Prom-IN Essential Pure Micellar

Prom-IN Essential Pure Micellar - diskuze k produktu

Kaseinové proteiny

Prom-IN Essential Pure Micellar - čistý micelární kasein v nativní formě

Micellar Casein je lídr mezi kaseinovými produkty. Pure Micellar obsahuje pouze čístý micelární kasein v nativní formě. Jeho prvotřídní bioaktivita zajišťuje maximální antikatabolickou funkci a dlouhodobě zásobuje svaly všemi klíčovými aminokyselinami.

Výroba Pure Micellar probíhá moderní a špičkovou technologií mikrofiltrace bez použití chemikálií a agresivních činitelů. Proto si po zpracování zachovává maximální bioaktivitu a benefity původní suroviny – mléka. Pure Micellar je skvěle stravitelný a velmi účinně podporuje syntézu svalových bílkovin = tvorba nových svalových buněk = nárůst svalové hmoty. Pure Micellar je také obohacen o extra dávku volného L-glutaminu.

Prom-IN Essential Pure Micellar v bodech:

  • 100 % nativní micelární kasein
  • bohatý na antikatabolické aminokyseliny
  • maximální bioaktivita produktu
  • extra dávka volného L-glutaminu
  • výjimečně dlouhotrvající výživa svalových buněk
  • bez nežádoucích plnidel a zahušťovadel
Celkem dotazů
2
3 odpověď
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je tento casein v porovnání s tím od TPW co se týče chuti, konzistence a kvality a který byste mi celkově doporučili. Nebo je na trhu ještě nějaký lepší?
Dobrý den, u TPW je navíc enzymatický komplex, který činí kasein stravitelnějším, z tohoto hlediska považuji TPW za přínosnější a volil bych primárně tento. Co se týče chuti, jsou na tom oba přibližně stejně. Hezký den.
Dobry den, podle popisu to vypada jako spickovy kasein (stejne jako nektere dalsi produkty z jejich rady essential), mam ale trosku neduveru vuci teto znacce, mel bych jit radeji do osvedcene kvality jako reflex (nejsou levni, ale jejich kasein se mi zda s cenou uz dost na hrane), smartlabs ci zkusit treba myprotein nebo neco jineho (beru pouze suplementy bez chemie a pridanych sladidel), nebo se prom-in polepsil a je tento micellarni casein skutecne tak dobry? Dekuji Daniel
Jakýkoliv z Vámi jmenovaných by měl posloužit dobře svému účelu. Reflex je v Čr zbytečně drahý, i když je to dobrá značka a některé položky se vyplatí koupit od Reflexu, micelární kasein bych mezi ně nezařadil.
Celkově se Prom-in hodně zlepšil a řada Essential je špička. Nepoužívám jiný doplňky a proto můžu jen doporučit. :-)