Prom-IN Basic Whey Protein 80

Prom-IN Basic Whey Protein 80 - diskuze k produktu

Nad 70% bílkovin

Prom-IN Basic Whey Protein 80 - nejzákladnější doplněk výživy pro sportovce

Prom-In Basic Whey Protein je vyroben výhradně ze syrovátkového koncentrátu vyrobeného ultra-mikrofiltrační technologii za nízké teploty. Díky tomu si koncentrát zachovává množství bioaktivních frakcí. Tento syrovátkový protein disponuje nízkým obsahem tuku i laktózy.

Basic Whey Protein je jedním z nejlepších zdrojů esenciálních aminokyselin a obsahuje vysoký podíl aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA).

Prom-IN Basic Whey Protein 80 v bodech:

  • syrovátkový bílkovinový přípravek s obsahem bílkovin
  • výjimečný profil aminokyselin
  • vysoká biologická hodnota
  • nízký obsah tuku a laktózy
  • skvělá chuť a rozpustnost
Celkem dotazů
1
3 odpověď
Dobrý den, je tenhle protein srovnatelný kvalitou s proteiny od TPW které ted užívám? a jsou lepší proteiny se zvýšeným množstvím aminokyselin než klasické pokud jo tak v čem? díky za odpověd.
Dobrý den, preferoval bych spíše protein od TPW, kde je použita kvalitnější syrovátka a navíc obsahuje komplex enzymů podporující absorbci bílkovin. Co se týše additiva aminokyselin v proteinech tak bych se takovým proteinům spíše vyhnul a užíval k proteinu samostatně BCAA, přidáním aminokyselin do proteinu se většinou maskuje nizká koncentrace bílkovin v nekvalitních proteinech. Hezký den.
Děkuji za rady pomohl jste mi v rozhodování, z mého selského lidového rozumu chápu že před při a po fyzické námaze je nejlepší bcaa + glutamin občas i mimo trénink třeba ráno nebo večer při zvýšené únavě na regeneraci svalstva nebo na lačno, 80% protein 30-60 minut po treninku a kdykoliv mimo trenink třeba ráno a večer podle potřeby rozumím tomu doře jo? ještě se chci prosímvás zeptat když si chci koupit instantní bcaa nebo glutamin bez příchutě nebo klidně i ochucené je jedno jakou značku si koupím? protože leucin,valin,isoleucin a glutamin je přece pořád stejná látka těžko vyzdvihovat nějakou značku když látka je všude stejná, nebo je tam nějaký rozdíl ve kvalitě zpracování? způsob zpracování je jen asi pro lepší trávení asi nemá vliv na růst svalů si myslím? nebo proč u určitých značek jsou odchylky ceny i ve stovkách korun? většinou se tady často dočítám že TPW je top značka ve kvalitě a čistotě zpracování u proteinu oproti jiným značkám platí to i v případě bcaa a glutaminu? nobo je to uplně jedno a platí se jen za značku? používám protein i bcaa od TPW a jsem spokojený ale je to drahý špás proto se tak možná blbě ptám, bude to pro vás vyčerpávající tohle číst ale pro mně je to důležité vědět, děkuji za odpovědi,Miloš.
Dobry den, tezko poradit. Kazdy preferuje neco, jak pisete teoreticky by melo byt vse stejne ale skutecnost byva mnohdy jina. Konktpretne u aminokyselin je opravdu 90% vyrobcu prakticky stejnych, ten zbytek je cenove nedostupny a nesmyslny. Zkuste prohledat eshop a procist hodnoceni od zakazniku, muze Vam pomoci, volil bych zavedene vyrobce tpw, sizeandsymmetry, prom-in