Power System Bandáž na kotníky ANKLE SUPPORT PRO

Power System Bandáž na kotníky ANKLE SUPPORT PRO - diskuze k produktu

Bandáže a ortézy

POWER SYSTEM Bandáže na kotníky ANKLE SUPPORT PRO - pro zpevnění kotníku

Elastická bandáž na kotník ANKLE SUPPORT PRO s osmičkovou fixací na suchý zip. Bandáž se příjemně nosí a snadno používá, mimo jiné i díky širokému nártu a konstrukčnímu řešení, které zajišťuje stabilitu paty a pomáhá při ovíjení elastického pásu okolo hlezna. Díky použitému materiálu udržuje teplotu těla, zahřívá svaly a stimuluje krevní oběh. Udržování teploty a současná komprese snižují nebezpečí natažení nebo natržení svalu během fyzické zátěže.

Bandáž je roztažitelná ve všech směrech, díky svým vlastnostem se dokonale přizpůsobuje anatomickým tvarům těla. Tato bandáž ve značné míře napodobuje tejpování postiženého kloubu (přilnavost materiálu a směr a síla elastických tahů okolo postiženého kloubu) Tohoto efektu je dosaženo utažením elastického pásku okolo kotníku. Velikost komprese (tlaku) a meze pronace/supinace je možno upravovat.

Velikostní tabulka

Velikost Obvod nad kotníkem Obvod ve středu Obvod pod kotníkem
S/M 21 - 24 cm 21 - 26 cm 20 - 24 cm
L/XL 23 - 26 cm 24 - 30 cm 22 - 26 cm
Celkem dotazů
1
1 odpověď
Dobrý den, máte tuhle bandáž (Power System Bandáž na kotníky ANKLE SUPPORT PRO) k vyzvednutí na prodejně Veveří nebo v NC Kr. Pole bez objednání? Předem děkuji za odpověď
Dobrý den, tento produkt je dostupný pouze na objednání. Hezký den.