3,9
127 hodnocení

Pistácie

Perfektní proteinová tyčinka, podle mě hodně nedoceněná.

Přínosná recenze?

Hnus fialovej

Teda vlastně zelenej. Už nikdy více. Kus umělého čehosi, který mě díky příchuti zubní pasty Perlička vrátil v myšlenkách do dětství.

Přínosná recenze?

Kakao

velice dobrá tyčinka a super hodnoty! :) Navíc hodně zasytí ;)

Přínosná recenze?

Pistaciová

Pistacie topovka!

Přínosná recenze?

TOP

Nová nejoblíbenější tyčinka! Hrozně mi připomíná pistáciovou Deli.

Přínosná recenze?

Průměr

Vanilka/arašídy mňam a dostatečně zasytí. Složení i konzistence super. Za to pistácie je fakt odporná, má takovou divnou pachuť, za tu palec dolu...

Přínosná recenze?

💚💚

Milovníci pistácií spojte se, tohle je neskutečné! Obrovské plus za složení, měkká, sladká, úžasná! Rozhodně objednávám znovu!

Přínosná recenze?

norma

no, měla jsem o dost lepší tyčinky dá se sníst,ale cítím i hořkost,skoro nesladká...ani jsem ji nedojedla, má dobré složení toď vše

Přínosná recenze?

Kvalitní tyčinka s božskou chutí

Stává se vám, že si koupíte produkt s dobrým složením, které je však kolikrát na úkor chuti? Tak u této tyčinky se vám to nestane! Pistáciová příchuť je naprostá topka a za mě je to moje druhá nejoblíbenější proteinová tyčinka. Chuť je naprosto luxusní, hodně výrazná, struktura tak akorát, ani ne tvrdá, ani ne měkká, pro někoho možná trochu žvýkavější. Tyhle tyčinky mám doma momentálně ve velkém množství, protože co si budem... najít kvalitní produkt s tak skvělou příchutí je v dnešní době fakt těžké!

Přínosná recenze?

Pistácie nebyla dobrá

Vyzkoušela jsem pouze příchuť pistácie, ale zatím za mě velké zklamání. Chutnalo to něco mezi nepovedeným marcipánem a nepovedenou pistácií. A to mám oboje ráda.

Přínosná recenze?