4,5
78 hodnocení

Super, jemná chuť, dobře rozpustný

Na začátek bych řekl, že jsem koupil na doporučení. Protein má dobré složení, stravitelnost a poměrně i rozpustnost, ale co se chuti týče…..katastrofa. Po předchozích značkách jsem byl až zhrozen téměř žádnou chutí, prostě jako voda. Pokud mohu doporučit , zkuste přidat lžičku medu a namíchat 50/50 s mlékem a hned je to lahodné pití( příchuť banán ).Ve skutečnosti na chuti tolik nezáleží, když potřebujete doplnit bílkoviny.

Super, dobra rozpustnost, dobra chut

Super protein, jenom chuťově může občas lézt krkem.

Zakoupil jsem si příchuť čokoláda. Nic horšího a odpornějšího jsem nikdy neměl. Složení by mělo být super ,ale ta chuť mě zklamala a už nikdy nebudu opakovat.

Super konzistence i rozpustnost. Složení je za mě taky fajn. Je to Reflex...

příchuť nic moc – produkt sám o sobě skvělý asi jako vše od reflexu. Jen ta příchuť není to co bych očekával

protein – Luxus protein a ta příchuť je dokonalá doporučuji💪🏿🙆‍♂️🔝😛

chuťovo nie – Mala som vzorku tohto proteínu v príchuti slané arašídy/karamel. Dovoľujem si skonštatovať, že som nikdy predtým nevyskúšala proteín s tak výraznou chemickou pachuťou, ako je tento.

super ! – Když jsem opět začal cvičit, tak jsem se dlouho rozmýšlel, jakou příchuť a značku proteinu zvolit. Volba padla na tento Reflex a nemůžu si stěžovat. Rozpustnost výborná, není třeba ani mřížka v shakeru, chuť příjemná a plná. Jen kdyby tak neubýval :(