Reflex Nutrition Creapure Creatine Monohydrate - diskuze k produktu

Celkem dotazů
18
21 odpověď
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je vhodný i pro dívky?
Dobrý den, Vaneso, ano tento produkt je vhodný i pro ženy. Přejeme pěkný den
Dobrý den mužů si tento creatin přidávat do proteinu ? Nebo si ho musim dávat zvlášť
Dobrý den Lukáši, creatin doporučujeme si míchat zvlášť aby byla vstřebatelnost co nejvyšší. Hezký den.
Dobry den Prochází tento produkt dopingovou kontrolou Díky za odpověď
Dobrý den, produkt nepodléhá zákazu antidopingovým výborem, tyto informace můžee případně ověřite zde: http://www.antidoping.cz/zakazane_prostredky.php. Hezký den.
Dobrý den, jsem bývalý závodní plavec, který po několikaleté přestávce začíná znovu plavat. Vzhledem k dlouhé absenci jsem podstatně pozadu oproti kolegům. Zejména potřebuji nabrat sílu, tam cítím největší problém, zároveň bych potřeboval shodit nějaké tuky, nicméně to je sekundární, neboť to přijde "samo". Je kreatin vhodný doplňek? Případně jakou skladbu doplňků byste mi doporučil?
Kreatin je základní doplněk, na něj můžete nabalovat různé další doplňky. Asi to bdue znít divně, ale doporučil bych zkoušet, například Jirka Procházka nedá dopustit na HMB, vždy je v přípravě nasadí, stejně jako dextrózu, což mu chválím, síla je pro něj v příprave zcela zásadní, stejně jako vytrvalost, což máte psolečné :). Dále dbejte na pravidelné dávkování vysoce kvalitního proteinu, dostatek mikronutrientů ze zeleniny, případně z nějakého rozumného multivitamínu http://aktin.cz/myprotein-alpha-men http://aktin.cz/reflex-nutrition-nexgen http://aktin.cz/reflex-nutrition-nexgen-pro nebo http://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-complex. Pak bych Vám doporučil především dbát na kvalitu kupovaných potravin a rozhodně zařadit pravidelně oříšková másla, chuťovky: http://aktin.cz/r3ptile-cheat-spread + http://aktin.cz/tpw-rawtella a klasická http://aktin.cz/the-protein-works-tpw-arasidove-maslo http://aktin.cz/myprotein-almond-butter
Děkuji za odpověď. Ještě bych se zeptal, zda-li má význam kombinovat HMB s BCAA? Užívám již BCAA synergy od PromINu.
Já osobně fanouškem BCAA nejsem, avšak svoje využití mají, obzvláště pokud cvičíte na lačno, případně vedete nízkosacharidovou dietu, HMB lze s BCAA bez problémů kombinovat.
Kdy mám brát během dne creapture v tréninkový i netréninkový den?
Ano v oba dva dny.
Dobrý den, šlo by nějak kombinovat tento výrobek s tímto - PROM-IN NITROX PUMP- i když v tomhle nakopávači už nějaký ten kreatin je?
Lze. Doplňte denní dávku tak, abyste měl 5g na každý (i netréninkový) den.
dobrý den, měl bych dotaz. Jak mám tento kreatin kombinovat s gainerem NUTREND COMPRESS B.I.G. 2100G ? Většinou beru obojí po cvičení, ale teď jsem změnil značky produktů a chci se zároveň zeptat v jakých časových rozestupech to mám brát? Děkuji za odpověď
Zdravím, nemusíte v žádných, klidně přidejte 5g Creapuru do gaineru a vypijte po výkonu.
Chtěl bych se zaptat kdy by se měl creatin správně brát behěm dne?
Dle posledních výzkumů v tréninkový den ihned po výkonu třeba s proteinem. V den netréninkový kdykoliv během dne.
Dobrý den, je možno užívat tento výrobek v diete a sach vlnach ? nebo ne? dekuji
Hezký den, samozřejmě, proč ne. Musíte ale počíta s tím, že zadržíte trochu vody ve svalových buňkách. Vaše hmotnost tak může přechodně vzrůst. Pokud se budete držet regenerační dávky 2-3 g denně, tak se tohoto efektu bát nemusíte.
Dobrý den, je tento kreatin vegan? A pokud ne, tak můžete mi prosím ulehčit hledání? Děkuji
Ano, tento produkt je vhodný i pro vegany.
Dobrý den, když budu užívat creatine jen mesic zhubnu pak zase vse? nebo neco zustane dekuji
Dobrý den, při správné stravě a tréninku Vám kreatin může pomoci nabat nějakou svalovou hmotu, principem fungování kreatinu je zadržení vody ve svalech, díky tomu jer sval schopný podat větší výkon. Nějaký úbytek po vysazení bude /odpadne zavodnění/ ale jak píši, pokud budete správně cvičit a dodržovat stravu, tak Vám nějaké to kilo navíc zůstane
Skvělá cena a opravdu funguje Reflex quality :-)
Dobrý den, zakoupil jsem si tento produkt, ale nejsem si úplně jistý s dávkováním. Někde jsem četl, že existují dvě možnosti jak kreatin dávkovat, a to ve dvou cyklech(nasycovací a udržovací) a nebo v jednom cyklu, kdy si každý den dáváte 1 dávku(asi 0,06% vlastní váhy-což je obvykle 3-5g).Já bych se Vás chtěl zeptat jak dlouho má každá z fází trvat a jak dlouhé pauzy je vhodné mezi cykly dávat. Předem děkuji za odpověď. Carbol.
Můžete dávkovat, resp. chytčí lidé doporučují 3-5g denně po neomezeně dlouhou dobu/jak dlouho budete chtít.
Většina odborníků se shoduje na tom, že je přestávka mezi cykly velmi důležitá, protože přispívá k většímu progresu. Já bych se chtěl ale zeptat jak dlouhou doporučujete přestávku mezi cykly, kdybych tedy zvolil tu druhou variantu a bral bych 5g denně. A v jakou dobu v tréninkový a netréninkový den je nejvhodnější tento doplněk užívat. Omlouvám se, že Vás tak otravuji, ale z internetových diskuzí a různých neověřených zdrojů na internetu je těžké si udělat nějaký rozumný závěr, když ten Vám poradí to a druhý zase něco jiného. Předem děkuji za odpověď.
Je to těžké, máte pravdu. Dle mého názoru by měla stačit pauza 7 - 10 dní, kreatin by se již dávno v té době měl vrátit na původní hladinu, kterou jste disponoval před začátkem orální konzumace.
hodí se tento kreatin spíše od objemu nebo do rysovací fáze ?
Svými účinky lze doporučit spíše do objemu, ale i v dietě má svůj dobře opodstatnitelný význam. Pakliže ale chcete mít svaly definičně co njevíce vyrýsované, do takové fáze kreatin monohydrát vhodný již není.
Dobrý den, chci se zeptat je u téhle pixsle nějaká odměrka ? díky za odpověd
Dle popisu by být měla. Pakliže nebude, běžně se používá čajová lžička, která je cca 5g.
Chtel jsem se zeptat jestli je mozne zkombinovat po treninku creatin od Reflexu a gainer?
Obojí dávkujte nezávisle na sobě, ale asi bych raději doporučil lehce oddělit. Kreatin například ráno do čistého žaludku a gainer kdykolvi během dne jako svačinu.
Dobrý den, chci se zeptat zda 500 ml není moc. Zda by nestačilo pouze 300-400. Děkuji
Doporučení dovozce/výrobce brát kreatin s hroznovým cukrem do takového množství vody bych bral velmi s rezervou. Jde o zastaralý způsob dávkování. Osobně bych lžičku/odměrku s 5g kreatin monohydrátu vložil do úst a zapil pro Vás příjemným množstvím tekutin. V průběhu dne, zejména ze začátku je pak důležité, abyste pravidelně a dostatečně doplňoval tekutiny. Tělo by si o ně mělo "samo říct".
Dobrý den, rád bych se zeptal, zda v případě, že budu užívat tento kreatin v kombinaci s produktem Reflex Creapure Creatine v kapslích, docílím lepších výsledků a většího nárůstu svalové hmoty. Děkuji.
Dobrý den, použitý kreatin je totožný v obou produktech. Kreatin ani žádným jiným způsobem nemá smysl dohromady kombinovat. Mám na mysli třeba kre-alkalyn s kreatin monohydrátem, malátem apod. Berte jednoduše 5g monohydrátu denně, nejlépe Creapure a výsledky při správné stravě a tréninku budou brzy znatelné.