2
zodpovězené dotazy
Dobrý den, zhruba před 14 dny bylo u této kloubní výživy, že ji naskladníte za 4 dny, status se změnil na "každým dnem"... Netrpělivě ji očekávám, abych ji mohla přidat do své předpřipravené objednávky v košíku. Nemáte přesnější informaci, kdy Vám přijde?😊 Jestli má vůbec cenu čekat, nebo si mám vybrat náhradu. Děkuju za odpověď.🤗
Dobrý den, Reflex Nutrition Glucosamine Chondroitin by měl být naskladněn během dnešního dne (maximálně zítřka) :) Pěkný den, Nikola.
Stále nic...🤔😏
Dobrý den, hledám kloubní výživu pouze jako prevenci (nemám žádné problémy). Ovšem nejsem nadšen z produktů, kde kromě účinných složek jsou další 3 tuny ochucovadel a zbytečností navíc. Rozhoduji se mezi tímto produktem a mezi čistým glucosaminem od reflexu, který je zde také v nabídce. Jaký z těchto dvou produktů byste mi spíše doporučil, popř. nějaký jiný? Velice Vám děkuji za ochotu.
DObrý den, tento produkt považuji za dobrou volbu. 2 kapsle denně jsou optimální dávkování vzhledem ke studiím pro podporu zdraví kloubů. Ještě bych doporučil pravidelně jíst citrusy (500mg vitamínu C denně) či tento vitamín suplementovat.
Dobrý den, rád bych věděl jak 1 tableta může obsahovat 1800mg glucosaminu a 750 mg chondroitinu, když celá tobolka i s obalem váží pouhopouhých 1,3 g. Děkuji za vysvětlení
Dobrý den, omlouváme se za chybu z naší strany, která nastala díky tomu, že nás výrobce nekontaktoval o novém složení. Chybu ihned opravíme. Děkujeme za pochopení, Nikola.