Reflex Nutrition Diet Protein

Reflex Nutrition Diet Protein - diskuze k produktu

Na hubnutí

Reflex Nutrition Diet Protein - dietní nápoj s excelentním složením

Diet Protein značky Reflex Nutrition je jeden z nejsofistikovanějšíš nápojů typu „shake“ nabízených na současném trhu. Reflex využil dlouholetých zkušeností a nejnovějších, moderních technologií k vytvoření produktu, který je speciálně sestaven pro všechny sportovce, jejichž cílem je zdravé, vytvarované tělo s minimem tuku. 

Diet Protein obsahuje unikátní bioaktivní peptidy a využívá unikátní poměr speciálního, čištěného syrovátkového proteinu a micelárního kaseinu, který poskytuje bezkonkurenční obsah bioaktivních frakcí (peptidů). Ty jsou zdrojem kvalitní esenciálních aminokyselin. Diet Protein obsahuje také naturální formu vápníku. Tato proteinová směs obsahuje pouze špičkové zdroje bílkovin, neobsahuje levné, neplnohodnotné, či nekvalitní zdroje bílkovin jako sušená syrovátka, sušené mléko, sója, sušený vaječný bílek, kolagen a další.

Do patentované směsi je přidaný také Clarinol CLA (konjugovaná kyselina linoleová), který omezuje vstřebávání tuku ze stravy a podporuje jeho využití v organismu. CLA efektivně podporuje snížení tukových rezerv.

Reflex Nutrition Diet Protein v bodech:

  • vyvážená proteinová směs z několika zdrojů bílkovin
  • obsahuje unikátní bioaktivní peptidy
  • obsahuje Clarinol CLA
  • poskytuje další špičková aditiva
  • různé zdroje bílkovin
Celkem dotazů
1
1 odpověď
dobrý den, bude někdy k dostání také v příchuti Banofee? děkuji za odpověď
Dobrý den, Josefe, bohužel tato příchuť se již nebude vyrábět. Přejeme pěkný den