4,7
59 hodnocení

Funguje, jak má, ale příchuť teda nic moc

Super- funguje

Libově se po tom tloustne

HODNOTÍM POUZE CHUŤ (čokoláda) Samotné účinky produktu zatím posoudit nemohu, jelikož ho užívám krátkodobě. Každopádně mě hrozně zklamala chuť. Nechápu ostatní recenze a uvažuju jestli jsem snad nedostal nějaký vadný vzorek. Chuť je oproti vůni nevýrazná a na konci má nepříjemný chemický ocas. A toho se nejde zbavit. Jinak produkty od Reflexu mám moc rád a na značku nedám dopustit. Ale tady jsem rozčarován.

Reflex je podle mě jeden z nejlepších gainerů. Chuť, složení..za mě mu není co vytknout. Pokud vám po něm není špatně kvůli nějaké z jeho ingrediencí - a že jich tam je.., tak je to super volba.

Super chuť – Doporučuji, přesně podle mého očekávání, čokoláda bomba

Doporučuji – Ideální svačinka případně snídaně, když člověk nesnídá nebo zkrátka do sebe po ránu nemůže nic dostat.

good – Nebývalo mi po něm těžko jako po jiných sachariďácích

Nejlepší, co jsem měl – Jeden opravdu z nejlepších gainerů. Chutná skvěle a není to jak ostatní, které chutnají "uměle". Čokoládu doporučuji!! Užíval jsem 2 týdny a objednával znovu a zůstanu věrný!

RN Instant mass heavy – Pokud někdo má opravdu problémy s nabráním sval. hmoty a ať dělá co dělá, stále nemůže přibrat ani deka, měl by vyzkoušet tohle. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že změny se začnou projevovat již po několika dnech užívání.