4,3
52 hodnocení

Dobré složení, ale...

Je to hodně komplexní přípravek, ale čekal jsem trochu více. Třeba Nitrox Pump má na mě lepší účinek. Absolutně mě nesedla chuť ananas, která je šíleně sladko-kyselá a to mám sladké příchuti rád.

1

nic moc

přichuť citron/mata strašně přeslazena a kysela, bohužel nemělo zadny ucinek, nakopnuti

👎

Absoloutne mi to nedelalo nic.

To jsem nečekala

Příchuť, složení i výsledek za 1*!! Navíc podporuji ráda české výrobce, a ty kvalitní ještě radši! Příchuť CITRON/MÁTA je osvěžující, lehká a výsledek je silný! Určitě koupím po vzorcích i větší balení 🤗🍀

Top

Funguje perfektně, stačí mi poloviční dávka a funguje i tak Jen musím dávat více vody, na mě je to moc sladké 😝

Solidní předtréninkovka za solidní cenu

Jednoznačně suprový předtréninkový pití. Z dlouhodobějšího hlediska naprosto top. Díky absenci kofeinu a stimulantů není nutný ho točit s jiným produktem a naopak se vyplatí ho užívat delší dobu. Příchuť citrón/máta je epická a dokážu si Pre představit i jako osvěžující pití během dne i ve chvíli, kdy nejdu cvičit. Soustředění a výkon se skutečně zlepší a nedochází k poklesu energie a nálady při "dojezdu", nebo nespavosti. Po pročtení ostatní komentářů/recenzí mám dojem, že si tu hodně lidí plete nakopávač a preworkout. Tohle vás nevystřelí do půl hodiny z bot, ani nebudete mega najetý. Ale dokáže vám pomoct k mnohonásobně lepším výsledkům postupně a lépe, než nakopávač, který vás na moment "nahulí".

2

Skvělá předtréninkovka bez kofeinu

Vyzkoušel jsem tuhle předtréninkovku po téměř roce bez podobných přípravků a fungovalo to skvěle. Protáhlo mě to večerním hodinovým tréninkem jak nic a v noci jsem spal jak mimino ;)

Super podpora tréninku bez kofeinu

Ananas je výborný, u višně mi příchuť úplně nesedla, ale i tak je to skvěle pití. Diky absenci kofeinu muzu serious pre vypít i večer před tréninkem a nemám problém se spanim. Takže na večerní tréninky naprosto idealni! :) doporučuji

DOPORUČUJI !!

Skvěle funkční + úžasné příchutě :-)

Skvělý produkt

Příchuť ananas je skvělá, dodá energii.