4,3
57 hodnocení

Je až moc tuhá, chtěla jsou používat na rozehřívání a mám problém to na sebe vůbec nasoukat…

Nemáte čas zájsť do fitka alebo nato nemáte odvahu ? Potom sú tieto odporové gumy pre vás ako stvorené. Je pravda, že iné je cvičiť s činkami, ale musím povedať každý trénink s týmito gumami mi dal zabrať.

Mám nízký odpor, ale i to je teda hodně tuhá guma. Ze začátku je to fakt těžký, ale perfektně sedí, nedře, neklouže, nepadá, nezlobí... Prostě paráda. Jen bych ocenila nějakou lehčí variantu pro začátek 😂

Na začátek fajn akorad je celkem dlouhá, takže některé cviky se dělají hůř

Doporučují :))

Popisovaná zátěž vůbec neodpovídá. Gumy jsou opravdu dost pevné v porovnání s jinými a nedají se pořádně roztáhnout.

Ahoj Nikol, zátěž dle výrobce odpovídá cca: lehká zátěž (6-12 kg), střední zátěž (12-16 kg), silná zátěž (18-23 kg). Pokud ti cokoli nevyhovuje, nebo jsi zvolila špatnou zátěž, obrať se na podpora@aktin.cz

Power System Booty Band – Musím ještě více vyzkoušet, zezačátku se mi střední zátěž zdála strašně silná.

Príliš veľký obvod – Posiľňovací pás má príliš veľký obvod. Na mojej priemernej postave drží na mieste tesne pod zadkom - čo je pri cvičení celkom neefektívne. Asi bol šitý pre ľudí s plnšou postavou. V popise produktu by mohol byť uvedený reálny rozmer pásu, aby zákazníci vedeli, čo kupujú... Materiál je fajn, aj celkové prevedenie.

Super – Neklouze, na dřepy perfektni.

Kvalitní odporová guma – Vlastním tuto gumu pouze s největší odporovou zátěží a musím jedině doporučit. Guma z kvalitního materiálu, která i na kluzkých legínách drží, nevytahává se a plní svůj účel. Pro aktivaci naprosto ideální.