Prom-IN 100% Magnesium Chelate

4,5
71 hodnocení

Nejspíše nejlepší magnézium – Na chuť si je potřeba zvyknout, ale není to nic špatného. Pravidelně beru po náročném tréninku nebo po nárazových výšlapech. Sem tam si dělám shake, společně s banánem a proteinem a vodou.

3

Chuť nic moc – Chuť by mohla být lepší

1

Skvělé složení, hrozná chuť – Pokud chcete sypký hořčík, dobrý poměr cena/výkon a skvělý obsah hořčíku, splňuje. Taky vazba hořčíku je vhodná a skvěle se vstřebává. I výrazně dražší hořčíky mívají jiné vazby, které ve výsledku vašemu tělo dodají hořčíku méně (tzn méně miligramů). Chutná jako šumák, hodně sladký, pomerančový, umělý

2

Pro vytížené sportovce je tento suplement velmi výhodný. Především ke zlepšení regenerace a k lepšímu spánku. Boží kvalita, opravdu funguje. Vyplatí se používat.

Super rozpustnost a kvalita produktu

Horší rozpustnost i chuť, účinek ale skvělý – Chuť jsem očekávala lepší, ale dá se na ni zvyknout. Nevím čím to je, ale musím to míchat v min 100 ml (nejčastěji cca 200 ml). Podle návodu by se měl rozpustit v 50 ml, ale ať to míchám jak dlouho chci, vždycky zůstane část nerozpuštěná. Navíc v těch 200 ml už dokonce chutná i dobře :-D Účinky každopádně pozoruji, po dopotřebování balení jsem týden bez hořčíku a zkouškové stresy se najednou nedaří zvládat tak dobře :-) I přes rozpustnost i chuť tedy objednávám znova.

Kvalitný zdroj horčíka – Oceňujem chelátovú formu horčíka, kedže prevažne sa dá kúpiť len citrát. Myslela som, že bude bez príchute. Ochutenie nie je síce výrazné, ale pre mňa zbytočné. Som zvyknutá na horčík bez príchute. Rozpustnosť horšia v porovnaní s citrátom.

r – ne úplně dobře se rozpouští, ale když to rozkvrdlám a kopnu to tam, tak to de chutná dobře funkčnost neposoudím

špatná rozpustnost – Ani chuť mě moc neoslnila, cítila jsem tam docela dost chemický ocásek.

Doberu, a budu hledat jiný výrobek – Chuť hrozná, člověk si musí fakt zvyknout, ale funguje, jak má.