4,4
53 hodnocení

Nemáte čas zájsť do fitka alebo nato nemáte odvahu ? Potom sú tieto odporové gumy pre vás ako stvorené. Je pravda, že iné je cvičiť s činkami, ale musím povedať každý trénink s týmito gumami mi dal zabrať.

Mám nízký odpor, ale i to je teda hodně tuhá guma. Ze začátku je to fakt těžký, ale perfektně sedí, nedře, neklouže, nepadá, nezlobí... Prostě paráda. Jen bych ocenila nějakou lehčí variantu pro začátek 😂

Na začátek fajn akorad je celkem dlouhá, takže některé cviky se dělají hůř

Rychlá doprava, super produkt musím říct že jsem se na začátku bála si to objednat jelikož jsem četla tady recenze že ta nejtěžší guma se nedá roztáhnout ale houby lidi je super mám 165cm a vážím 58kg a jde to super roztáhnout drží na stehách nepadá. Doporučují :))

Popisovaná zátěž vůbec neodpovídá. Gumy jsou opravdu dost pevné v porovnání s jinými a nedají se pořádně roztáhnout.

Ahoj Nikol, zátěž dle výrobce odpovídá cca: lehká zátěž (6-12 kg), střední zátěž (12-16 kg), silná zátěž (18-23 kg). Pokud ti cokoli nevyhovuje, nebo jsi zvolila špatnou zátěž, obrať se na podpora@aktin.cz

Power System Booty Band – Musím ještě více vyzkoušet, zezačátku se mi střední zátěž zdála strašně silná.

Príliš veľký obvod – Posiľňovací pás má príliš veľký obvod. Na mojej priemernej postave drží na mieste tesne pod zadkom - čo je pri cvičení celkom neefektívne. Asi bol šitý pre ľudí s plnšou postavou. V popise produktu by mohol byť uvedený reálny rozmer pásu, aby zákazníci vedeli, čo kupujú... Materiál je fajn, aj celkové prevedenie.

2

Super – Neklouze, na dřepy perfektni.

Kvalitní odporová guma – Vlastním tuto gumu pouze s největší odporovou zátěží a musím jedině doporučit. Guma z kvalitního materiálu, která i na kluzkých legínách drží, nevytahává se a plní svůj účel. Pro aktivaci naprosto ideální.

Čekala jsem víc. – No, nevím jestli 18-20 kg zátěž je pravda. Ani můj bratr to nezvládne pořádně roztahnout.. :/