Prom-IN 100% Magnesium Chelate

4,3
64 hodnocení

Nejspíše nejlepší magnézium

Na chuť si je potřeba zvyknout, ale není to nic špatného. Pravidelně beru po náročném tréninku nebo po nárazových výšlapech. Sem tam si dělám shake, společně s banánem a proteinem a vodou.

3

Chuť nic moc

Chuť by mohla být lepší

1

Skvělé složení, hrozná chuť

Pokud chcete sypký hořčík, dobrý poměr cena/výkon a skvělý obsah hořčíku, splňuje. Taky vazba hořčíku je vhodná a skvěle se vstřebává. I výrazně dražší hořčíky mívají jiné vazby, které ve výsledku vašemu tělo dodají hořčíku méně (tzn méně miligramů). Chutná jako šumák, hodně sladký, pomerančový, umělý

2

Horší rozpustnost i chuť, účinek ale skvělý

Chuť jsem očekávala lepší, ale dá se na ni zvyknout. Nevím čím to je, ale musím to míchat v min 100 ml (nejčastěji cca 200 ml). Podle návodu by se měl rozpustit v 50 ml, ale ať to míchám jak dlouho chci, vždycky zůstane část nerozpuštěná. Navíc v těch 200 ml už dokonce chutná i dobře :-D Účinky každopádně pozoruji, po dopotřebování balení jsem týden bez hořčíku a zkouškové stresy se najednou nedaří zvládat tak dobře :-) I přes rozpustnost i chuť tedy objednávám znova.

Kvalitný zdroj horčíka

Oceňujem chelátovú formu horčíka, kedže prevažne sa dá kúpiť len citrát. Myslela som, že bude bez príchute. Ochutenie nie je síce výrazné, ale pre mňa zbytočné. Som zvyknutá na horčík bez príchute. Rozpustnosť horšia v porovnaní s citrátom.

r

ne úplně dobře se rozpouští, ale když to rozkvrdlám a kopnu to tam, tak to de chutná dobře funkčnost neposoudím

špatná rozpustnost

Ani chuť mě moc neoslnila, cítila jsem tam docela dost chemický ocásek.

Doberu, a budu hledat jiný výrobek

Chuť hrozná, člověk si musí fakt zvyknout, ale funguje, jak má.

Horcik

Vzdy mi po nem bylo tezko a cim dal se mi obracel v puse. I kdyz byl s prichuti.

Kvalita ale chuť by mohla být lepší

Chuť opravdu nic moc, poprvé jsem si říkal, že to není tak hrozné, ale po pár dnech už mi to začalo fakt vadit,má to takový divný "ocas", tak dávám odměrku do pusy a rychle zapiji, pak se to dá. Jinak asi funguje, přijde mi, že nejsem tak unavený. Tak musím upravit hodnocení, chuť je dobrá, jen to musíte dát cca do 50 ml vody, když dáte hodně vody, tak to opravdu není dobré.