4,4
60 hodnocení

Solidní předtréninkovka za solidní cenu – Jednoznačně suprový předtréninkový pití. Z dlouhodobějšího hlediska naprosto top. Díky absenci kofeinu a stimulantů není nutný ho točit s jiným produktem a naopak se vyplatí ho užívat delší dobu. Příchuť citrón/máta je epická a dokážu si Pre představit i jako osvěžující pití během dne i ve chvíli, kdy nejdu cvičit. Soustředění a výkon se skutečně zlepší a nedochází k poklesu energie a nálady při "dojezdu", nebo nespavosti. Po pročtení ostatní komentářů/recenzí mám dojem, že si tu hodně lidí plete nakopávač a preworkout. Tohle vás nevystřelí do půl hodiny z bot, ani nebudete mega najetý. Ale dokáže vám pomoct k mnohonásobně lepším výsledkům postupně a lépe, než nakopávač, který vás na moment "nahulí".

3

Dobré složení, ale... – Je to hodně komplexní přípravek, ale čekal jsem trochu více. Třeba Nitrox Pump má na mě lepší účinek. Absolutně mě nesedla chuť ananas, která je šíleně sladko-kyselá a to mám sladké příchuti rád.

1

top – jeden z nejlepších nakopávačů co jsem kdy měl, vyzkoušel jsem jich opravdu mnoho ale tento působí nejlepé a nejdéle.

Ehm.. – Nakopne dobře. Svědí sice celé tělo, což není dvakrát příjemné a nejhorší teda je se dostat přes chuť a vůbec ho vypít. Pak ale plní funkci.

nic moc – přichuť citron/mata strašně přeslazena a kysela, bohužel nemělo zadny ucinek, nakopnuti

👎 – Absoloutne mi to nedelalo nic.

To jsem nečekala – Příchuť, složení i výsledek za 1*!! Navíc podporuji ráda české výrobce, a ty kvalitní ještě radši! Příchuť CITRON/MÁTA je osvěžující, lehká a výsledek je silný! Určitě koupím po vzorcích i větší balení 🤗🍀

Top – Funguje perfektně, stačí mi poloviční dávka a funguje i tak Jen musím dávat více vody, na mě je to moc sladké 😝

Skvělá předtréninkovka bez kofeinu – Vyzkoušel jsem tuhle předtréninkovku po téměř roce bez podobných přípravků a fungovalo to skvěle. Protáhlo mě to večerním hodinovým tréninkem jak nic a v noci jsem spal jak mimino ;)

Super podpora tréninku bez kofeinu – Ananas je výborný, u višně mi příchuť úplně nesedla, ale i tak je to skvěle pití. Diky absenci kofeinu muzu serious pre vypít i večer před tréninkem a nemám problém se spanim. Takže na večerní tréninky naprosto idealni! :) doporučuji