Reflex Nutrition Cordyceps CS-4

Reflex Nutrition Cordyceps CS-4 - diskuze k produktu

Antioxidanty

Reflex Nutrition Cordyceps CS-4 - ergogen s antioxidačními účinky

Cordyceps Sinensis (housenice čínská) je jednou z nejvíce ceněných hub s léčebným účinkem v rámci tradiční čínské medicíny. Tato zázračná houba, která byla původně určena jen pro císaře a vyvolené, představuje v současné době nejčastěji používané tonikum mezi čínskými atlety. Na veřejnost se Cordyceps dostal v roce 1993, kdy skupina čínských běžců překonala 9 světových rekordů.

Následně si vrcholoví trenéři a atleti z celého světa ověřili špičkové ergogenní účinky tohoto produktu - zlepšuje prokrvení organismu a tím zvyšuje schopnost odolávat únavě, kyslíkovému dluhu. Ve volné přírodě potřebuje Cordyceps Sinensis šest let pro kompletní dokončení cyklu, navíc je jeho výskyt velmi řídký. Z důvodu tohoto nedostatku a dále z důvodu příliš vysoké ceny začaly přední světové laboratoře vyvíjet různé variace této houby v umělých podmínkách.

Cordyceps CS-4 je fermetovaný výtažek z podhoubí, izolovaný z originální přírodní formy Cordyceps sinensis nasbírané v oblasti QinHay v Číně. Tento základ je využíván k produkci fermentovaného mycélia, které obsahuje aktivní složky stejné jako přírodní Cordyceps sinensis. Cordyceps CS-4 je bezprostředně po tom, co je izolován, zakapslován, a to bez použití konzervantů či tepelného znehodnocení. Cordyceps od Reflex Nutrition se řadí mezi nejkvalitnější přípravky tohoto typu na trhu.

Reflex Nutrition Cordyceps CS-4 v bodech:

  • izolovaný výtažek z houby Cordyceps Sinensis
  • originální původ z Číny
  • podporuje fyzické i duševní zdraví
  • inovační technologie výroby
  • vyrobeno ze 100 % zelené energie
  • vyrobeno ze 100 % obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
  • certifikace ISO 9001 a ISO 17025
  • absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost
Celkem dotazů
1
1 odpověď
Dobrý den, jsem atlet na střední vzdálenosti (800m a 1500m), chtěl bych se zeptat jestli mi tento produkt může zvednou výkonnost? A pokud ano, tak o kolik? děkuji za odpověd.
Zdravím, tento produkt Vám zvednout výkonnost při dávkování 1 - 3g denně může, avšak pouze teoreticky, jeho praktický pozitivní efekt na fyzickou výkonnost prozatím potvrzene v žádné regulérní studii nebyl.