Power System fitness rukavice WOMANS POWER

Power System fitness rukavice WOMANS POWER - diskuze k produktu

Dámské rukavice

POWER SYSTEM Fitness rukavice WOMANS POWER 2570 - dámské rukavice do posilovny

Nový druh rukavic Power System s vynikajícím systémem kontroly prodyšnosti a odvodu potu. Vrchní část rukavic je vyrobena ze strukturovaného a pružného materiálu 4WAY. Anatomicky tvarované vypolstrované segmenty v oblasti dlaně z materiálu VELVETEX a AMARA a strukturované dílce z materiálu 4WAY vložené mezi prsty pro snadnou pohyblivost. Zapínání rukavic je na suchý zip.

POWER SYSTEM Fitness rukavice WOMANS POWER 2570 v bodech:

  • systémem kontroly prodyšnosti a odvodu potu
  • strukturovaný a pružný materiálu 4WAY
  • anatomicky tvarované vypolstrované segmenty
  • strukturované dílce z materiálu 4WAY
  • snadná pohyblivost
  • zapínání na suchý zip
  • materiál: 4WAY, VELVETEX, AMARA

Velikostní tabulka dámských rukavic*

Velikost Obvod (cm) Obvod (inch)
XS 15 6
S 17 6,5
M 18 7
L 19 7,5
XL 20 8

*Orientační velikostní tabulka, převzatá z webu tabulkavelikosti.cz.

Celkem dotazů
4
7 odpověď
Dobry den, maji rukavice na sebe kůži?
Dobrý den, Petře, rukavice jsou vyráběny z těchto syntetických materiálů: 4WAY, VELVETEX, AMARA. Přeji pěkný den
Dobrý den, bude k dispozici fotka růžových rukavic? Volby barev jsou 4, ale v galerii jsou vidět jen 3.
A velikostí tabulka platí pro obvod dlaně nebo čeho přesně?
Ano, tabulka platí pro obvod dlaně mezi palcem a klouby ostatních prstů. Hezký den.
Dobrý den, fotografii růžových rukavic jsem žádala u dodavatele, ještě čekáme na odpověď. Obrázek umístíme na e-shop, jakmile dorazí.
Dobrý den, měla bych otázku ohledně barvy rukavic. Pokud mě zrak nemýlí, na obrázku vypadají rukavice jako fialové a dnes mi v objednávce přišly růžové. Kde se tedy stala chyba? (Vzhledem k tomu, že jsem si ve fialové barvě objednávala i opasek, tak mě to poněkud znepokojilo.) Děkuji za odpověď.
Dobrý den, prosím dotazy tohoto typu pište na email podpora@aktin.cz, zde Vám pomůžeme s řešením tohoto problému a bezplatnou výměnou za správnou barvu. Výrobce nám bohužel poslal omylem jinou barvu aniž by nás informoval, situaci dáme dnes do pořádku a umožníme volbu konkrétní barvy. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za nepříjemnost. Hezký den.
Nemám v plánu rukavice měnit, protože je potřebuji a nechci čekat na to, až by mi přišly ty správné, proto jsem to ani neřešila přes email. (Nehledě na to, že již několikrát jsem měla chyby v objednávkách a nějakého vyřešení se mi ve výsledku nedostalo.) Jen jsem chtěla upozornit na to, že barva nesouhlasí s realitou a pomoci tím tedy někomu, kdo by dopadl stejně jako já. Samozřejmě kvalita rukavic je to nejdůležitější a ta je perfektní, ale vzhledem k tomu, že jsou to rukavice pro ženy, tak tam určitě i ten design hraje roli. To, že Vám to výrobce poslal špatně neznamená, že to špatně musíte poslat dál i vy, stačilo by na to nějak upozornit. :)
V případě, že je u produktu změněna varianta ( v tomto případě barva ) je nutnost aby nám výrobce tuto změnu oznámil, pokud se tak nestane, nemáme v podstatě šanci to zjistit a proto Vám přišla jiná barva než na obrázku. Teď když o problému víme jej promptně vyřešíme a u produktu bude i možnost výběru barvy. Pokud by jste přece jen měla zájem o výměnu, prosím kontaktujte nás. Za komplikaci se ještě jednou omlouvám a přeji hezký den.
Lze si rukavice vyzkoušet na vaší pobočce? Kvůli velikosti.