4,7
19 hodnocení

Skvělé složení

Gainer se skvělým složením s přidanou obrovskou dávkou různých vitamínů a minerálů. Doporučoval bych jen začít s dávkou 150g denně (poloviční oproti dávce, kterou uvádí výrobce) a časem třeba přidat pokud byste ani tak nenabírali hmotu ;) Jinak rozpustnost dobrá, nadýmání žádné, chuť jahody bohužel průměrná (lehce umělá), vanilka je o něco lepší. A čokoláda? To je úplně jiný příběh! Naprosto perfektní příchuť podobná kvalitnímu čokoládovému pudingu, nebo kvalitní horké čokoládě! Krásně hustá, vůbec není přeslazená, ale svojí intenzitou přebije veškeré složky gaineru. Rozhodně můj favorit i pro další objednávky. I přes vyšší cenu nemá moc konkurenci mezi ostatními gainery. Příště tedy objednávám znovu Reflex.

3

Výborný gainer za odpovídající cenu

Gainer je chuťově výborný (čokoláda), pravděpodobně nejlepší, co jsem měl. Lehce pudingová konzistence mi také naprosto vyhovuje. Chuťově je tak akorát sladký a ne přeslazený. Funkčnost je viditelná již po prvním balení. Rozhodně doporučuji. Příchuť jahoda je dobrá, možná trochu přeslazená, ale čokoláda jednoznačně nejlepší.

1

Best product so far for me

This product, from few others that I tried is the best for my body. I am a beginner in going to gym and also for consuming such products, but for my type of body (ectomorph) after 1st month of using this product and going day by day to gym I managed to gain 5kg . I am super happy with it, tastes good, absorbed fast by body, dissolves quick in water. Nothing to complain. Besides this AKTIN is a super reliable and fast supplier. Really happy with Aktin also.

The BEST

doporučuji

Funguje , chutově super ...

Reflex Nutrition Instant Mass Heavy

Já jsem spokojený,nemohu si stěžovat . Nemám problém něco stravit,vanilka chutná tak jak má. Začal jsem takže ještě nevím jak bude fungovat ale myslím si že Reflex zabere určitě. Tudíž za sebe určitě doporučuji.

Lepší průměr

Chuť je hrozně umělá,je tam cítít ten prášek a ne úplně se dobře rozpouští. Dobře se po něm přibírá, ale samozřejmě taky na břiše tuky.