Reflex Nutrition Instant Mass Heavy

Reflex Nutrition Instant Mass Heavy - uživatelské recenze a hodnocení

Hard-gainery (s vyšším podílem sacharidů)

Reflex Nutrition Instant Mass Heavy - speciální sacharido-bílkovinná směs pro maximální pokroky

Nejnovější produkt z dílny Reflex Nutrition určený pro všechny jedince a atlety zaměřené na zdroj superkvalitních „vysokoenergetických“ živin a ergogenů.

K maximálním výsledkům potřebujete ty nekvalitnější bílkoviny, peptidy a aminokyseliny, které musí být navíc zastoupeny v optimálních poměrech. Těmi nejkvalitnějšími zdroji jsou syrovátková bílkovina a micelární kasein. Nicméně Mass Heavy neobsahuje jenom „nějaký“ syrovátkový protein a „nějaké“ další bílkoviny. Základ tvoří dva speciální typy syrovátkového hydrolyzátu, což je bílkovina naštěpená na řetězce aminokyselin (peptidy) a volné aminokyseliny.

Heavyweight neobsahuje neplnohodnotné zdroje bílkovin jako je sojový koncentrát, kolagen (bílkovina hovězího původu), kaseinát vápenatý nebo sušený vaječný bílek.

Směs Carbiotics™ nabízí speciální směs sacharidů bez aditivního obsahu jednoduchých cukrů. Základ tvoří směs z kvalitních „celozrnných“ ovesných sacharidů, maltodextrinu a trehalózy. Trehalóza je neredukující cukr ze skupiny disacharidů. Skládá se ze dvou molekul glukózy, které jsou mezi sebou spojené 1,1–vazbou. Již skutečnost, že trehalóza může být syntetizována třemi různými způsoby, naznačuje, že je tato látka v těle velice významná. Zmíněná kombinace těchto špičkových sacharidů je garancí toho, že tělo je zásobováno velmi stabilní, dlouhodobou energií bez většího kolísání.

Každá dávka Mass Heavy obsahuje plnohodnotné dávky v účinném komplexu vitaminů a minerálních látek.

Reflex Nutrition Instant Mass Heavy v bodech:

 • 1160 kalorií v dávce
 • Quattro® protein complex – proteinová směs bílkovin a hydrolyzátů s vysokou biologickou hodnotou
 • CarboBiotics™ - speciální sacharidová směs bez aditivních jednoduchých cukrů
 • Creapure® kreatin + chelátovaný zinek a hořčík + vitamin D3
 • směs dvaceti důležitých vitaminů a minerálních látek v nejúčinnějších formách
Hodnocení celkem
4.7 / 5
18 hodnocení
Doporučuje
100 %
18 z 18 uživatelů
 • čokoláda
  čokoláda
 • vanilka
  vanilka
 • jahoda
  jahoda

Skvělé složení

Gainer se skvělým složením s přidanou obrovskou dávkou různých vitamínů a minerálů. Doporučoval bych jen začít s dávkou 150g denně (poloviční oproti dávce, kterou uvádí výrobce) a časem třeba přidat pokud byste ani tak nenabírali hmotu ;) Jinak rozpustnost dobrá, nadýmání žádné, chuť jahody bohužel průměrná (lehce umělá), vanilka je o něco lepší. A čokoláda? To je úplně jiný příběh! Naprosto perfektní příchuť podobná kvalitnímu čokoládovému pudingu, nebo kvalitní horké čokoládě! Krásně hustá, vůbec není přeslazená, ale svojí intenzitou přebije veškeré složky gaineru. Rozhodně můj favorit i pro další objednávky. I přes vyšší cenu nemá moc konkurenci mezi ostatními gainery. Příště tedy objednávám znovu Reflex.

Přínosná recenze?
 • jahoda
  jahoda
 • čokoláda
  čokoláda

Výborný gainer za odpovídající cenu

Gainer je chuťově výborný (čokoláda), pravděpodobně nejlepší, co jsem měl. Lehce pudingová konzistence mi také naprosto vyhovuje. Chuťově je tak akorát sladký a ne přeslazený. Funkčnost je viditelná již po prvním balení. Rozhodně doporučuji. Příchuť jahoda je dobrá, možná trochu přeslazená, ale čokoláda jednoznačně nejlepší.

Přínosná recenze?
 • čokoláda
  čokoláda

Best product so far for me

This product, from few others that I tried is the best for my body. I am a beginner in going to gym and also for consuming such products, but for my type of body (ectomorph) after 1st month of using this product and going day by day to gym I managed to gain 5kg . I am super happy with it, tastes good, absorbed fast by body, dissolves quick in water. Nothing to complain. Besides this AKTIN is a super reliable and fast supplier. Really happy with Aktin also.

Přínosná recenze?
 • čokoláda
  čokoláda

The BEST

Přínosná recenze?
 • čokoláda/arašídové máslo
  čokoláda/arašídové máslo
 • jahoda
  jahoda
 • vanilka
  vanilka

doporučuji

Funguje , chutově super ...

Přínosná recenze?
 • vanilka
  vanilka

Reflex Nutrition Instant Mass Heavy

Já jsem spokojený,nemohu si stěžovat . Nemám problém něco stravit,vanilka chutná tak jak má. Začal jsem takže ještě nevím jak bude fungovat ale myslím si že Reflex zabere určitě. Tudíž za sebe určitě doporučuji.

Přínosná recenze?
 • čokoláda/arašídové máslo
  čokoláda/arašídové máslo

Lepší průměr

Chuť je hrozně umělá,je tam cítít ten prášek a ne úplně se dobře rozpouští. Dobře se po něm přibírá, ale samozřejmě taky na břiše tuky.

Přínosná recenze?