4,4
146 hodnocení

Příchuť čokoláda je velmi dobrá na to že je to hydrolizát, stravitelnost je také velmi dobrá, rozhodně doporučuji !!!

6

Vyzkoušel jsem i banán i čokoládu a jenom doporučuji.Chutná výborně.Složení taky dobré a dva gramy glutaminu v každé dávce taky nejsou na škodu.

5

Spokojenost

Hydro od Prom-in mě velmi překvapilo, jak chutí, tak kvalitou. Rozpustnost skvělá, ani snad nemám co vytknout, navíc je i cenově přijatelné. Celkově jsem s firmou Prom-in velmi spokojen, takže můžu jen doporučit.

4

za mě určitě doporučuji !!! chuť čokoláda super ! rozpouští se dobře ! stravitelnost super ! takže plných 10 !! jasná volba při příštím nákupu

4

Latte Macchiato

Bože, to je hnus. Nekupujte si tuhle příchuť, mám úplně zkaženou chuť a je mi na zvracení, hrozný smrad a polovinu kaše jsem vyhodila..

1

Super

Na mě až moc sladké, ale to je jediná věc kterou bych vytknul... Jinak super...

1

Výborné Hydro

Měl jsem sice jenom vzorky ale musím uznat, že fakt super. 1. Když, otevřete čokoládu tak cítíte jak takové "kakajíčko" :) (tedy vůně božská) 2. Chuť taktéž není nijak hořká sladká apod. Mohu říct, že mi více chutnalo než od Smart Labs. 3. Vůbec nepěnilo neprášilo, vstřebatelnost bez obtíží i pro citlivý žaludek. :) tak vřele doporučuji určitě si objednám znovu:)

1

Meh

Banán se dal, byl trochu sladší, latté macchiato bylo překvapivě otřesné. Chutnalo slaně? Měla jsem pocit, že se na kávové příchuti nedá nic zkazit. Opak je pravdou.

Fajn

Poměrně fajn, avšak dosti umělá chuť.

Dá se.

Spíš sladší a občas je cítit sladidlovej ocásek, ale třeba v odstředěnym mlíce to je v pohodě.