Reflex Nutrition Micro Whey

Reflex Nutrition Micro Whey - diskuze k produktu

Nad 70% bílkovin

Reflex Nutrition Micro Whey - nedenaturovaný mikrofiltrovaný nativní syrovátkový izolát

Nová technologie přináší špičkovou kombinaci NATIVNÍHO SYROVÁTKOVÉHO IZOLÁTU jako hlavní složky a cross-flow syrovátkového izolátu!  Za posledních 15 let výzkumů v Reflex Nutrition, byl vyvinut ultimativní, vysoce stravitelný nedenaturovaný izolát syrovátkové bílkoviny Mirco Whey - doposud nejčistější protein. Je to vysoce vyspělá forma speciálně navržená pro dodání vysokého množství biologicky aktivních peptidů a aminokyselin. No1 ingrediencí v Micro Whey je nedenaturovaný mikrofiltrovaný nativní syrovátkový izolát NATIVE WHEY. Je to pravděpodobně nekvalitnější forma proteinu, která je v současné době dostupná a obsahuje navíc biologicky aktivní mikrofrakce, které jsou obsaženy v přírodním čistém proteinu.

NATIVE WHEY je bioaktivní syrovátkový izolát, vyráběný přímou cestou z mléka. Tím se NATIVE WHEY naprosto liší od všech standarsních WPI/WPC (syrovátkový izolát a koncentrát) proteinů na současném trhu, tedy proteinů vyráběných z pasterizované (tepelně upravené) syrovátky, která je vedlejším produktem při výrobě sýrů za pomoci sýřidel a kyselin. Dalšími zajímavými parametry NATIVE WHEY je až o 166% vyšší obsah aminokyseliny Cystinu, ten je základní složkou pro tvorbu Glutathionu. Cystin je složen ze dvou molekul aminokyselin Cysteinu a je opět velmi citlivý na tepelné změny a změny pH, u standardních metod WPI/WPC tak dochází opět k znehodnocení (denaturaci) cystinu, takže finální produkt už obsahuje pouze “rozpadlé” zbytky cysteinu, který tvořil původně důležitou dvojici v základní stavbě cystinu.

NATIVE WHEY obsahuje také vysoké množství L-Leucinu (nejdůležitější BCAA). NATIVE WHEY tak představuje produkci nedenaturované, bioaktivní bílkoviny, získané naprosto odlišnou cestou, kdy díky moderní technologii mikrofiltrace a několikastupňové ultrafiltrace, dochází k izolaci bílkoviny přímo z čerstvého mléka a to za teplot, které nepřekročí deset stupňů Celsia!

Reflex Nutrition Micro Whey v bodech:

  • bioaktivní syrovátkový izolát vyráběný přímou cestou z mléka
  • obsahuje až o 166 % vyšší obsah aminokyseliny cystin, který je základní složkou pro tvorbu glutathionu
  • vyznačuje se vysokým množství L-Leucinu (nejdůležitější BCAA)
  • představuje produkci nedenaturované, bioaktivní bílkoviny, získané naprosto odlišnou cestou
  • rychlejší, více efektivní absorpce s Digezyme® & Lactospore®
Celkem dotazů
3
3 odpověď
Dobrý den, kdy bude opět k dispozici Micro whey od Reflexu ?
Dobrý den, začátkem příštího týdne bude skladem čokoláda a vanilka. Pokud by jste měl zájem o jinou příchuť, prosím napište Vaši žádost na objednavky@aktin.cz a rádi Vám vyhovíme. Hezký den.
Dobrý den, dá se tento protein používat při dietě? potřebuji shodit tuk při současném svalovém tónu. Dá se použít i na noc? Abych měl přes noc až do rána tělo zásobené bilkovinami nebo na tak "dlouho" tato bílkovina nevystačí? Díky
Zdravím, ano, tento protien je vhodný do diety a lze užít i na noc, ale není k tomu ideální. Doporučil bych přes den do diety volit izolát, třeba tento a na noc kasein. Můžete využít taktéž Reflex, nebo levnější ale kvalitou srovnatelný TPW, MyProtein nebo i nyní velmi dobrý Trec.
Bohuzel nefunguje slevovy kod ke znacce Reflex :(
Zdravim, platnost jsem prdolouzil do konce roku.