4,6
326 hodnocení

Brownie - Velká očekávání / Maple pie - nebe v hubě!

Veganských čokoládových mlsek moc není a proto, když kolem téhle byl povyk, jsem byla až zklamaná. Nějaká super brownie bohatá chuť tam není. Je to docela dobré čokoládové máslo, ale že by to byla bomba... Má dost písčitou konzistenci. Veganské složení je velké plus. Rozhodně bych ho ale nedoporučila za takovou cenu, vzhledem k tomu jakou příchuť dostanete. Na sociálních sítích po něm na druhou stranu všichni šílí.. Za to maple pie - každé ořechové máslo jím tak jako trochu na lžičku, protože jsou hodně kalorická a stačí, ale tenhle rapl ve skleničce? Nedělalo mi problém si nabrat plnou lžičku a chtít další. Vždy mám pocit, že mým tempem ořechová másla ani nemizí, ale u této příchutě jsem při jednom sezení viděla jak hladina klesá dolu! :@ nelituju ničeho, ale jestli někdy pořídím znova, bude to opět nekontrolovatelný gain :D

Přínosná recenze?

Fajnové máslo

Jakmile bylo ohlášeno, že bude tento Cheat Spread, jakožto vegan jsem se opravdu těšila, že ochutnám máslo od proslulé značky. Chuťově je dobré, určitě si s tím dali velkou práci a to oceňuji, a čokoláda s pistáciemi nahoře je úžasná. Avšak v puse mám potom takový zvláštní štiplavě hořký ocásek, trochu mi to vadí a nevím z které ingredience by to mohlo být. Na kaši ocásek není skoro cítit. Avšak ostatním veganům i neveganům toto máslo určitě doporučuji a těším se, zda vymyslí nějaká další vegan Cheat Spread. Určitě bych další příchuť ráda ochutnala. Zatím nejlepší ochucené s nejlepším složením, chutí a makroživinami má Balíček Zdraví, protein není vůbec cítít, jsou prostě bez jediné chybičky, perfektní...... Po pár dnech už ocásek moc necítím - na plátku opečeného domácího žitného chleba nebo na kaši je to opravdu vynikající Oh! - Maple Pie je opravdu výborný! Pro milovníky oříšků je dokonalý, není vůbec sladký, jsou uvnitř kousky pekanů..

Přínosná recenze?

top

Cheatspread je krásně krémový, kakaový, necítím z něj žádný hořký ocásek. Jsem z něj nadšená, rozhodně jsem si ho nekoupila naposledy! Je krásně čokoládový/brownie, nemám co vytknout!

Přínosná recenze?

Zprvu mi nechutnal

Celou recenzi přepisuji, protože jsem máslíčku nakonec přišla na chuť. Zprvu mi vyloženě nepřišel dobrý, cítila jsem v puse jakousi pachuť, avšak nedalo mi to a večer jsem mu dala druhou šanci. A jsem čím dál tím víc nadšená! Konzistence perfektní, tu jsem si opravdu zamilovala. Je krásně čokoládový a složení má bez chybičky. Takže teď i přes malinko zvláštní chuť určitě doporučuji :)

Přínosná recenze?

DOKONALOST!

Tak toto? Nemám ani slov.

Přínosná recenze?

Neuvěřitelná dokonalá chuť.

Nemám slov. Naprosté mistrovské dílo od textury až po chuť. Složení je taky top, cizrnový protein nechutná jak hlína, ale naopak, není vůbec cítit a voní fakt jak nejčokoládovější brownies. Konzistence je taková našlehaná a pěnová, čokoládová krusta navrchu spolu s pistáciema je už jen třešnička na dortu. Fakt pecka a za mě nejlepší cheat spread vůbec.

Přínosná recenze?

Dokonalost!

Tak dnes mi přišel, otevřela jsem a v dalších cca 3 minutách byla čtvrtina obsahu pryč.. Prý 9 dávek, hehe.. :-D Rychle jsem zavřela a jsem zvědavá, jak dlouho vydrží zavřený. Asi nejlepší Cheat Spread a že už jich doma mám! :-) Pozor - silně návykový!

Přínosná recenze?

<33Banana Bread!

Nemám ráda ovocné příchutě a už vůbec ne banánové (ikdyž banány miluju), ale tohle másílko se TAK MOC povedlo, že už ho mám doma po několikáté! :D fakt je božský - ovšem to i ostatní. :)

Přínosná recenze?

Mňam!

Přínosná recenze?

Nebe v hubě

Určitě nezůstanu u jednoho balení.

Přínosná recenze?