Prom-IN Bezlepkový ovesný chléb

4,5
52 hodnocení

Výborné, maximálna spokojnosť

Vyborny chlebik s minimem kalorií. Chutná s zerve, sunkou a sýrem. Rychlá svacinka.

Nezaujal chutí.

Chutná svačinka.

Výborné na rychlou svačinu. Plátky jsou skvělé s pomazánkami, šunkou a sýrem nebo k zeleninovému salátu. Složení se mi líbí, objednávám opakovaně.

Normálka

Super – Když nic jiného není vždy se hodí a chutná velmi dobře

Samotný cracker je dobrý, ale... – Rýžová mouka, Rýžová mouka, pokud není organická, je dobře známá tím, že obsahuje arsen (těžký kov) speciálně z Asie. Bohužel tato značka neuvádí informace (jestli EVROPSKÉ nebo certifikované BIO= nicméně jsou certifikované BEZ LEPKOVY -bezlepkové dobře si Nenahrazujte něco špatného něčím špatným. Ovesné vločky 44 % Odkud zase ?. Jako závěr sice nemáte nechci mít na sobě vysoké hladiny těžkých kovů..

Osobní zkušenost – Velmi hezké složení těsta. Rychlý přívod kcal. Využitelný hlavně tehdy, chcete-li tyto kcal do sebe dostat snadno a rychle, a nechce se Vám dlouho rozvažovat, co zrovna jíst. Dost vhodný jistě i pro vytrvalce, protože, alespoň podle mé zkušenosti, nezatěžuje. Potřeba doplnit ho dostatečně výživným proteinovým jídlem, a nejlépe nadto ještě zeleninou. Pak už nic neschází. Lze využít pro přípravu kteréhokoliv jídla, od rána do večera včetně.

pecka – Nejlepší plátky !