Prom-IN Essential CFM Evolution

25
zodpovězených dotazů
Dobrý den, objednal jsem si tento produkt, ale moc nechápu dávkování. Byl jsem zvyklý na TPW, přičemž normální dávka je 25 g. Tak to byl prozatím u každého proteinu. U tohoto je dávkování 2 odměrky, což je 40 g bílkoviny. Není to přehnané? Prozatím jsem zůstal u tradiční dávky jedné odměrky.
Dobrý den, dávkování proteinu se odvíjí od vašich potřeb na příjem bílkovin. Jednorázově byste měl přijmout cca 0,25-0,3 g bílkovin na kg tělesné hmotnosti. To znamená, že pokud máte 80 kg, je to 25 g čistých bílkovin. Tento protein obsahuje cca 75 % bílkovin, takže na příjem 25 g čistých bílkovin z něj potřebujete cca 35 g proteinového prášku. Proto je dávkování v pořádku. Pěkný den, Kamila
Zdenek. Je tento pripravek vhodny pro muze seniory na hubnuti?
Dobrý den, co se týče hubnutí záleží hlavně na tom, jestli máte nastavený pestrý jídelníček z kvalitních surovin s lehkým kalorickým deficitem, zařazujete do svého dne pravidelný pohyb a dostatečně a dobře spíte. Kvalitní protein (jako je právě například i tenhle Prom-IN Essential CFM Evolution) Vám nejen může pomoct s nabíráním svalstva, ale také s hubnutím. Doporučila bych Vám přečíst si naše články: https://aktin.cz/jaky-protein-je-nejlepsi-na-hubnuti a https://aktin.cz/hubnuti-nebo-nabirani-svalu-naucte-se-spravne-pouzivat-protein. Pěkný den, Nikola.
Dobrý den, vrtá mě hlavou, jak je možné, že tohle CFM-ko od Prominu má konzistenci spíš jak nějaký písek, když je to CFM? Ostatní proteiny např. od Amixu nebo i od Vás Aktin, jsou tak krásně nadýchaný. Metoda zpracování je přeci stejná. Děkuji
Dobrý den, pokud mluvíte o konzistenci před namíchání s tekutinou, je tato konzistence správná a nijak vadná a po namíchání s vodou či mlékem (záleží na Vašich preferencích) by měla být také víceméně nadýchaná stejně jak u jiných značek. Pokud problém s pískovitou konzistencí je stále i po zamíchání s jakoukoliv tekutinou, zkuste protein déle shakerovat nebo chvíli po zamíchání (např pár minut) nechat odstát, mírně protřepat znovu a potom vypít. Pokud byste ale pociťoval jakoukoliv stálou závadu, obraťte se prosím na email podpora@aktin.cz. Pěkný den, Nikola.
Dobrý den, ano jedná se mě o konzistenci před namícháním, kdy je o dost hrubší(zrnitost), než běžné cfm. Kdyby jste udělala dvě hromádky proteinu, kde jedna by byla třeba od Vás(Aktin protein) a druhá od Prominu, asi by jste lépe pochopila co tím myslím. Jde mě spíš o takovou menší záhadu, než o nějakou reklamaci apod.. Jinak děkuji za reakci a přeji příjemný den.
Myslíte, že je v pořádku, užívat tento výrobek již od 15-ti let?
Dobrý den, protein Vám určitě nemůže nijak uškodit. Avšak doporučila bych prostudovat některé články na našich stránkách (např. "Co jíst pro vysněnou postavu? Stravovací základy pro pokročilé." nebo "Proč být hned dietolog, když chci jen sex tělo! Jednoduché základy stravování.") Ve Vašem věku si ale myslím, že proteiny určitě můžete raději pokrýt z běžné stravy. Pěkný den :-) Kamila
Děkuji🙂
Dobrý den, má tento protein nějakou časovou lhůtu, za kterou by se měl spotřebovat? Nějaké datum spotřeby?
Dobrý den, po otevření bych doporučila ho spotřebovat do čtvrt roku. Pokud ho ale budete dobře skladovat, tzn. v temnu, chladu, suchu a pečlivě uzavírat, určitě vám vydrží i déle. Pěkný den :-)
Dobrý den je tento protein vhodný i při kojení? Děkuji
Dobrý den, Andreo, určitě by Prom-IN Essential CFM Evolution neměl nějak škodit. Jen je důležité nepřekračovat dávkování, které najdete u nás na eshopu nebo na obale produktu. Přejeme pěkný den
Dobrý den obsahuje balení i odměrku ?
Dobrý den, Vojto, ano součástí balení je odměrka. Přeji pěkný den
Zdravím. Chtěla bych se zeptat, začala jsem s redukcí váhy díky zdravé stravě a cvičení. Zajíma mne, kdyź mám povolání kde mam odstup od stravovani az 4h,zda-li je možné použít tento protein jako náhradu svačiny? Děkuji ;)
Dobrý den, Aleno, pokud budete tento produkt užívat jako náhradu stravy, doporučujeme do něj přidat Maltodextrin https://aktin.cz/tpw-maltodextrin. Přeji pěkný den
Dobrý den, rád bych v případě po tréninkových proteinů vyzkoušel změnu. V současné době mám Bodylab (okrajově TPW 80) chtěl bych jsem se zeptat, zda mohu tento protein použít po tréninku? Případně zda se v něčem výrazně liší oproti například Bodylab kromě delší vstřebatelnosti? Děkuji za odpověď.
Dobrý den Pavle, všechny 3 proteiny, které zmiňujete jsou svojí kompozicí téměř srovnatelné - jedná se o syrovátkové koncentráty v koncentracích kolem 80% bílkovin. Jelikož se jedná ve všech případech o zástupce kvalitních proteinových nápojů, řídil bych se dle osobních preferencí - chuti, ceny a případně vztahu ke konkrétnímu brandu. Všechny tři produkty můžete užívat po tréninku ale doporučuji až po 30-45 minutách aby došlo k nejeefektivnějšímu využítí anabolického okna. Pokud by jste chtěl tělu dopřát okamžitou regeneraci po skončení náročného tréninku, doporučuji např.: https://aktin.cz/the-protein-works-tpw-ibcaa. Hezký den.
Dobrý den, já bych se chtěla zeptat jaký je rozdíl mezi CFM a hydro proteinem. Děkuji
Dobrý den Petro, CFM je většinou vztaženo k syrovátkovému koncentrátu, který zpravidla obsahuje 80% středně rychle stravitelných syrovátkových bílkovin. Syrovátkový hydrolyzát je forma syrovátkového proteinu, která je naštěpena enzymaticky a je tedy u ní výrazně urychlena vstřebatelnost. U běžného CFM syrovátkového koncentrátu je vstřebatelnost cca po 1 hodině a hydrolyzovaný protein je vstřebatelný během 15ti minut. Hezký den.