Power System fitness roller

Power System fitness roller - uživatelské recenze a hodnocení

Masážní rollery

Power system fitness roller - pěnový masážní válec

Fitness Foam Roller pěnový válec je spolehlivá a účinná masážní pomůcka pro zlepšení celkové pohyblivosti, zvýšení svalového rozsahu,zlepšení rovnováhy a chůze. Speciální design tohoto výrobku umožňuje cílenou masáž a celkovou svalovou integraci. Je určený pro automasážní uvolňovací techniky - uvolnění a relaxaci namožených a ztuhlých svalů při a po tréninku, snížení bolestivosti svalového systému a kloubů, zvýšení cirkulace krve a obnovení elasticity ve svalech. Pravidelné použití snižuje riziko zranění, napomáhá zotavení ze zranění a připravuje svaly na nadcházející zátěž a maximální výkon.

Fitness Foam Roller pěnový válec je navržen tak, aby vydržel neustálé, těžké a opakované použití, aniž by se poškodil. Je vyroben z kvalitní pěny EVA a tvrdého dutého jádra z materiálu ABS (polymer akrylonitrilu, butadienu a styrenu), odolnému vůči mechanickému poškození. Pevný dutý střed tak poskytuje robustní konstrukci s dlouhou životností. Válec má typický 3D povrch, který simuluje ruku maséra - široké ploché tvary simulují dotyk dlaně, dlouhé duté tvary simulují dotyk prstů a malé pevné tvary konečky prstů. Tyto materiály vytvářejí vysoce odolný produkt, ideální pro nezbytné každodenní cvičení a masáž.

Power system Fitness Roller v bodech:

  • masážní pomůcka
  • zlepšení celkové pohyblivosti
  • uvolnění a relaxace svalů
  • pro cílenou masáž a svalovou integraci
  • 3D povrch simuluje ruce maséra
  • délka válce: 33 cm
  • materiál: kvalitní pěna EVA, duté jádro ABS (polymer akrylonitrilu, butadienu a styrenu)

 

Hodnocení celkem
4.2 / 5
20 hodnocení
Doporučuje
90 %
18 z 20 uživatelů
jelinkova.erika@   Ověřený nákup
před 18 dny Publikováno dne 6. 5. 2019
Hodnocení celkem:

Nohy super, záda pozor

Pro začátečníky s foam rollingem určitě nedoporučuji. Válec je celkem tvrdý, což je pro nohy ulevující, ale pozor na záda :)

Martin Kontár
před 3 měsíci Publikováno dne 20. 2. 2019
před 3 měsíci Poslední aktualizace 20. 2. 2019
Hodnocení celkem:

Tvrdší foam roller

Mám už doma mnoho let The Grid od Trigger Pointu a jelikož se mi nechce neustále vozit z jednoho místa na druhé, hledal jsem k němu levnější alternativu. Co se kvality provedení týče, tak z něj mám dobrý dojem. Oproti Gridu je o dost tvrdší, a i výstupky jsou větší, takže působí víc do hloubky. Pro někoho s velkým svalovým objemem asi výhoda, pro konstitučně jemnější bych řekl naopak. Při válení je trochu cítit přechod z těch menších výstupků na větší - po celé délce roleru je linie bez výstupků (chybí jejich střídání), a tak na tomto místě trochu poposkočí. Celkově ale pozitivní dojem, za tu cenu obstojná alternativa ke Gridu.

Silvano Martini   Ověřený nákup
před 8 měsíci Publikováno dne 16. 9. 2018
Hodnocení celkem:

Dobrá kvalita

Kvalitní válec, po pár měsících zatím bez známek opotřebení. Po zkušenosti bych však již bral nějakej hladkej, ty výtupky nemají moc smysl a v některých případech jsou spíš na obtíž.

Jaroslav Toninger   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 11. 10. 2017
Hodnocení celkem:

To chces.

Pokud ti chybí masér a potřebuješ prokrvit partie.. určitě vyzkoušej, jen opatrně u některých míst.. jako jsou obratle nebo krční svalstvo...