Reflex Nutrition Micro Whey

Reflex Nutrition Micro Whey - diskuze k produktu

Nad 70% bílkovin

Reflex Nutrition Micro Whey - nedenaturovaný mikrofiltrovaný nativní syrovátkový izolát

Nová technologie přináší špičkovou kombinaci NATIVNÍHO SYROVÁTKOVÉHO IZOLÁTU jako hlavní složky a cross-flow syrovátkového izolátu!  Za posledních 15 let výzkumů v Reflex Nutrition, byl vyvinut ultimativní, vysoce stravitelný nedenaturovaný izolát syrovátkové bílkoviny Mirco Whey - doposud nejčistější protein. Je to vysoce vyspělá forma speciálně navržená pro dodání vysokého množství biologicky aktivních peptidů a aminokyselin. No1 ingrediencí v Micro Whey je nedenaturovaný mikrofiltrovaný nativní syrovátkový izolát NATIVE WHEY. Je to pravděpodobně nekvalitnější forma proteinu, která je v současné době dostupná a obsahuje navíc biologicky aktivní mikrofrakce, které jsou obsaženy v přírodním čistém proteinu.

NATIVE WHEY je bioaktivní syrovátkový izolát, vyráběný přímou cestou z mléka. Tím se NATIVE WHEY naprosto liší od všech standarsních WPI/WPC (syrovátkový izolát a koncentrát) proteinů na současném trhu, tedy proteinů vyráběných z pasterizované (tepelně upravené) syrovátky, která je vedlejším produktem při výrobě sýrů za pomoci sýřidel a kyselin. Dalšími zajímavými parametry NATIVE WHEY je až o 166% vyšší obsah aminokyseliny Cystinu, ten je základní složkou pro tvorbu Glutathionu. Cystin je složen ze dvou molekul aminokyselin Cysteinu a je opět velmi citlivý na tepelné změny a změny pH, u standardních metod WPI/WPC tak dochází opět k znehodnocení (denaturaci) cystinu, takže finální produkt už obsahuje pouze “rozpadlé” zbytky cysteinu, který tvořil původně důležitou dvojici v základní stavbě cystinu.

NATIVE WHEY obsahuje také vysoké množství L-Leucinu (nejdůležitější BCAA). NATIVE WHEY tak představuje produkci nedenaturované, bioaktivní bílkoviny, získané naprosto odlišnou cestou, kdy díky moderní technologii mikrofiltrace a několikastupňové ultrafiltrace, dochází k izolaci bílkoviny přímo z čerstvého mléka a to za teplot, které nepřekročí deset stupňů Celsia!

Reflex Nutrition Micro Whey v bodech:

 • bioaktivní syrovátkový izolát vyráběný přímou cestou z mléka
 • obsahuje až o 166 % vyšší obsah aminokyseliny cystin, který je základní složkou pro tvorbu glutathionu
 • vyznačuje se vysokým množství L-Leucinu (nejdůležitější BCAA)
 • představuje produkci nedenaturované, bioaktivní bílkoviny, získané naprosto odlišnou cestou
 • rychlejší, více efektivní absorpce s Digezyme® & Lactospore®
Hodnocení celkem
4.8 / 5
11 hodnocení
Doporučuje
100 %
11 z 11 uživatelů
 • čokoláda
  čokoláda

dobrý protein

Co se týče složení naprosto super,člověk se po něm cítím lehce,ale ta chuť je hrozná.

Přínosná recenze?
 • vanilka
  vanilka

kvalitní protein

příchuť vanilka je skvělá, výborně rozpustný, naprosto splňuje požadavky:)

Přínosná recenze?

Perfektně se rozpouští a lehce stravitelný. Chuť čokoláda nic moc, ale pro tu jsem ho nekupoval. Já 10

Přínosná recenze?