PhD Nutrition Smart Protein

PhD Nutrition Smart Protein - diskuze k produktu

Do 60% bílkovin

PhD Nutrition Smart Protein - směs syrovátkového a mléčného proteinového koncentrátu s celozrnnou ovesnou moukou

Smart Protein je proteinový prášek s všestranným využitím. Je vhodný nejen k pití v podobě šejku, ale díky obsahu ovesných vloček je ideální i pro pečení a přípravu delikátních domácích makro-friendly dezertů. Také z něj lze snadno vyšlehat lahodnou proteinovou pěnu. Je skvělý jak pro zkušené návštěvníky posilovny, tak pro ty, kteří pouze chtějí navýšit svůj příjem bílkovin zakomponovaných do lahodných receptů. Je to ideální pomocník do kuchyně pro každého, kdo rád mlsá, ale zároveň si hlídá příjem makroživin.

PhD Nutrition Smart Protein v bodech:

  • všestranný proteinový prášek
  • ideální pro přípravu makro-friendly dezertů
  • snadná příprava nadýchané proteinové pěny
  • vhodný i pro vegetariány
Hodnocení celkem
4 / 5
6 hodnocení
Doporučuje
83 %
5 z 6 uživatelů
  • peanut butter cup
    peanut butter cup

It tastes good, price is reasonable. Slightly sweet

PROS : The taste, texture: a bit nutty + milky - Mix it with black coffee for an awesome morning drink - It can be used in many ways : baking, pudding, etc. - High protein and low carbs CONS: - Slightly sweet for my taste : It actually contains sweetener in small amount - It contains GLUTEN as well (possible bloating to sensitive people) -Packaging : Not my fav.

Přínosná recenze?
  • slaný karamel
    slaný karamel

slany karamel ?

tak na tento protein som sa velmi tesila a bolo to velke sklamanie. okolo karamelu ani nepresiel a okolo slaneho uz vobec :-D Uplne neutralna chut, jedine co rozoznavam je ze je sladky. na to ako vonal, vobec nechutil. takze za mna uz viac nie :)

Přínosná recenze?