Prom-IN Proteinové palačinky Low carb protein pancakes

3,9
156 hodnocení

Nemadchne

Chuťově nejsou špatné, ale těsto mi moc nedrželo pohromadě a příště bych volila jinou značku.

Přínosná recenze?

Výborné palačinky

Tyto palačinky jsou vynikající, nikdy se mi při obracení nepotrhaly ani jsem neměl problém je rovnoměrně rozprostřít na pánev. Chce to jen trochu šikovnosti a improvizace, třeba roztírat je mokrou lžící, aby se nenalepily :)

Přínosná recenze?

cekala jsem vice

Palacinky chutove nejsou nejhorsi, ale jedla jsem i lepsi. Nikdy se mi nepodarilo palacinky otocit aniz by se potrhaly... coz mi trochu vadí-kdyz chci naservirovat peknou snidani/svacinu sve polovicce. Zkousela jsem michat jak s vodou tak i mlekem... priste uz bych si je nekoupila..

Přínosná recenze?

Poměr směs/mléko

Chuť výborná, ale nedaří se mi je udělat v celku, asi pouze o poměru mléka. Výborné s slaným karamelem - toping(bodylab)! ♥

Přínosná recenze?

Mňam!

Prozatím jsem vyzkoušela jen ty s malinovou příchutí a za mě TOP! 🖤 Kdybych mohla, snídám každý den a objednala bych si dalších minimálně 10 krabic 😀🖤

Přínosná recenze?

Moc sladké a umělé

Bohuzel mě vůbec nechutnaly, je v nich citit strašně nějaký ocasek, nějaká pachuť.

Přínosná recenze?

Nejsou spatne.

Palacinky nejsou vylozene spatne, gumoba textura a ciitm tam nejaky ocas. Urcite je dojim, ale nove uz nekoupim. Pokud se zkombinuji s orechovym maslem a ovocem, tak je to docela fajn svacinka.

Přínosná recenze?

Super palačinky

Přínosná recenze?

Čoko kokos

Příchuť čoko kokos je úžasná. Chvilku mi trvalo než jsem vychytala konzistenci, ale teď už vím jak na to a je to oblíbená snídaně.

Přínosná recenze?

Nikdy se mi nepodařilo udělat palačinku..

Za mě tedy hrůza, chuťově ok! Ale prostě palačinka z toho udělat nejde, vždy se mi totálně rozpadne.. Špatná konzistence.. Více mých známých má stejný problém..

Přínosná recenze?