3,9
620 hodnocení

Nic moc

Všichni pějou ódy na tyto tyčinky a já nechápu proč. Ochucenou podrážku jíst nechci. Za mě ne, ani jedna příchut mě neoslovila, natož abych si z ní sedla na zadek.

Přínosná recenze?

Mňam

Nejlepší tyčinky na trhu co se složení i chutě týče.Škoda jen té ceny:(

Přínosná recenze?

Palmáč a questky?

Chuťově i nutričně dobrý, do té doby než zjistíte, že v tyčince za 60 KČ máte palmový olej...není jen ve variantách apple pie, vanilla almond a PB cups..jinak v každé tyčince. To mě teda dost dostalo... Jako alternativu bez palmáče chci zkusit Nutramino LEAN Protein Bar, ta vypadá i nutričně líp. :)

Přínosná recenze?

Znám lepší proteinovky

Questky byly na trhu jedny z prvních proteinovek velkej boom.. Jak je všichni vychvalovali, tak upřímně mě zklamaly. Mají dost umělou chuť, jsou celkem přeslazený a dost tuhý.. makra a palmáč taky nic moc za tu cenu.. až na kokos/kešu mě po chuťové stránce zklamaly. Existuje mnohem víc lepších proteinovek.

Přínosná recenze?

Prostě Questky

Miluji tyto tyčinky :)

Přínosná recenze?

nechutnaj....

umělá chuť....

Přínosná recenze?

Jsou na trhu i lepší

Jako znám i lepší proteinové tyčinky. Složení mají sice celkem ujde (až na palmáč), ale konzistence je taková blemcavá a chuťově také nic moc. Hlavně už se mi asi třikrát stalo, že tyčinka přišla plesnivá (datum spotřeby však bylo v pořádku a byla i řádně uzavřená).

Přínosná recenze?

❤️

SMORES - kousky čoko a sušenek jsou TOP, bohužel ale “hmota” tyčinky mi fakt nechutna:( měla hodně kouřovou pachuť . Už ji nemam potřebu kupovat BIRTHDAY CAKE - kamoska si ji moc vychvaluje ale já jsem ji neměla

Přínosná recenze?

boruvkovy muffin

nechutná mi vůbec, něco tam chutná jako lekořice nebo melasa. nemusim...mozna jsou ostatní lepší, nevim:)

Přínosná recenze?

Moc dobrá!

Tak tahle tyčinka opravdu není ochuzená. Najdete i celou kostičku bílé čokolády. Lehce kyselé maliny vyvažují sladkou chuť. Super!

Přínosná recenze?