4,5
87 hodnocení

účel plní, ale vypít to fakt není nic příjemného

Opakovaně nakupuji. Chodím cvičit 5-4x v týdnů okolo 19:00 proto volím verzi bez kofeinu. Skvělý

Za mě super, myslím si, že mám lepší výkon a pak i regeneraci a to používám jen půlku dávky. Příchuť ananas je dobrá, ředím více vodou a chutná mi to.

nejoblíbenější pre-workout neobsahuje kofein

Super, hrozně chválím to, že neobsahuje kofein, jelikož chodím cvičit večer, nakopávače s kofeinem nepřipadají v úvahu, pumpa a vsechno je krásný. Určitě koupím zase. Prichuť ananas dobrý, ale nechápu, proč tak pekelně kyselé, opravdu mi to kroutí držku, jako bych si dal do pusy celej citrón, přijde mi to zbytečně překyselený

Chuť višně je dobrá, ale přípravek ve výsledku nefunkční, odmyslím-li jemné mravenčení z beta-alaninu.

Přepal kyselost, ale super produkt

top – jeden z nejlepších nakopávačů co jsem kdy měl, vyzkoušel jsem jich opravdu mnoho ale tento působí nejlepé a nejdéle.

Ehm.. – Nakopne dobře. Svědí sice celé tělo, což není dvakrát příjemné a nejhorší teda je se dostat přes chuť a vůbec ho vypít. Pak ale plní funkci.

Solidní předtréninkovka za solidní cenu – Jednoznačně suprový předtréninkový pití. Z dlouhodobějšího hlediska naprosto top. Díky absenci kofeinu a stimulantů není nutný ho točit s jiným produktem a naopak se vyplatí ho užívat delší dobu. Příchuť citrón/máta je epická a dokážu si Pre představit i jako osvěžující pití během dne i ve chvíli, kdy nejdu cvičit. Soustředění a výkon se skutečně zlepší a nedochází k poklesu energie a nálady při "dojezdu", nebo nespavosti. Po pročtení ostatní komentářů/recenzí mám dojem, že si tu hodně lidí plete nakopávač a preworkout. Tohle vás nevystřelí do půl hodiny z bot, ani nebudete mega najetý. Ale dokáže vám pomoct k mnohonásobně lepším výsledkům postupně a lépe, než nakopávač, který vás na moment "nahulí".