4,4
66 hodnocení

top – jeden z nejlepších nakopávačů co jsem kdy měl, vyzkoušel jsem jich opravdu mnoho ale tento působí nejlepé a nejdéle.

Ehm.. – Nakopne dobře. Svědí sice celé tělo, což není dvakrát příjemné a nejhorší teda je se dostat přes chuť a vůbec ho vypít. Pak ale plní funkci.

nic moc – přichuť citron/mata strašně přeslazena a kysela, bohužel nemělo zadny ucinek, nakopnuti

👎 – Absoloutne mi to nedelalo nic.

Solidní předtréninkovka za solidní cenu – Jednoznačně suprový předtréninkový pití. Z dlouhodobějšího hlediska naprosto top. Díky absenci kofeinu a stimulantů není nutný ho točit s jiným produktem a naopak se vyplatí ho užívat delší dobu. Příchuť citrón/máta je epická a dokážu si Pre představit i jako osvěžující pití během dne i ve chvíli, kdy nejdu cvičit. Soustředění a výkon se skutečně zlepší a nedochází k poklesu energie a nálady při "dojezdu", nebo nespavosti. Po pročtení ostatní komentářů/recenzí mám dojem, že si tu hodně lidí plete nakopávač a preworkout. Tohle vás nevystřelí do půl hodiny z bot, ani nebudete mega najetý. Ale dokáže vám pomoct k mnohonásobně lepším výsledkům postupně a lépe, než nakopávač, který vás na moment "nahulí".

3

To jsem nečekala – Příchuť, složení i výsledek za 1*!! Navíc podporuji ráda české výrobce, a ty kvalitní ještě radši! Příchuť CITRON/MÁTA je osvěžující, lehká a výsledek je silný! Určitě koupím po vzorcích i větší balení 🤗🍀

Bez kofeinu – Konečne predtréningovka, kde nie je kofeín. Stačí polovičná dávka a funguje ako má. Viac energie a vyššie váhy. Používam dlhodobo.

Top – Funguje perfektně, stačí mi poloviční dávka a funguje i tak Jen musím dávat více vody, na mě je to moc sladké 😝

Divná chuť – Mám tohle PREčko chvíli. Dal jsem si ho na 4 tréninky, ale nic moc to se mnou nedělá. Necítím, žádné nakopnutí, nebo nával energie. Vadí mi dvě věci, tou první je zvláštní chuť. Mám příchuť ananas. Evokuje ve mě chuť žaludečních šťáv.. Možná to je o zvyku, ale je to děs. Druhá nepříjemná zkušenost je zvláštní svědění v obličeji po požití i jen poloviční dávky... Jsem z toho dost rozčarován. Necítím na sobě pozitivní účinky, hrozná chuť a asi půlhodinové svědění kůže.. Ještě tomu dám šanci, ale čekal jsem víc.

Skvělá předtréninkovka bez kofeinu – Vyzkoušel jsem tuhle předtréninkovku po téměř roce bez podobných přípravků a fungovalo to skvěle. Protáhlo mě to večerním hodinovým tréninkem jak nic a v noci jsem spal jak mimino ;)