3,9
21 hodnocení

špatný

pokud to natáhnete hodně, tak to praskne a je to k ničemu.

1

Trhající expander

Od powersystému mám už hodně věcí a se všemi jsem byla spokojená, ale tento expander je fakt k ničemu po 4 dnech se přetrhl první a asi 1 týden potom už i druhý. 2 hvězdy dávám možná za to že tam mají 2 způsoby úchytu.

1

Nic moc

Nekvalitní

1

Dlouho nevydržel

Bohužel tento Expander nedoporučuji. Dvě ze tří gum praskly v plastovém spoji hned první měsíc a to jsem je nepoužíval zrovna úplně často. Raději bych si připlatil za expander, který bude mít připevnění gumy lépe vyřešené.

1

Musim souhlasit s předchozím komentářem, mě obyčejně moc věcí nevydrží :D ale z tohodle udělátka jsem doslova nadšenej! Luxusní zejména pro ty, co nemají v oblibě cviky na ramena s činkami jako já.

1

Asi u tohodle produktu bude zasadni doba výdrže, ale zatim sem spokojen. Ta kombinace 3 pruhu vám dává 7 možností odporu, takže si vybere každej. Koupil sem si to kvuli jednom rehabilitačnímu cviku, ale ted s tim cvičim i ramena. Jediná výhoda je, že délka neni flexibilní. Nemám zkušenost s podobnými doplnky, ale veřim, že by se to vymyslet dalo. Pokud máte nějaký pevný uchyceni ve výšce hrud-okolo kterého se to dá obtočit,i je spektrum cviků prakticky neomezené.

1

Nekvalitní

Vydržel čtyři cvičení, pak praskl.

Expander

Používám je už nějaký rok a jsem spokojen, stále drží :)

Super

Super na mobilitu ramen i na normální cvičení nebo pumpu před závody

Funkčnost za skvělou cenu

Ideální na trénink mobility za bezkonkurenční cenu.