4,4
139 hodnocení

Příchuť čokoláda je velmi dobrá na to že je to hydrolizát, stravitelnost je také velmi dobrá, rozhodně doporučuji !!!

6

Vyzkoušel jsem i banán i čokoládu a jenom doporučuji.Chutná výborně.Složení taky dobré a dva gramy glutaminu v každé dávce taky nejsou na škodu.

5

Spokojenost

Hydro od Prom-in mě velmi překvapilo, jak chutí, tak kvalitou. Rozpustnost skvělá, ani snad nemám co vytknout, navíc je i cenově přijatelné. Celkově jsem s firmou Prom-in velmi spokojen, takže můžu jen doporučit.

4

za mě určitě doporučuji !!! chuť čokoláda super ! rozpouští se dobře ! stravitelnost super ! takže plných 10 !! jasná volba při příštím nákupu

4

Latte Macchiato

Bože, to je hnus. Nekupujte si tuhle příchuť, mám úplně zkaženou chuť a je mi na zvracení, hrozný smrad a polovinu kaše jsem vyhodila..

1

Super

Na mě až moc sladké, ale to je jediná věc kterou bych vytknul... Jinak super...

1

Výborné Hydro

Měl jsem sice jenom vzorky ale musím uznat, že fakt super. 1. Když, otevřete čokoládu tak cítíte jak takové "kakajíčko" :) (tedy vůně božská) 2. Chuť taktéž není nijak hořká sladká apod. Mohu říct, že mi více chutnalo než od Smart Labs. 3. Vůbec nepěnilo neprášilo, vstřebatelnost bez obtíží i pro citlivý žaludek. :) tak vřele doporučuji určitě si objednám znovu:)

1

Nejlepší

Zakoupila jsem více druhů různých značek proteinů na ochutnávku, Pentha pro rozhodně vede. Chutnali mi všechny příchutě.

Top

Latte

Jelikož mám kávu moc ráda, uvítám i protein Capuccino nebo Latte. Stejně jako ostatní i tento byl výborny.