Prom-IN Glucose

Prom-IN Glucose - diskuze k produktu

Dextróza / glukóza

Prom-IN Glucose - rychlý zdroj energie a podpora kreatinu

Glukóza v běžné řeči označovaná jako hroznový cukr nebo krevní cukr, je jedním z monosacharidů ze skupiny aldohexóz . Glukóza je bílá krystalická látka sladké chuti.

Používá se také jako transportní systém, který se používá pro dosažení co největšího působení kreatinových doplňků jako samostatný sacharid. Farmaceuticky čistá glukóza přispívá k rychlému doplnění svalového glykogenu a zároveň stimuluje produkci anabolického inzulínu. Vysoká úroveň tohoto hormonu podporuje přepravu a distribuci kreatinu do svalových buněk.

Prom-IN Glucose v bodech:

  • oblíbený monosacharid označovaný jako hroznový cukr
  • podporuje vstřebávání kreatinu
  • doplnění glykogenu po náročném tréninku
Celkem dotazů
1
5 odpověď
Dobrý den chtěl jsem se zeptat jak je to s dávkováním při použití společně s kreatinem? Díky
Glukózu bych s kreatinem nedoporučoval dávkovat vůbec. Pokud ji chcete využít pro zlepšení energie při výkonu, dejte si cca 20 - 25g před a to samé množství do při-tréninkového nápoje. Kreatin doporučuji zapíjet, nebo rozmíchat v obyčejné vodě, případně vašem oblíbeném nápoji a dávkujte jej kdykoliv během dne.
Nějaký racionální důvod, proč nedávkovat dohromady, nějaké snižování účinku kreatinu nebo byste to jen nedělal.
Existují nepřímé studie, které naznačují dokonce snížení funkčnosti kreatinu při dávkování s vyšším množstvím jednoduchých sacharidů, ale nemám na ně přímou vazbu, jedná se o zprostředkovanou informaci avšak z kvalitního zdroje. Dávkovat samozřejmě lze, ale osobně bych byl pro jednoduší dávkování, jednoduše kreatin něčím zapít, klidně něčím sladkým, ale není potřeba do sebe sypat 50g dextrózy.