Power System fitness roller

Power System fitness roller - diskuze k produktu

Masážní rollery

Power system fitness roller - pěnový masážní válec

Fitness Foam Roller pěnový válec je spolehlivá a účinná masážní pomůcka pro zlepšení celkové pohyblivosti, zvýšení svalového rozsahu,zlepšení rovnováhy a chůze. Speciální design tohoto výrobku umožňuje cílenou masáž a celkovou svalovou integraci. Je určený pro automasážní uvolňovací techniky - uvolnění a relaxaci namožených a ztuhlých svalů při a po tréninku, snížení bolestivosti svalového systému a kloubů, zvýšení cirkulace krve a obnovení elasticity ve svalech. Pravidelné použití snižuje riziko zranění, napomáhá zotavení ze zranění a připravuje svaly na nadcházející zátěž a maximální výkon.

Fitness Foam Roller pěnový válec je navržen tak, aby vydržel neustálé, těžké a opakované použití, aniž by se poškodil. Je vyroben z kvalitní pěny EVA a tvrdého dutého jádra z materiálu ABS (polymer akrylonitrilu, butadienu a styrenu), odolnému vůči mechanickému poškození. Pevný dutý střed tak poskytuje robustní konstrukci s dlouhou životností. Válec má typický 3D povrch, který simuluje ruku maséra - široké ploché tvary simulují dotyk dlaně, dlouhé duté tvary simulují dotyk prstů a malé pevné tvary konečky prstů. Tyto materiály vytvářejí vysoce odolný produkt, ideální pro nezbytné každodenní cvičení a masáž.

Power system Fitness Roller v bodech:

  • masážní pomůcka
  • zlepšení celkové pohyblivosti
  • uvolnění a relaxace svalů
  • pro cílenou masáž a svalovou integraci
  • 3D povrch simuluje ruce maséra
  • délka válce: 33 cm
  • materiál: kvalitní pěna EVA, duté jádro ABS (polymer akrylonitrilu, butadienu a styrenu)

 

Celkem dotazů
5
5 odpověď
Dobrý den, prosím, jaká je délka válce? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, Lenko, délka válce je 33 cm. Přeji pěkný den
Můžu se zeptat, jaká je cena tohoto produktu?
Dobrý den, Martine, průměrná cena tohoto produkt je 499,- Přeji pěkný den
Zdravím chci se zeptat jakou tvrdosti disponuje válec, jestli je měkčí nebo tvrdý (těžce promáčknutelný). jde mi o hlubší svalovou masáž, předem díky
Dobrý den, Vítězslave, válec je spíše tvrdší. Přeji pěkný den
Dobrý den, jakou tělesnou hmotnost tento roller vydrží + mě zajímá rozdíl mezi tímto produktem za 500 a Gridem za 1290. Děkuji
Dobrý den Mariáne, rollery jsou v použití srovnatelné a u obou se optimální vlastnosti rolleru dodrží při tělesné hmotnosti do 120kg. U produktu Grid jsou pak přidanou hodnotou různé knowledge database ohledně možného využití rollerů a celkově je rozdíl v komunitě, jež tento brand doprovází. Hezký den.
Dobrý den, kdy opět tento produkt naskladnite ?
Dobrý den Tomáši, do konce tohoto týdne. Hezký den.