Prom-IN 100% Magnesium Chelate

4,3
55 hodnocení

Nejspíše nejlepší magnézium

Na chuť si je potřeba zvyknout, ale není to nic špatného. Pravidelně beru po náročném tréninku nebo po nárazových výšlapech. Sem tam si dělám shake, společně s banánem a proteinem a vodou.

3

Chuť nic moc

Chuť by mohla být lepší

1

Skvělé složení, hrozná chuť

Pokud chcete sypký hořčík, dobrý poměr cena/výkon a skvělý obsah hořčíku, splňuje. Taky vazba hořčíku je vhodná a skvěle se vstřebává. I výrazně dražší hořčíky mívají jiné vazby, které ve výsledku vašemu tělo dodají hořčíku méně (tzn méně miligramů). Chutná jako šumák, hodně sladký, pomerančový, umělý

2

špatná rozpustnost

Ani chuť mě moc neoslnila, cítila jsem tam docela dost chemický ocásek.

Doberu, a budu hledat jiný výrobek

Chuť hrozná, člověk si musí fakt zvyknout, ale funguje, jak má.

Horcik

Vzdy mi po nem bylo tezko a cim dal se mi obracel v puse. I kdyz byl s prichuti.

Kvalita ale chuť by mohla být lepší

Chuť opravdu nic moc, poprvé jsem si říkal, že to není tak hrozné, ale po pár dnech už mi to začalo fakt vadit,má to takový divný "ocas", tak dávám odměrku do pusy a rychle zapiji, pak se to dá. Jinak asi funguje, přijde mi, že nejsem tak unavený. Tak musím upravit hodnocení, chuť je dobrá, jen to musíte dát cca do 50 ml vody, když dáte hodně vody, tak to opravdu není dobré.

super až na chuť

Hůř se mi to konzumuje - snaží se to chutnat po malinovém prášku, ale v puse je to nepříjemné a s pachutí. Nicméně kvalita Prom-in netřeba asi více komentovat.

Spokojenost

Chuť po třetím balení leze krkem, ale vliv na křeče i regeneraci super

magnesium

Perfektní pro pití po celý den