4,4
64 hodnocení

čokoláda

Chuť čokoláda mi absolutně nesedla, kremovatost mi až tolik nevadí ale chemický "ocas" při polknutí mi nedělá dobře a navaluje se mi, co do kvality je to určitě špička ale chuťově jsem obrovsky zklamán.

1

příchuť nic moc

produkt sám o sobě skvělý asi jako vše od reflexu. Jen ta příchuť není to co bych očekával

chuťovo nie

Mala som vzorku tohto proteínu v príchuti slané arašídy/karamel. Dovoľujem si skonštatovať, že som nikdy predtým nevyskúšala proteín s tak výraznou chemickou pachuťou, ako je tento.

super !

Když jsem opět začal cvičit, tak jsem se dlouho rozmýšlel, jakou příchuť a značku proteinu zvolit. Volba padla na tento Reflex a nemůžu si stěžovat. Rozpustnost výborná, není třeba ani mřížka v shakeru, chuť příjemná a plná. Jen kdyby tak neubýval :(

Kvalita s ALE

Tento protein jsem si koupil na základě koupeného testu Nejlepších a nejkvalitnějších proeinů. O kvalitě psát nebudu, ta zřejmě je jasná, ale mému tělo absolutně nesedl a měl jsem paradoxně i přes jejich biokultury problém se stolicí. Chuť jahoda příšerná, celá chemická. Bylo mi líto ho vyhodit, stál šestnáct stovek, tak jej používá skrz kvalitu aspoň syn, který sportuje a je ve vývinu.

Příchuť

Protein skvělý, jenom ta příchuť. Objednal jsem si banán a přišel mi banán/tvaroh. Ten nádech tvarohu je fakt hroznej...

Skvělý Whey!

Výborný potréninkový Whey. Skvělá rozpustnost a chuť (čokoláda). A kvalita je prostě špičková, Reflex ví jak dělat kvalitní výrobky.

Reflex

čokoláda / máta největší humus ... :(

Reflex Nutrition Instant Whey PRO - čokoláda / arašídové máslo

Chutná skvěle, není sladký - toto oceňuji především. Skvěle se rozpouští.

Super

Grass-fed protein co chutná fakt jemně a lahodně! Zatím nejlepší co jsem kdy měl.