4,7
118 hodnocení

Božská konzistence a skvělá chuť

Zatím nejlepší máslo! Tekuta konzistence jemného másla je úžasná a sladko-kyselá chut rybízu je k jemné chuti arasidu krásné dopňující

7

Dokonalost!!

Jakože tuto máslo je pro mě srdcovka! Neskutečně moc zbožňuju tuhle kombinace! jen škoda, že rychle mizí... být kilová verze beru 3 aby vydrželo aspoň měsíc :)

4

Největší nebe v hube 💕

Nikdy jsem neměla jemnější máslo než toto. Černý rybíz je úplná topka. Musím objednat další 🙈

4

Skvělá chuť

Úžasná chuť a ta konzistence je skvělá🤤

1

Lahoda

Asi nějak Tak ACH Můj Bože !!!....naprostá dokonalost. Kdo ještě nevyzkoušel přichází o hodně :-)

1

PB&Jelly

Ani bych nevěřila, jak může být přírodní arašídový máslo tak dobrý a ta konzistence je dokonalá.. spolu s džemem je to vážně pecka.. černý rybíz mi chutnal o malilinkato více, protože rybíz je přeci jenom o něco nakyslejší a výraznější..

Ano, ano ano!

Jsem ostuda - PB&J neznám, ale jsem proste zvědavá, tak jsem objednala. A fakt, že jo. Láska na první ochutnání. Miluju prohrabnout se až na dno, vylovit lahodný džem z černého rybízu a cestou zpět nechat přistoupit ultrajemne arasidove máslíčko. Chuťovy orgasmus. Slast.

Nebe v hubě

Tak tohle máslíčko, to je něco neskutečnýho. Nemít pevnou vůli, tak jsem schopná ho sníst na posezení. Kombinace arašídového másla a marmelády je trefa do černého, nemůžu se dočkat další objednávky!

malina

Dokonalý, fakt!

Mňam!

No co víc říct, prostě oříškové máslo s marmoškou a rovnou dohromady. Což je super! A určitě postupně vyzkouším všechny příchutě. A konzistence je přesně tak akorát.