Power System podložka na cvičení YOGA MAT

4,5
89 hodnocení

Není úplně ideální

Cenově super podložka. Nicméně mám pár připomínek. Lehce se poškodí, už mi přišla dokonce s malým poničením a během rozbalování se mi trochu poničila. Chemicky zapáchá, po použití mi po ní smrdí i ruce (předpokládám však, že časem zápach bude menší). Hezky drží na zemi. Pokud víte, že podložku chcete často využívat, investovala bych rovnou do lepší.

3

:)

Příjemná měkká podložka :) jen jakmile se vám trochu více zpotí ruce, klouže :/

1

Docela fajn

+ u této podložky jebže je protiskluzná a opravdu měkká - U této podložky je že po čase se začne loupat

Super!

Měkká tak akorát, mám ji zatím chvíli, ale nedrolí se.

Skvělá podložka

Skladná, měkká, super na domácí cvičení. Jen se musí na boso. Materiál trošku náchylnější na oděrky.

Pro běžné cvičení ideální

S podložkou jsem naprosto spokojená. Cvičím často jógu a tohle je ideální tenkost a měkkost, abych pořád cítila ,,pevnou zem pod nohama" a zároveň bylo cvičení pohodlné. Při tlaku se v podložce dělají důlky, ale vzápětí se vyrovnají a nijak mi to nevadí. I na klasický workout bez problému, jen doporučuji naboso, mám pocit, že s teniskami by se rychle ničila. Nepodkluzuje, jenom je dobrý matračku občas otřít houbičkou nebo vlhčeným ubrouskem, protože samozřejmě při cvičení se potí (nejen :) ) ruce. A zelená barva je hodně zářivá a moc hezká. :)

Dobrá podložka za dobrou cenu

Pevná, příjemný materiál. Za tu cenu super

skvělý materiál a pohodlnost 10/10

Perfektní!

Za mě skvělá podložka. Cvičí se na ní dobře, neklouže. Mému štěněti AUO se očividně zamlouvá také, kus z ní už mi stihl sežrat :).

Podložka

Za mě super.