Fitness prodejce

Brno
Plný úvazek / Zkrácený úvazek

Popis pozice

Z čeho se bude skládat tvoje práce?

  • Péče o zákazníka. Spokojený zákazník je naší prioritou, a proto je důležité naslouchat jeho potřebám a poskytnout mu špičkové poradenství a skvělý zážitek z nákupu.
  • Vizuál a prezentace prodejny. Doplněný sortiment, naaranžované ochutnávky, vystavené super prodejní akce, čistota a úsměv na tváři budou tvojí i naší vizitkou.
  • Přímý prodej a správa objednávek. Plnění motivačních prodejních cílů, výdej objednávek z eshopu, řešení reklamací, zajištění relevantního sortimentu, aby na prodejně zákazníkům nic nechybělo.

Jak si tě představujeme?

Hledáš dlouhodobou brigádu, nebo zaměstnání. Nemusíš být  fitness trenér, ani odborník na výživu. Pro nás je nejdůležitější, jestli tě zajímá sportovní a zdravá výživa a orientuješ se v této oblasti. Musíš mít chuť se dále vzdělávat a rád si o těchto tématech povídat. Oceníme, pokud už máš s prodejem zkušenosti a výhodou je také znalost programu POHODA.

Co by tě kromě platu mohlo zajímat?

Máme v Brně pěkné moderní prodejny. Staneš se součástí přátelského týmu, se skvělou teamleaderkou Nicol, která ti nejen v začátcích ochotně se vším pomůže. Zúčastníš se vzdělávacího programu o výživě a doplňcích stravy s odborníkem Peťou Loskotem.
Mimo to ti nabízíme benefity jako jsou stokorunové stravenky, příspěvek na penzijko. Pokud se věnuješ aktivnímu životnímu stylu, určitě slevu na sortiment našeho eshopu. Rádi se bavíme, takže se můžeš těšit i na firemní akce a teambuildingy - koukni na náš Instagram :-)

Získali jsme tvoji pozornost? Tak se nám ozvi. Těšíme se na tebe!

Tvoje pracoviště

Mám zájem!