Prom-IN Essential Pure Micellar

4,5
94 hodnocení

Moc nedoporučuji

Protein jsem si objednala podle recenzí, protože byly vcelku velmi dobré, ale protein za mě ne. Smíchala jsem si ho z vodou a nedá se vůbec pít, je hodně přeslazený a celkově se mi po něm zvedal žaludek, jsem ho ani nemohla dopít. Do kaší a pečení by asi nemusel být tak špatný, ale nemohu posoudit, ale na pití rozhodně ne.

Kvalítní

Kvalitní bílkovina výborná příchuť.

V pořádku

Trošku dráždivá koncentrace, rozmíchává se však dobře a chuť je taky OK :-)

Jako jó...

Od Prom-inu mám moc ráda jejich klasický vanilkáč,který není přeslazený. Bohužel s tímhle kamarádem jsem si nesedla. V kaši byl úplně v pohodě, ale na pití? Hrozně pěnil😅 a byl hrozně sladký...a ještě byl takový pískový...jakoby se úplně nerozpusti a v krku jsem ho ještě cítila...🙈 mrzí mě to, ale znovu asi ne-e...možná by byl fajn v jogurtu nebo tak, protože v ovesny jsem s ním neměla problém💫

S ricottou a trochu mlékem je to TOP!!

Ta konzistence a chuť... :o <3 M I L U J U

protein

chutná dobře

Dobrý protein

Dobrý, přeslazený

Z micellárních kaseinů nemám s čím srovnat. Zasytí, není po něm těžko, nepění, dobře se rozmíchává. Příchuť čokoláda ucházející, bohužel na mě až nepříjemně přeslazená.

Nejlepší kasein, co jsem kdy měla

Za mně jsou opravdu skvělé obě příchutě. Míchám jen s trochou vody a rozmíchám do pudingové konzistence. Chuť skvělá, nemá trpkou chuť jako například casein od Biotech USA. Doporučuji.

Super

Maximálne mi vyhovuje po tréningu, rýchla príprava, perfektná hustá konzistencia. Čokoládový je dokonalý. Vanilkový super, ale cítim v ňom trochu sladidlo (kompenzujem dávkou Bodylab Zero sirupu).