Prom-IN Creatine HCL

Prom-IN Creatine HCL - diskuze k produktu

Kreatin

Prom-IN Creatine HCL - skvělá volba pro zvýšení fyzické výkonnosti

Prom-IN Creatine HCL představuje unikátní, vysoce vstřebatelnou, formu kreatinu, která eliminuje negativní vedlejší účinky, mezi které se řadí například nadýmání, zadržování vody nebo křeče a naopak vyzdvihuje veškerá pozitiva, která s sebou tato látka přináší. Stěžejní je především proces výroby tohoto produktu, při kterém dochází k přidání hydrochloridu, čímž se z běžné molekuly stává specifická sloučenina. To má za následek zvýšenou rozpustnost a biologickou dostupnost kreatinu. Prom-IN Creatine HCL je velmi snadno absorbovaný organismem a nevyžaduje konzumaci sacharidů. Je tedy ideální volbou pro každého, kdo chce maximálně zvýšit svou fyzickou výkonnost.

Prom-IN Creatine HCL v bodech:

  • mimořádná vstřebatelnost
  • minimalizace negativních vedlejších účinků
  • vysoká rozpustnost a biologická dostupnost kreatinu
  • snadná absorbce organismem
  • maximální podpora fyzické výkonnosti
Celkem dotazů
1
1 odpověď
Dobrý de chtěl bych se zeptat na přesné dávkování - zde je uvedeno 2tbl po tréninku jinde jsme cetl rozložit dávku pred i po....bylo by možné vypsat idealni konzumaci v treninkovy i netreninkovy den?
Dobrý den, Jindro, Prom-IN Creatine HCL doporučujeme si dávat na dávku 5 gramů denně po tréninku a doporučujeme kreatin od Sizeandsymmetry. Přejeme pěkný den