4,7
28 hodnocení

Dobráno. Efekt nepociťuji, ale kámen úrazu je u mě chuť. Pro mě nepoživatelné. Musela jsem to do sebe kopnout.

Krom toho, že obstojně chutná, mám pocit, že funguje. Moje kolena jsou šťastnější 🙂

Používám jako několikaměsíční kůru - nejdříve 2 balení Prom-IN Joint Care a následně 1 balení Prom-IN Joint Blend. Mám dlouhodobě nemocná kolena, která mě při zátěži bolí, křupou, přeskakují. Brala jsem nespočetně různých výživ a léků a za mě je tato kombinace rozhodně nejlepší. Kolena bolí jen občas, úplně přestala křupat apod. Jako velký bonus beru, že se grepová příchuť dá pozřít :)

Radši vybrat jinou – Dobrala jsem poctivě celé balení a na kolena mi to vůbec nepomohlo :( Měla jsem variantu bez příchutě a “chuť” nic moc. Za mě nekupovat.

pokud jste dobrala jedno balení,které je na 20dní,s poloviční dávkou 40 dní,tak to se nedivím,že vám to nepomohlo.Kloubní výživa se bere hlavně preventivně a čím dříve,tím lépe.Až už jsou prolémy,tak to už je mnohdy pozdě.Beru preventivně kůry už od nějakých 23 let a dnes,ve 37 letech mě nic nebolí a sportuji aktivně každý den.Chce to více trpělivosti a hlavně nepít colové nápoje s kyselinou fosforečnou,která vyplavuje z těla vápník

Honzee – Chuťově příjemná kloubní výživa, která bohužel patří mezi ty poměrně dražší, což ovšem vyváží fakt že funguje. Rozhodně doporučuji!