Skladník

Aktin je především tým zapálených lidí, fitness projekt, eshop, síť prodejen a výdejen, magazín, influencer na sociálních sítích. Jsme prodejci, učitelé a motivátoři v jednom. Snažíme se veřejnost přimět k aktivnímu a zdravějšímu životnímu stylu. Nebojíme se být autentičtí, otevření, féroví a upřímní.

Jakou práci ti nabízíme?

Příjem zboží na sklad, manipulace se zbožím, expedice objednávek nebo rozvoz osobních odběrů po našich prodejnách - to jsou možnosti, ze kterých si vybereš, co budeš chtít dělat. Neustále rosteme a proto nabízíme možnost uplatnění i při řízení směn. Při práci budeš využívat elektronickou čtečku a interní systém. Pokud nejsi technický typ, nemusíš se bát, vše tě rádi naučíme:)
Hledáme kolegy na HPP, ale i brigádníky!

Jaký je náš ideální kolega?

Je to týmový hráč, na kterého se ostatní mohou spolehnout. Nebojí se říct, když ho napadne, jak něco zlepšit a nechybí mu fyzická zdatnost a manuální zručnost.

Výhodou, ale nikoli podmínkou je pokud máš zájem o sportovní výživu a zkušenost na obdobné pozici. A pokud jsi aktivní a zodpovědný řidič, a navíc umíš ovládat i VZV, bude to pro nás obrovská výhoda. 

Jaké benefity ti nabízíme?

Práci na hlavní pracovní poměr s motivačním mzdovým systémem. Nabízíme ti stokorunové stravenky, možnost karty Multisport, nebo Active Pass+ a po zkušební době slevu na kompletní sortiment našeho eshopu. Máš u nás příležitost k profesnímu růstu a příjemným benefitem jsou i firemní akce s přátelským kolektivem. A pokud jezdíš do práce autem, můžeš zaparkovat přímo v areálu společnosti.

Nástup: ihned
Nástupní mzda: od 20 000,- Kč + výkonová složka mzdy

Pošli svůj životopis na jobs@aktin.cz. Těšíme se!


Souhrn

Benefity

  • MultiSport karta / ActivePass+
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč

Mám zájem!

Nesedí ti tato pozice? Mrkni na další místa, kde hledáme nové kolegy.