Pracovník ve výrobě funkční výživy

Plný úvazek

Popis pozice

Máš rád kvalitní potraviny a chuť se podílet na jejich výrobě? Do naší výrobny v centru Brna právě hledáme nové kolegy. Pracovat budeš v čistém prostředí se skvělou partou mladých lidí.

Co tě u nás čeká?

  • obsluha strojů - zpracování surovin, kompletní výroba
  • manipulace s výrobky - lepení etiket, skladování, příprava sortimentu k expedici
  • udržování chodu provozovny - doplňování surovin, pravidelný úklid

Požadavky

  • fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • předchozí zkušenost s výrobou potravin
  • zájem o výrobní procesy a chuť se podílet na jejich zdokonalování
  • dodržování bezpečnosti práce, výrobních postupů a hygieny

Co nabízíme?

  • práci v progresivním, cílevědomém a pracovitém kolektivu s možností intenzivního osobního i profesního růstu
  • stokorunové stravenky
  • po zkušební době možnost karty Active Pass+ nebo Multisport
  • slevu na sortiment Aktin e-shopu ve formě kreditů
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • různé firemní akce a teambuildingy, přesvědčit se můžeš na našem Instagramu

Nástup: ihned
Chceš se k nám přidat? Tak na nic nečekej a klikni na "Mám zájem!"