Reflex Nutrition Creapure Creatine Monohydrate

18
zodpovězených dotazů
Dobrý den, můžu tenhle doplňek kombinovat spolu s nitrixem 2.0?
Dobrý den, určitě je dohromady užívat můžete. Jen dejte Reflex Creatinu jen 3,5 g. V Nitrixu je totiž již 1,5 g obsaženo :-) Pěkný den, Kamila
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je vhodný i pro dívky?
Dobrý den, Vaneso, ano tento produkt je vhodný i pro ženy. Přejeme pěkný den
Dobrý den mužů si tento creatin přidávat do proteinu ? Nebo si ho musim dávat zvlášť
Dobrý den Lukáši, creatin doporučujeme si míchat zvlášť aby byla vstřebatelnost co nejvyšší. Hezký den.
Dobry den Prochází tento produkt dopingovou kontrolou Díky za odpověď
Dobrý den, produkt nepodléhá zákazu antidopingovým výborem, tyto informace můžee případně ověřite zde: http://www.antidoping.cz/zakazane_prostredky.php. Hezký den.
Dobrý den, jsem bývalý závodní plavec, který po několikaleté přestávce začíná znovu plavat. Vzhledem k dlouhé absenci jsem podstatně pozadu oproti kolegům. Zejména potřebuji nabrat sílu, tam cítím největší problém, zároveň bych potřeboval shodit nějaké tuky, nicméně to je sekundární, neboť to přijde "samo". Je kreatin vhodný doplňek? Případně jakou skladbu doplňků byste mi doporučil?
Kreatin je základní doplněk, na něj můžete nabalovat různé další doplňky. Asi to bdue znít divně, ale doporučil bych zkoušet, například Jirka Procházka nedá dopustit na HMB, vždy je v přípravě nasadí, stejně jako dextrózu, což mu chválím, síla je pro něj v příprave zcela zásadní, stejně jako vytrvalost, což máte psolečné :). Dále dbejte na pravidelné dávkování vysoce kvalitního proteinu, dostatek mikronutrientů ze zeleniny, případně z nějakého rozumného multivitamínu http://aktin.cz/myprotein-alpha-men http://aktin.cz/reflex-nutrition-nexgen http://aktin.cz/reflex-nutrition-nexgen-pro nebo http://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-complex. Pak bych Vám doporučil především dbát na kvalitu kupovaných potravin a rozhodně zařadit pravidelně oříšková másla, chuťovky: http://aktin.cz/r3ptile-cheat-spread + http://aktin.cz/tpw-rawtella a klasická http://aktin.cz/the-protein-works-tpw-arasidove-maslo http://aktin.cz/myprotein-almond-butter
Děkuji za odpověď. Ještě bych se zeptal, zda-li má význam kombinovat HMB s BCAA? Užívám již BCAA synergy od PromINu.
Já osobně fanouškem BCAA nejsem, avšak svoje využití mají, obzvláště pokud cvičíte na lačno, případně vedete nízkosacharidovou dietu, HMB lze s BCAA bez problémů kombinovat.
Kdy mám brát během dne creapture v tréninkový i netréninkový den?
Ano v oba dva dny.
Dobrý den, šlo by nějak kombinovat tento výrobek s tímto - PROM-IN NITROX PUMP- i když v tomhle nakopávači už nějaký ten kreatin je?
Lze. Doplňte denní dávku tak, abyste měl 5g na každý (i netréninkový) den.
dobrý den, měl bych dotaz. Jak mám tento kreatin kombinovat s gainerem NUTREND COMPRESS B.I.G. 2100G ? Většinou beru obojí po cvičení, ale teď jsem změnil značky produktů a chci se zároveň zeptat v jakých časových rozestupech to mám brát? Děkuji za odpověď
Zdravím, nemusíte v žádných, klidně přidejte 5g Creapuru do gaineru a vypijte po výkonu.
Chtěl bych se zaptat kdy by se měl creatin správně brát behěm dne?
Dle posledních výzkumů v tréninkový den ihned po výkonu třeba s proteinem. V den netréninkový kdykoliv během dne.
Dobrý den, je možno užívat tento výrobek v diete a sach vlnach ? nebo ne? dekuji
Hezký den, samozřejmě, proč ne. Musíte ale počíta s tím, že zadržíte trochu vody ve svalových buňkách. Vaše hmotnost tak může přechodně vzrůst. Pokud se budete držet regenerační dávky 2-3 g denně, tak se tohoto efektu bát nemusíte.