Prom-IN Essential CFM Evolution (CFM Pure Performance)

4,6
821 hodnocení

Oblibeny protein – Promin je proste nejlepsi! Cokolada a vanilka jsou skvely do vseho. Banan mi moc nesedl. Pinacolada je super, ted mam jen trochu strach, ze se ji prepiju, kdyz jsem si koupila velky baleni. Priste risknu velky latte - to bude jizda! :)

5

Vyborny protein – Vyrobky od Prom-inu u me proste boduji

6

zkouška Prom-In – Celkově rozpustnost v shakeru 10/10. <br> <b>Vanilka</b> - za mě teda sladká až moc. Chuť ve vodě - vanilku moc nepřipomínala, moučná chuť i konzistence, nic moc (4/10). V mléce je chuť o poznání lepší (8,5/10), moučná konzistence i chuť se ztratí. Pokud se přepijete chuti, tak se dá krásně upravit skořicí nebo espressem. <br> <b>Čokoláda</b> - v mléce super. Hodit to do teplého mléka, tak mám pocit, že piju horkou čokoládu se šlehačkou. Ve studeném chutná podobně jako Granko :) <br> <b>Late Macchiato</b> - v mléce luxusní! ledová káva. Připomíná hodně EisCoffee (to v modré krabičce :D)

3

Můj první protein – Tento protein jsem si objednala jako úplně první s příchutí čokolády a zatím jsem ani nešáhla po jiném, protože je akorát tak sladký, cena taky super a chuť má přirozenou. Nepoužívám na pití, ale třeba do ovesných kaší, lívanců, při pečení a tak. Zatím jsem ochutnala příchuť jahoda, pistácie, banán, vanilka a tedy čokoládu. Jahoda je výborná v ovesný kaši, stejně tak banán, pistácie a vanilka. Ale stejně jsem nejvíc spokojená s čokoládou! :)

2
jahoda?

Příchuť pistácie – Přiznám se, že když jsem si tenhle protein brala, nevěděla jsem co čekat... Ale když mi dorazil domů a já ho ochutnala..je naprosto vynikající! Výrazná chuť pistácií, mňam!

1

Zatím bezkonkurenční protein, který jsem kdy užíval. – Ozkoušena teprve příchuť čokolády, do budoucna se připravuji na vzorky banánu a pistácie, tak jsem na ně upřímně zvědavý a hlavně nadchnutý pro objevy něčeho nového. Chuť proteinu je skutečně čokoládová, po pořádném protřepání bez cucků a zbytků, pro tělo bez nežádoucích účinků. Ani po spotřebě celého balení chuť čokošky neomrzí a vrhnul bych se do dalšího :) Mohu jen doporučit.

1

Složením i kvalitou super a Prom-IN má TOP příchutě – Latte macchiato - chutná opravdu jako káva Piňakoláda - obsahuje i sušené ananasové kousky, absolutně nej :-) Vanilka - dobrá klasika, nechutná uměle, skvělá i na přidání třeba do těsta na palačinky

1

Průměr – Více mi chutná určitě protein od Bodylabu

1

Výborný protein – Čokoláda není extra přeslazená, nechutná uměle a má perfektní promíchatelnost s vodou - netvoří hrudky. Měl jsem i vzorek latte macchiato a chutná jako opravdová káva

1

Výborný – Super protein - všechny příchutě OK

1