Team leader pickingu a expedice

Plný úvazek

Popis pozice

Staň se součástí logistického týmu, jehož úlohou je připravit denně několik stovek objednávek pro naše zákazníky. Do týmu hledáme motivujícího a empatického team leadera, který povede tým pickingu a expedice k včasnému a bezchybnému odesílání objednávek.

Co tě u nás čeká?

  • vedení směny - plán obsazení směn, rozdělení úkolů, motivace k lepším výkonům, hodnocení zaměstnanců
  • zajištění provozu - otevírání a zavírání provozovny, správa techniky (čtečky, tablety)
  • zefektivňování procesů na úseku pickingu - návrh, testování a následná implementace
  • dohled nad dodržováním pravidel BOZP, zákonných a dalších interních předpisů
  • udržování pořádku na svěřeném úseku pracoviště - řešení a kontrola chybějícího a poškozeného zboží, expirací
  • aktivní podílení na procesu pickingu, balení a přeskladňování vychystávacích pozic
  • účast na inventurách

Požadavky:

  • SŠ ukončená maturitní zkouškou
  • praxe v oboru logistiky minimálně 1 rok, výhodou segment rychloobrátkového zboží
  • prokazatelné zkušenost s vedením týmu
  • orientace na výkon
  • pozitivní přístup, vstřícnost a empatie
  • zájem o hledání nových cest k zefektivnění procesů
  • znalost MS Office s důrazem na Excel

Nabízíme:

  • práci v mladém, přátelském kolektivu s možností seberealizace
  • stokorunové stravenky
  • po zkušební době možnost karty Active Pass+ nebo Multisport
  • slevu na sortiment Aktin e-shopu ve formě kreditů
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • různé firemní akce a teambuildingy, přesvědčit se můžeš na našem Instagramu

Nástup: ihned
Chceš se k nám přidat? Tak na nic nečekej a klikni na "Mám zájem!"

Tvoje pracoviště