Čistíme sklady! Slevy až 50 % – TPW, Bodylab, Biotech, Go Nutrition, Nebbia, ...

Zavřít upozornění

Prom-IN Nitrox Pump

Prom-IN Nitrox Pump - diskuze k produktu

Před-tréninkové přípravky

Prom-IN Nitrox Pump - předtréninková směs pro zvýšení výkonu

NITROX-PUMP představuje extrémně silnou kombinaci ingrediencí pro zvýšení výkonu. Posuňte váš trénink na novou úroveň s tímto nepřekonatelným boostrem.

Receptura vyvinutá společností Prom-In obsahuje pouze skutečně ověřené složky jako je např. Beta Alanin a mikronizovaný kreatin monohydrát na podporu výkonu, AAKG společně s citrulin malátem na podporu maximálního prokrvení. To vše ve vysoké koncentraci už v jedné odměrce. Tato speciální formule poskytne optimální podmínky na zvýšení tréninkové intenzity a oddálí únavu.

NITROX PUMP obsahuje pouze nepatné množství sacharidů, výkon lze tedy maximalizovat v každém tréninkovém období jako nabírání svalové hmoty, zvyšování síly, zvyšování výbušnosti, dieta a snižování hmotnosti, závodní a zápasové přípravy a to ve všech sportovních odvětvích.

Prom-IN Nitrox Pump v bodech:

  • komplexní předtréninkový přípravek
  • extrémně vysoká dávka Beta Alaninu
  • optimální dávka prémiového mikronizovaného kreatin monohydrátu
  • synergická kombinace AAKG a citrulin malátu na podporu prokrvení
  • pro optimalizaci koncentrace a oddálení únavy obsahuje mix taurinu, kofeinu a extraktu ze zeleného čaje
Celkem dotazů Celkem dotazů
24
27 odpověď
Kateřina Loudilová
před 14 dny

Dobrý den, můžu se zeptat kdy bude naskladněno opět velké balení? Děkuji, hezký den

Lucie Formánková
Lucie Formánková
Zákaznická podpora
před 13 dny

Dobrý den, Kateřino, bohužel velké balení již nebude. Děkujeme za pochopení

Vojtěch Hejna
Vojtěch Hejna
před 2 měsíci

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda mohu překračovat doporučenou dávku (4 odměrky)? Mám aktuální hmotnost 91 kg a bohužel žádný efekt necítím. I z předchozí zkušenosti s jinou značkou jsem si musel dávat čím dál vyšší dávku (např. 1,5 dávky) s narůstající hmotností, ale zase nechci riskovat případné rizika z překročení dávky. Děkuji za odpověď.

Lucie Formánková
Lucie Formánková
Zákaznická podpora
před 2 měsíci

Dobrý den, Vojtěchu, co se týče množství přijatých látek při dvojnásobné dávce, nevidíme tam žádný problém a to až lehce na kofein při dvojnásobné dávce by jste přijal 400 mg, což už je docela šleha. Záleží tedy na Vašem zvážení. Přejeme pěkný den

Hanes I
Hanes I
před 6 měsíci

Dobrý den, Nitrox od Vás kupuji už delší dobu a vždy byl normálně sypký, bez problému. Poslední 2 balení obsahovaly poměrně dost ztvrdlý prášek. 1. balení celé ztvrdlé (vyměnili jste mi jej za jiný), 2. balení horní třetina sypká, další 2 opět tvrdé. Vždy to musím Chtěl bych se zeptat, zda to může mít vliv na funkci?

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 6 měsíci

Dobrý den, moc se omlouváme za dodání vadných produktů, na funkci ztvrdnutí nemá vliv. Přeji pěkný den

Hanes I
Hanes I
před 6 měsíci

Dobrý den, nic se neděje. Rozpustnost je v pořádku, takže jej normálně užívám, jen mě to zajímalo. Děkuji za odpověď

Gabriela Hájková
Gabriela Hájková
před 10 měsíci

Dobrý den, je nevhodné, aby se tento přípravek kombinoval s nápoji jako je Nocco, Heat? Například, kdyby mezitím bylo dvouhodinové rozmezí? Děkuji

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 10 měsíci

Dobrý den, Gabrielo, kombinace těchto 2 produktů záleží na Vašem celkovém denním příjmu kofeinu, kdy v 15g Nitroxu se nachází 200mg a jedno Nocco v sobě má 180mg kofeinu. Kombinovat tyto produkty v krátkém časovém horizontu jako jsou 2h bychom tedy nedoporučovali. Denní dávka kofeinu by se měla pohybovat v maximálním rozmezí 200 - 300mg. Přeji hezký den

trunkatlukas@
před rokem

Dobrý den, jakou dopingovou látku tento přípravek obsahuje? V textu se píše, že není vhodný pro registrované sportovce. Děkuji

Petr Loskot
Zákaznická podpora
před rokem

Dobrý den, složení výrobku jsem zkontroloval s aktuálním seznamem dopingové listiny WADA (https://www.wada-ama.org/sites/default/files/prohibited_list_2018_en.pdf). Žádná z látek obsažených v produktu se na seznamu nenachází. Pokud má Vaše sportovní odvětví nějaké vnitřní stanovy o užívání potenciálně zakázaných látek, zkuste nahlédnout i do těchto vnitřních předpisů, aby nevznikl nějaký problém. Hezký den.

erik.cluber@
před rokem

Zdravím , mohu před tréningem kombinovat se spalovačem cutting edge?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Eriku, vzhledem k tomu, že Cutting Edge neobsahuje kofein, můžete produkty kombinovat bez rizika zvýšeného přijmu tohoto stimulantu, kde by se mohly vyskytnout nějaké nežádoucí účinky. Hezký den.

Michael Auda
před rokem

Dobry den, doporučil byste tento produkt na atletiku konkrétně 800m, nebo byste doporučil něco jiného?

Petr Loskot
Zákaznická podpora
před rokem

Dobrý den, jako ideální doplňky stravy pro zvýšení výkonu pro tento druh zatížení jsou kofein a betaalanin, které jsou součástí tohoto produktu. Aby se vliv beta-alaninu maximálně projevil, je třeba ho v ideálním případě užívat dlouhodoběji podobně jako třeba kreatin. Tento doplněk stravy je tedy pro Váš požadavek vhodný a nabudí Vás na aktuální výkon. Pro maximální navýšení výkonu (např. před nějakým důležitým závodem), se doporučuje 5 g beta-alaninu denně po dobu 4-6 týdnů. Hezký den.

Denís K.
Denís K.
před 2 lety

Dobrý den, zajímalo by mě, jak dlouhodobě se může tento přípravek užívat? Po jaké době a jak dlouhá by měla být pauza a zda-li je vůbec nutná. Přípravek beru pouze v tréninkové dny (cca 4x týdně) a někdy vynechám. Děkuji za odpověď :)

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, pokud berete pouze nárazově v tréninkové dny, doporučoval bych nejdelší dobu užívání cca 2-3 měsíce. Tolerance na kofein se rychle snižuje a po delší době by se již nemusel dostavovat kýžený stimulační efekt produktu. Hezký den.

Petra Jandová
před 2 lety

Dobry den chci se optat Beru Bcaa,Hmb a Kre alkalyn Mužů k tomu přidat Nitrox pump Dekuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Petro, ano, určitě můžete, nevidím v tom nejmenší problém. Hezký den.

Lukáš Otočka
před 2 lety

Dobrý den měl bych dotaz ohledně každodeního užití jeden balík na den užití i bez cvičení protože mě to nějak extreně nenakopne a dost je to chutově dobré a pro mě je i těch 11g bílkovin dost tak jestly tu je ta možnost.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Lukáši, můžet užívat i v netréninkové dny a nekoncipovat jako pre-workout, nedoporučuji ovšem užívat nějak dlouhodobě. Hezký den.

Adéla Kořenovská
před 2 lety

Dobrý den je tento produkt vhodný pro celiaky? Mám přísnou bezlepkovou dietu,čili mě zajímá jestli při výrobě není možná kontaminace lepkem? Děkuji za odpověď.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Ado, produkt neobsahuje lepek a ani nebyl zpracován v závodě kde by mohl být kontaminován, tudíž můžete užívat. Hezký den.

Adéla Kořenovská
před 2 lety

Moc děkuji za odpověď.Hezký den

Lukáš Císař
před 2 lety

Dobrý den! Který produkt vybrat? Tento nebo MusclePharm Assault Black? Děkuji za radu.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, pokud jste zvyklý na NO produkty a máte v oblibě spíše intenzivnější stimulaci tak doporučuji Prom-in Nitrox Pump, v případě, že upřednostňujete pozvolnější ale dlouhodobější účinnost tak zvolte Assault. Hezký den.

Václav Šafařík
před 2 lety

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, zda je možné toto NO kombinovat s kreatinem creapure před/po tréninku. Děkuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, produkt sám o sobě na dávku již 3600mg kreatinu obsahuje tudíž bych před tréninkem užíval pouze 2,5g a po tréninku můžete užít dávku 5g. Kombinace je v každém případě možná. Hezký den.

Václav Šafařík
před 2 lety

Děkuji za odpověď.

oldabu@
před 2 lety

Dobrý den.Mám extrémní zátěž a to každý den 8hod.Co by jste mi doporučili abych co nejlépe využil tuto námahu ve svůj estetický pocit a vše mě nebolelo.děkuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, pokud máte kontinuální zátěž v trvání cca 8 hodin denně je na místě dostatečná energetická bilance tak aby jste přijmal dostatek makroživin, k tomuto bych Vám doporučil komplexní gainer typu https://aktin.cz/the-protein-works-total-mass-matrix, regeneraci by bylo vhodné podpořit např.: https://aktin.cz/the-protein-works-tpw-glutamine. Pokud je Vašim cílem i nárust výkonnosti a svalové hmoty, můžete zařadit https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-creatine-creapure. Alternativou je výběr produktu typu all-in-one, který v sobě kombinuje složky pro zajištění dostatku kvalitnch makroživin a další látky pro urchlení regenerace a navození anabolismu organismu jako např.: https://aktin.cz/reflex-nutrition-one-stop-xtreme. Hezký den.

Lukáš Císař
před 2 lety

Dobrý den! Dá se to kombinovat společně s GRENADE BLACK OPS před tréninkem? Nebo nějaké jíné NO co by šlo kombinovat s BLACK OPS... Děkuji.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, vzhledem k vysokému obsahu kofeinu bych Grenade Black Ops nekombinoval s žádným NO další kofein obsahujicím (např.: http://aktin.cz/reflex-nutrition-muscle-bomb-2) ale spíše bych volil samostatnou kombinaci suplementů, které tvoří základ kvalitních NO a to http://aktin.cz/the-protein-works-citrulline-malate a http://aktin.cz/tpw-beta-alanine. Hezký den.

Veronika Vinklarková
před 3 lety

Dobrý den,můžu použít s BCAA a carnitinem 3000 od nutrendu

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, ano, určitě můžete. Hezký den.

Markéta Fadrhoncová
Markéta Fadrhoncová
před 3 lety

Dobrý den, mohu používat před tréninkem společně s BCAA 8000 od syzeandsymmetry?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 3 lety

Zdravím, ano samozřejmě.

Milan Gyorke
před 3 lety

Dobrý den,chtěl bych se zeptat, bere se to i v netreninkové dny? Díky za odpověď

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 3 lety

Zdravím, pouze v tréninkové cca 30 min před výkonem.

Patrik Le
před 3 lety

Dobrý den, mohu připravek používat s Trec Nutrition S.A.W.(kapsle). Díky.

Jan Kern
Jan Kern
před 3 lety

Dobrý den, vzhledem k podobnému složení bych to nedoporučoval, vysoký obsah účinných látek by Vám nemusel udělat dobře. Zkuste ale produkty střídat v rámci tréninků, uvidíte, že to také stojí za vyzkoušení, vyhnete se tak toleranci na daný produkt.

tom
před 4 lety

Dobrý den, když jsem našel lepší cenu zlevnili by jste více ? Děkuji.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Zdravím, ano, ceny standardně dorovnáváme.

Klára Dokulilová
před 4 lety

Můžu tento výrobek kombinovat s termogenním spalovačem?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Doporučil bych užívání těchto produktů oddělit, nejdřív edobrat jeden a pak třeba navázat druhý, ideálně s pauzou mezi nimi alespoň 14 dní.

Anonymní uživatel
před 4 lety

Dobrý den, 15 g je v přepočtu kolik odměrek, která se nachází v balení? Děkuji.

Petr
před 4 lety

Dobry den, Davka 15g=4 zarovnane odmerky

MAKAČ
před 5 lety

chtel bych se zeptat kdyz pouzivam kreatin ethyl ester od biotechu dohromady s timto vyrobkem jestly to neni zbytecne velka davka.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

V den kdy užijete nitrox pump je zbytečné užívat další kreatin, dávka cca 4g by měla na den pro udržení hladiny stačit.

Jakub
před 5 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zdali může mít kofein v tomto přípravku nějaký negativní vliv na účinek obasženého kreatinu. Často totiž slýchávám že se účinky těchto dvou látek negují. Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Nenegují.