Pracovník ve výrobě funkční výživy

Plný úvazek

Popis pozice

Máš rád kvalitní potraviny a chuť podílet se na jejich výrobě? Chceš být tím, kdo stojí za výrobou oblíbených produktů, jako jsou třeba oříšková másla? Do naší výrobny v centru Brna právě hledáme nového kolegu do týmu. Jsme parta mladých lidí, která kolem sebe udržuje čisté prostředí a dobrou náladu.

Co tě u nás čeká?

  • obsluha strojů - jejich správné nastavení, vedení provozních deníků strojů, spolupráce na řešení servisních problémů se strojním vybavením
  • zpracování surovin, kompletní výroba
  • manipulace s výrobky - lepení etiket, skladování, příprava sortimentu k expedici
  • udržování chodu provozovny, organizace provozní logistiky - doplňování surovin, pravidelný úklid

Požadavky

  • fyzická a technická zdatnost
  • zájem o výrobní procesy potravin a chuť se podílet na jejich zdokonalování
  • plnění zadaných a odsouhlasených cílů
  • dodržování bezpečnosti práce, výrobních postupů a hygieny

Co nabízíme?

  • práci v mladém, přátelském kolektivu a možnost růstu
  • stokorunové stravenky
  • po zkušební době možnost karty Active Pass+ nebo Multisport
  • slevu na sortiment Aktin e-shopu ve formě kreditů, které ti dobijeme každý měsíc
  • příspěvek na penzijko
  • různé firemní akce a teambuildingy, přesvědčit se můžeš na našem Instagramu @lifeataktin

Nástup: v průběhu září, nejpozději od října 2020

Chceš se k nám přidat? Tak na nic nečekej, klikni na "Mám zájem!" a pošli nám svůj životopis.