4,6
64 hodnocení

Za mě skvělý a dostačující roller za super cenu.

Protažení, které ze začátku trochu možná zabolí, ale přijdete mu na chuť! Doporučuji nastudovat jak kterou partii masírovat. S trenérem nebo třeba podle YT a pak prohování zařadit i k oblíbenému seriálu, je fajn si na něj dát dostatek času a nikam nespěchat! <3 Je vcelku dost tvrdý, o tom, jak se na něm šoupat si tak nechte poradit, ať si naopak neublížíte. Za mě skvělý a dostačující roller za super cenu.

1

Perfektní!

Naprosto skvělý roller, díky dobré velikosti nezabírá tolik místa👍🏻 doporučuju!

Parádní!!!

Prostě roller

Dělá co od něj očekáváte - promasíruje a prokrví vám partie které chcete, neklouže a nepraská ani pod 100 kg chlapem. Celkově je ale trochu tvrdší, takže zezačátku s ním opatrně, ať si spíš neublížíte.

Nohy super, záda pozor

Pro začátečníky s foam rollingem určitě nedoporučuji. Válec je celkem tvrdý, což je pro nohy ulevující, ale pozor na záda :)

Tvrdší foam roller

Mám už doma mnoho let The Grid od Trigger Pointu a jelikož se mi nechce neustále vozit z jednoho místa na druhé, hledal jsem k němu levnější alternativu. Co se kvality provedení týče, tak z něj mám dobrý dojem. Oproti Gridu je o dost tvrdší, a i výstupky jsou větší, takže působí víc do hloubky. Pro někoho s velkým svalovým objemem asi výhoda, pro konstitučně jemnější bych řekl naopak. Při válení je trochu cítit přechod z těch menších výstupků na větší - po celé délce roleru je linie bez výstupků (chybí jejich střídání), a tak na tomto místě trochu poposkočí. Celkově ale pozitivní dojem, za tu cenu obstojná alternativa ke Gridu.

Dobrá kvalita

Kvalitní válec, po pár měsících zatím bez známek opotřebení. Po zkušenosti bych však již bral nějakej hladkej, ty výtupky nemají moc smysl a v některých případech jsou spíš na obtíž.

To chces.

Pokud ti chybí masér a potřebuješ prokrvit partie.. určitě vyzkoušej, jen opatrně u některých míst.. jako jsou obratle nebo krční svalstvo...