Prom-IN Essential CFM Evolution

26
zodpovězených dotazů
Dobrý večer, chci se zeptat jestli se prodává protein s příchutí latte macchiato v 1 kg balení?
Dobrý den, objednal jsem si tento produkt, ale moc nechápu dávkování. Byl jsem zvyklý na TPW, přičemž normální dávka je 25 g. Tak to byl prozatím u každého proteinu. U tohoto je dávkování 2 odměrky, což je 40 g bílkoviny. Není to přehnané? Prozatím jsem zůstal u tradiční dávky jedné odměrky.
Zdenek. Je tento pripravek vhodny pro muze seniory na hubnuti?
Dobrý den, vrtá mě hlavou, jak je možné, že tohle CFM-ko od Prominu má konzistenci spíš jak nějaký písek, když je to CFM? Ostatní proteiny např. od Amixu nebo i od Vás Aktin, jsou tak krásně nadýchaný. Metoda zpracování je přeci stejná. Děkuji
Myslíte, že je v pořádku, užívat tento výrobek již od 15-ti let?
Dobrý den, má tento protein nějakou časovou lhůtu, za kterou by se měl spotřebovat? Nějaké datum spotřeby?
Dobrý den je tento protein vhodný i při kojení? Děkuji
Dobrý den obsahuje balení i odměrku ?
Zdravím. Chtěla bych se zeptat, začala jsem s redukcí váhy díky zdravé stravě a cvičení. Zajíma mne, kdyź mám povolání kde mam odstup od stravovani az 4h,zda-li je možné použít tento protein jako náhradu svačiny? Děkuji ;)
Dobrý den, rád bych v případě po tréninkových proteinů vyzkoušel změnu. V současné době mám Bodylab (okrajově TPW 80) chtěl bych jsem se zeptat, zda mohu tento protein použít po tréninku? Případně zda se v něčem výrazně liší oproti například Bodylab kromě delší vstřebatelnosti? Děkuji za odpověď.