Prom-IN Lean Mass 25

Prom-IN Lean Mass 25 - diskuze k produktu

Hard-gainery (s vyšším podílem sacharidů)

Prom-IN Lean Mass 25 - proteinový Pro-Complex s funkčími a sacharidovými složkami

Essential Lean Mass 25 je komplexní gainer od českého Prom-IN. Kombinuje proteinový Pro-Complex s funkčími a sacharidovými složkami, který tvoří speciálně sestavenou směs živin pro maximální nárust svalové hmoty a optimální gereneraci.

Gainer je vhodný pro nejrůznější druhy sportů vytrvalostního a silově/vytrvalostního charakteru. Zajistí pokrytí zvýšené potřeby super kvaliních živin a důležitou regeneraci díky obsaženým funkčním složkám.

Sacharidová složka je tvořena pouze maltodextrinem o dextrozovém ekvivalentu 19, který umožňuje optimální resyntézu glykogenu. Produkt je bez fruktózy, sacharózy, dalších nežádoucích tukotvorných sacharidů a obsahuje minimum laktózy.

Proteinovou složku (Pro-Complex) tvoří proteiny s rychlou absorbcí (hydrolyzovaný syrovátkový CFM protein, bioaktivní syrovátkový instatní CFM protein), protein střední dostupnosti (vaječný albumin) a antikatabolický protein (bioaktivní nedenaturovaný micelární kasein). Neobsahuje sójový protein, kolagen, ani jiné podřadné zdroje bílkovin. Leqan Mass 25 je zdroj pouze superkvalitních plnohodnotných zdrojů.

Lean Mass Gainer obsahuje i funkční složky jako L-glutamin, mikronizovaný kreatin monohydrát, MCT tuky a komplex enzymů (bromelain a papain).

Prom-IN Lean Mass 25 v bodech:

  • komplexní gainer najvyšší kvality od českého Prom-IN
  • speciální složení sacharidové a proteinové (Pro-Complex) složky
  • směs živin pro maximální nárust svalové hmoty a regeneraci
  • vhodné pro nejrůznější druhy sportů
  • neobsahuje podřadné zdroje bílkovin
  • obsahuje L-glutamin, mikronizovaný kreatin monohydrát, MCT tuky i komplex enzymů
Celkem dotazů
1
1 odpověď
Caute, chcem sa spytať ako to že niektoré gainery obsahuju sacharidy kde drvivá večšina z nich je cukor, a niektore ako tento zas maju cukor takmer na nule? Čo je podla vás lepšie? sacharidak som nikdy nepoužival ale rozmyšlam že začnem po cvičení.
Ahoj Cimmo, tento poměr záleží na glykemickém indexu obsažených sacharidů a ty s nejvyšším glykemickým indexem (ty které nejrychleji zvyšují hladinu krevního cukru) jednoduché cukry se uvádí do podkategorie sacharidů jako "cukry". Gainery, které mají ve složení na prvních místech glukózu a fruktózu budou mít tento obsah cukrů nejvyšší a naopak gainery, obsahující převážně polysacharidy a různé druhy škrobů, budou mít toto číslo nízké. Tyto "Lean" gainery jsou vhodné především pro cvičence, kteří přibírají rychle na tukové složce a chtějí držet i v objemové fázi tělesnou kompozici pod kontrolou. Zjednodušeně můžeme říct, že jsou vhodné pro endomorfní cvičence. Pokud jsme spíše ektomorfové či je našim cílem rychlý nárust hmotnosti bez ohlížení se na nějaké to kilo tuku navíc, tak se nemusíme bát gainerů s vyšším obsahem těchto jednoduchých cukrů. Optimem je dle mého názoru gainer, který zajistí dostatečnou energetickou regeneraci ihned po tréninku a zároveň poskytne dlouhotrvající dodávku nutrientů, jako je např. produkt: https://aktin.cz/the-protein-works-total-mass-matrix - zde se hned po tréninku uplatní jako rychlý energetický zdroj MCT olej spolu s malou dávkou cukrů a poté již můžeme těžit z kombinace velkého množství kvalitních bílkovin s pomalými sacharidy, která vhodně podpoří potréninkovou regeneraci a umožní nárust svaloviny. Hezký den.