4,4
52 hodnocení

Mám nízký odpor, ale i to je teda hodně tuhá guma. Ze začátku je to fakt těžký, ale perfektně sedí, nedře, neklouže, nepadá, nezlobí... Prostě paráda. Jen bych ocenila nějakou lehčí variantu pro začátek 😂

Na začátek fajn akorad je celkem dlouhá, takže některé cviky se dělají hůř

Rychlá doprava, super produkt musím říct že jsem se na začátku bála si to objednat jelikož jsem četla tady recenze že ta nejtěžší guma se nedá roztáhnout ale houby lidi je super mám 165cm a vážím 58kg a jde to super roztáhnout drží na stehách nepadá. Doporučují :))

Popisovaná zátěž vůbec neodpovídá. Gumy jsou opravdu dost pevné v porovnání s jinými a nedají se pořádně roztáhnout.

Ahoj Nikol, zátěž dle výrobce odpovídá cca: lehká zátěž (6-12 kg), střední zátěž (12-16 kg), silná zátěž (18-23 kg). Pokud ti cokoli nevyhovuje, nebo jsi zvolila špatnou zátěž, obrať se na podpora@aktin.cz

Power System Booty Band – Musím ještě více vyzkoušet, zezačátku se mi střední zátěž zdála strašně silná.

Super – Neklouze, na dřepy perfektni.

Kvalitní odporová guma – Vlastním tuto gumu pouze s největší odporovou zátěží a musím jedině doporučit. Guma z kvalitního materiálu, která i na kluzkých legínách drží, nevytahává se a plní svůj účel. Pro aktivaci naprosto ideální.

Čekala jsem víc. – No, nevím jestli 18-20 kg zátěž je pravda. Ani můj bratr to nezvládne pořádně roztahnout.. :/

Nejdříve extra silná, pak se však roztahá a padá z nohou – Když jsem ji první vyzkoušela, nevěřila jsem, že to s ní můžu někdy zvládnout a přišla mi spíš jako ultra těžká než jako středně těžká. Po pár dnech to ale šlo a byla naprosto super. Zhruba po 2 týdnech se ale dost vytahala a teď mi celkem padá z nohou. Mám i růžovou (silný odpor) se kterou taky cvičím a u ní tento problém nemám.

Odporová guma – Na spodní část těla úžasná, ale na vršek je moc silná.