Reflex Nutrition 3D Protein

Reflex Nutrition 3D Protein - diskuze k produktu

Nad 60% bílkovin

Reflex Nutrition 3D Protein - unikátní protein s třemi různými zdroji bílkovin

3D Protein od Reflex Nutrition je světově první a jediný protein s postupným účinkem, který obsahuje nativní syrovátkový protein, micelární kasein a izolát vaječné bílkoviny v poměru 45:45:10. Vznikl tak doslova úplně nový typ vysoce kvalitního vícesložkového proteinu nabízejícího výjimečné výživové parametry, různou dobu vstřebatelnosti a 80% obsah bílkoviny u všech příchutí – žádný jiný vícesložkový protein s tímto složením nic takového nabídnout nemůže.

Reflex Nutrition 3D Protein v bodech:

  • tři unikátní zdroje bílkovin
  • nativní syrovátková bílkovina, micelární kasein a izolát vaječné bílkoviny
  • z mléka od krav z chovů živených travou
  • různé fáze trávení
  • s obsahem probiotik
Celkem dotazů Celkem dotazů
1
1 odpověď
Michal Venca
před 3 měsíci

Dobrý den, Hledám nějaký protein, který bych mohl použít ihned po odcvičení, zároveň ale i nějaký, který bych použil i mezi svačinou a před spaním tzn. nějaký s delší uvolňovací dobou. Bude pro mě tento produkt vhodný, popř. doporučíte nějaký jiný? Dále bych se chtěl zeptat, jak je to s dávkováním, píšete že jedna dávka, výrobce, ale i jiní prodejci uvádí 2 - 3 dávky Děkuji za info

Lucie Formánková
Lucie Formánková
Zákaznická podpora
před 3 měsíci

Dobrý den, Michale, ano, tenhle protein by pro něj mohl být vhodný.Co se týče dávkování, jde o to, aby jste měl ve stravě 1,4-2,0 g bílkovin na kilogram tělesné hmotnosti ze všech zdrojů bílkovin, takže protein bychom Vám doporučili po tréninku, případně ještě jednou během dne a pak už to je na vás, jestli proteinu budete mít dostatek ve stravě.