Prom-IN Low Carb Workout Mash

4,2
168 hodnocení

Hnus, hnus, hnus!

Dala jsem na recenze na hrušku, po takové chvále jsem teda něco tak odporného nečekala, je to hrozně přeslazené i po výrazném zředění. Je z toho nepříjemná sladká pachuť v puse a na jazyku a těžko se jí zbavit. Jelikož je ve složení neohesperidin, vsázím na to, že to zapříčiňuje on, taky má lehkou chuť mentolu a co si budeme, hruška a mentol k sobě moc nejdou. Příště si dám pozor na tohle éčko. Velké zklamání.

Přínosná recenze?

Nejlepší kaše co jsem kdy mela.

Snidam ji každy den .Naprosto skvela , doporučuju .

Přínosná recenze?

skvělá svačina

S nakrájeným ovocem navrch skvělá pre-workout svačina.

Přínosná recenze?

Býborná a rychlá kaše

Přínosná recenze?

Skvělý

Výborná, rychlá a nenáročná snídaně. Sama o sobě úplně vystačí, ale čtvereček hořké čokolády tomu dodá pomyslnou třešničku na dortu.

Přínosná recenze?

Skvělá snídaně

Když zrovna nemáte čas si připravit tu svou. Anebo jako vybočení ze snídaňového "stereotypu". Složení se nedá nic vytknout, jednoduše super jednoduché :) Jen určitě přidejte něco navíc = ovoce, oříšky. Doporučená dávka nezasytí na moc dlouho.. Hruška hrozně sladká, čoko kokos určitě lepší!

Přínosná recenze?

skvělé složení i chuť

Výborná kaše na snídani nebo sváču, doporučuji obě příchutě!

Přínosná recenze?

nic co bych musela mít znovu

Raději si udělám kalsickou ovesnou kaši a do té pak přidám protein než toto. :)

Přínosná recenze?

Sladkáááá, ale až moc!

Chuťově by byla dobrá, je ale strašně sladká, až je to nepříjemné.

Přínosná recenze?

Skvley produkt

Vyborna chut, skvele hodnoty. Pomerne sladke, takze kombinuji s mrazenym ovocem a jogurtem. Idealni pokud nemate na pripravu jidla moc casu a presto chcete neco kvalitnyho. Byla jsem prekvapena z prichuti cokolada\kokos, ktera neni vubec dobra. Naopak hruska super, cokolada/mata take dobra, ale chapu, ze to asi nebude pro kazdeho, je dost specificka.

Přínosná recenze?