Prom-IN Bezlepkový ovesný chléb

4,5
37 hodnocení

Výborné na rychlou svačinu. Plátky jsou skvělé s pomazánkami, šunkou a sýrem nebo k zeleninovému salátu. Složení se mi líbí, objednávám opakovaně.

Normalka

Super – Když nic jiného není vždy se hodí a chutná velmi dobře

The cracker itself is good but... – Rýžová mouka, Rice flour if not organic sourced is well know to contain Arsenic (heavy metal) specially from Asia. Unfortunately this brand does not provide information (if EUROPEAN or certified BIO= however they are certified BEZ LEPKOVY -gluten free well you Don’t replace something bad with something bad. Ovesné vločky 44 % Again from where ?. As a final though you don´t want to have high levels of heavy metals on you..

Osobní zkušenost – Velmi hezké složení těsta. Rychlý přívod kcal. Využitelný hlavně tehdy, chcete-li tyto kcal do sebe dostat snadno a rychle, a nechce se Vám dlouho rozvažovat, co zrovna jíst. Dost vhodný jistě i pro vytrvalce, protože, alespoň podle mé zkušenosti, nezatěžuje. Potřeba doplnit ho dostatečně výživným proteinovým jídlem, a nejlépe nadto ještě zeleninou. Pak už nic neschází. Lze využít pro přípravu kteréhokoliv jídla, od rána do večera včetně.

pecka – Nejlepší plátky !

Luxusní chleba – který mě velmi překvapil, jak je chutný a jemný. Opravdavá chuťovka... :)