4,8
34 hodnocení

Skvělé složení – Gainer se skvělým složením s přidanou obrovskou dávkou různých vitamínů a minerálů. Doporučoval bych jen začít s dávkou 150g denně (poloviční oproti dávce, kterou uvádí výrobce) a časem třeba přidat pokud byste ani tak nenabírali hmotu ;) Jinak rozpustnost dobrá, nadýmání žádné, chuť jahody bohužel průměrná (lehce umělá), vanilka je o něco lepší. A čokoláda? To je úplně jiný příběh! Naprosto perfektní příchuť podobná kvalitnímu čokoládovému pudingu, nebo kvalitní horké čokoládě! Krásně hustá, vůbec není přeslazená, ale svojí intenzitou přebije veškeré složky gaineru. Rozhodně můj favorit i pro další objednávky. I přes vyšší cenu nemá moc konkurenci mezi ostatními gainery. Příště tedy objednávám znovu Reflex.

3

Výborný gainer za odpovídající cenu – Gainer je chuťově výborný (čokoláda), pravděpodobně nejlepší, co jsem měl. Lehce pudingová konzistence mi také naprosto vyhovuje. Chuťově je tak akorát sladký a ne přeslazený. Funkčnost je viditelná již po prvním balení. Rozhodně doporučuji. Příchuť jahoda je dobrá, možná trochu přeslazená, ale čokoláda jednoznačně nejlepší.

1

Reflex je podle mě jeden z nejlepších gainerů. Chuť, složení..za mě mu není co vytknout. Pokud vám po něm není špatně kvůli nějaké z jeho ingrediencí - a že jich tam je.., tak je to super volba.

Super chuť – Doporučuji, přesně podle mého očekávání, čokoláda bomba

Doporučuji – Ideální svačinka případně snídaně, když člověk nesnídá nebo zkrátka do sebe po ránu nemůže nic dostat.

good – Nebývalo mi po něm těžko jako po jiných sachariďácích

Nejlepší, co jsem měl – Jeden opravdu z nejlepších gainerů. Chutná skvěle a není to jak ostatní, které chutnají "uměle". Čokoládu doporučuji!! Užíval jsem 2 týdny a objednával znovu a zůstanu věrný!

RN Instant mass heavy – Pokud někdo má opravdu problémy s nabráním sval. hmoty a ať dělá co dělá, stále nemůže přibrat ani deka, měl by vyzkoušet tohle. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že změny se začnou projevovat již po několika dnech užívání.

Best product so far for me – This product, from few others that I tried is the best for my body. I am a beginner in going to gym and also for consuming such products, but for my type of body (ectomorph) after 1st month of using this product and going day by day to gym I managed to gain 5kg . I am super happy with it, tastes good, absorbed fast by body, dissolves quick in water. Nothing to complain. Besides this AKTIN is a super reliable and fast supplier. Really happy with Aktin also.

The BEST