4,4
125 hodnocení

Příchuť čokoláda je velmi dobrá na to že je to hydrolizát, stravitelnost je také velmi dobrá, rozhodně doporučuji !!!

Přínosná recenze?

Vyzkoušel jsem i banán i čokoládu a jenom doporučuji.Chutná výborně.Složení taky dobré a dva gramy glutaminu v každé dávce taky nejsou na škodu.

Přínosná recenze?

Spokojenost

Hydro od Prom-in mě velmi překvapilo, jak chutí, tak kvalitou. Rozpustnost skvělá, ani snad nemám co vytknout, navíc je i cenově přijatelné. Celkově jsem s firmou Prom-in velmi spokojen, takže můžu jen doporučit.

Přínosná recenze?

za mě určitě doporučuji !!! chuť čokoláda super ! rozpouští se dobře ! stravitelnost super ! takže plných 10 !! jasná volba při příštím nákupu

Přínosná recenze?

Latte Macchiato

Bože, to je hnus. Nekupujte si tuhle příchuť, mám úplně zkaženou chuť a je mi na zvracení, hrozný smrad a polovinu kaše jsem vyhodila..

Přínosná recenze?

Super

Na mě až moc sladké, ale to je jediná věc kterou bych vytknul... Jinak super...

Přínosná recenze?

Výborné Hydro

Měl jsem sice jenom vzorky ale musím uznat, že fakt super. 1. Když, otevřete čokoládu tak cítíte jak takové "kakajíčko" :) (tedy vůně božská) 2. Chuť taktéž není nijak hořká sladká apod. Mohu říct, že mi více chutnalo než od Smart Labs. 3. Vůbec nepěnilo neprášilo, vstřebatelnost bez obtíží i pro citlivý žaludek. :) tak vřele doporučuji určitě si objednám znovu:)

Přínosná recenze?

Propadák.

Měla jsem pouze vzorkovou příchuť Latte macchiato, ale nic tak hnusnýho jsem dlouho nezažila. Smrdělo to, chutnalo to velmi pochybně a po prvním loku jsem to celé vylila. Opravdu nevím, jak je to možný, ale tady bylo prostě něco hrozně špatně.

Přínosná recenze?

Latte

Na mě dost sladké, ale hodně to připomíná Ice Coffee - to krabicový.

Přínosná recenze?

veľmi dobrý

Vzala som si zatiaľ na vyskúšanie vzorky v dvoch príchutiach. Obe sú báječné, s tým, že latte machiato je jenoznačne najlepšia príchuť proteínu, akú som kedy mala možnosť skúsiť. ❤️ Rozpustnosť super, žiadna pachuť.

Přínosná recenze?