Posilovací gumy od Spokey

Všechno je najednou krapet těžší, když použiješ posilovací gumu. Ten přidaný odpor se sice zdá být malý, ale dokáže dát zabrat! Naopak, pokud se snažíš udělat svůj první shyb, posilovací gumu MUSÍŠ mít.

Řazení
:
Nejdražší

Posilovací gumy od Spokey

Posilovací gumy jsou univerzální pomůckou pro všestranné procvičení celého těla. Mají široké možnosti použití a využít je lze pro cvičení a posilování doma, v rehabilitačních zařízeních, nebo ve fitnesscentrech. Jedná se o finančně nenáročnou a skladnou pomůcku, která však umožňuje procvičit a posílit většinu svalových partií. Podle zaměření tréninku lze zvolit také intenzitu odporu fitness gumy a tím tak ovlivňovat zátěž. Posilovací gumy umožňují ovlivnit náročnost jednotlivých cviků a tím tak přispívají k dosažení lepších výsledků.

Základními typy jsou klasické odporové gumy na cvičení, posilovací expandery, nebo posilovací gumy a pružiny. Kvalitní cvičební gumy nabízí například společnost Power System produktem CROSS BAND a Flex loop. Posilovací gumy jsou v nabídce rozděleny podle stupně zátěže a barevného provedení. Gumu je možné mimo klasických cviků použít také například v hodinách aerobicu a pro posílení rukou. Odporové a posilovací gumy nabízí také společnost Spokey. Fitness gumy FLEX SET od tohoto výrobce představují sadu cvičebních gum ve třech stupních odporu. Jejich využití je vhodné během rehabilitace, v ortopedii, sportovní medicíně, neurologii, geriatrii, nebo pediatrii. Pro funkční trénink je od Spokey ideální Odporová guma Power. Fitness guma je vhodná pro různé druhy cvičení, je z odolného materiálu a využít lze při domácím cvičení, v posilovně, nebo ve fitness centru.               

Posilovací gumy umožňují zintenzivnit každý workout a pomohou vám dosáhnout kvalitních výsledků v kratším čase. Pokud jste o jejich zařazení do vašeho tréninku zatím jenom pouze přemýšleli, rozhodně byste měli udělat další krok k vysněné postavě a posilovací gumu si pořídit.