Prom-IN Essential Pure Micellar

4,5
87 hodnocení

V pořádku

Trošku dráždivá koncentrace, rozmíchává se však dobře a chuť je taky OK :-)

Přínosná recenze?

Jako jó...

Od Prom-inu mám moc ráda jejich klasický vanilkáč,který není přeslazený. Bohužel s tímhle kamarádem jsem si nesedla. V kaši byl úplně v pohodě, ale na pití? Hrozně pěnil😅 a byl hrozně sladký...a ještě byl takový pískový...jakoby se úplně nerozpusti a v krku jsem ho ještě cítila...🙈 mrzí mě to, ale znovu asi ne-e...možná by byl fajn v jogurtu nebo tak, protože v ovesny jsem s ním neměla problém💫

Přínosná recenze?

S ricottou a trochu mlékem je to TOP!!

Ta konzistence a chuť... :o <3 M I L U J U

Přínosná recenze?

protein

chutná dobře

Přínosná recenze?

Dobrý, přeslazený

Z micellárních kaseinů nemám s čím srovnat. Zasytí, není po něm těžko, nepění, dobře se rozmíchává. Příchuť čokoláda ucházející, bohužel na mě až nepříjemně přeslazená.

Přínosná recenze?

Nejlepší kasein, co jsem kdy měla

Za mně jsou opravdu skvělé obě příchutě. Míchám jen s trochou vody a rozmíchám do pudingové konzistence. Chuť skvělá, nemá trpkou chuť jako například casein od Biotech USA. Doporučuji.

Přínosná recenze?

Super

Maximálne mi vyhovuje po tréningu, rýchla príprava, perfektná hustá konzistencia. Čokoládový je dokonalý. Vanilkový super, ale cítim v ňom trochu sladidlo (kompenzujem dávkou Bodylab Zero sirupu).

Přínosná recenze?

Užívám si

Těším se na večer, na chvíli, kdy si dám skleničku kaseinu :). V šejkru se dá dobře rozmíchat, já osobně problém s jeho rozpustností nemám. Ano, připomíná slaďoučkou krupicovou kaši. Pro mne jednička, fakt mi chutná!

Přínosná recenze?

Skvělý kasein

Rozpustnost celkem dobrá (i po důkladném protřepání stále cítíte jemné částečky, ale nic hrozného). Příchuť čokoláda mi ze začátku připadala až dost sladká i při smíchání v maximálním doporučeném množství vody, ale po pár dnech jsem si zvykl a teď už mi vlastně i dost chutná :) Vanilková příchuť je taková normální, celkem dobrá, jen podstatně více pění a je hustší než čokoládová. Objednám si ji asi časem a budu občas střídat, ať nepiju pořád stejnou čokoládovou každej večer. Zkoušel jsem i zde doporučované menší množství vody s cílem udělat z toho "krupicovou kaši", ale na mě je to už extrémně sladké. Jinak skvělý produkt, dobře stravitelný a hlavně po něm není těžko, což je na noc super! Příště opět objednávám tento. Hodí se i pro ochucení ovesné kaše nebo tzv. "over night oats" :)

Přínosná recenze?

Skvělá chuť

Skvělá chuť, horší rozpustnost, což vzhledem ke složení je pochopitelné.

Přínosná recenze?