Reflex Nutrition Nexgen

Reflex Nutrition Nexgen - diskuze k produktu

Multivitamíny

Reflex Nutrition Nexgen - multivitamín, vitamíny a antioxidanty získané z jedinečných přísad

Nexgen je základní vývojovou verzí špičkového multivitaminu, multiminerálu a antioxidantu určeného pro všechny aktivní jedince. Nový Nexgen® obsahuje optimální poměr všech důležitých složek, včetně hořčíku, vitamínů K2-MK7, D3, chelátů a dalších účinných ergogenů.

Sofistikovaná formulace jednotlivých složek, čistota, účinnost, kvalita a minimum pojiv (volně ložený, nelepený prášek ve formě kapslí) je garancí maximální využitelnosti. Denní dávka je na základě nejnovějších studií o využitelnosti vitaminů, minerálních látek a antioxidantů rozdělena do dvou průběžných dávek tak, aby jimi bylo tělo zásobeno rovnoměrně - některé vitaminy tělo totiž nedokáže skladovat.

Nexgen je jediným multivitaminem v celosvětovém měřítku, který nabízí biologicky aktivní formu vitamínu K2-MK7 vyrobeného fermentační technologií, a ne levný syntetický vitamin K1. Některé multivitaminy mohou obsahovat formu K2-MK4, ale tato forma není zdaleka srovnatelná s formou K2-MK7, která nabízí nejvyšší biologickou aktivitu a biodostupnost v rámci všech forem vitamínu K, ale patří cenově k těm nejdražším formám mezi vitaminy.

Reflex Nutrition Nexgen v bodech:

  • silný multivitamin a multiminerál vyrobený technologiemi dle nejnovějších poznatků
  • obsahuje 500 % doporučené denní dávky vitamínu D3
  • antioxidační štítek DeltaGold®
  • tokotrienoly, naturální lykopen, luteinové estery
  • extrakt z hroznových semínek, 95% extrakt ze zeleného čaje 
  • aditivum minerálních látek ve formě chelátů – nejdražší forma minerálů, maximální využitelnost
  • s kompletním B komplexem včetně methylkobalaminu
  • probiotické kultury Lactospore®
Celkem dotazů Celkem dotazů
15
21 odpověď
Lucie Rosecká
před 4 měsíci

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda doporučene dávkování pokryje denní potřebu vitamínu C ? Nebo je potřeba ho brát i zvlášť ? Děkuji za odpověď :)

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
Zákaznická podpora
před 4 měsíci

Dobrý den, Lucie, postačí užívat pouze Nexgen 2x denně s jídlem. Přeji pěkný den

Jakub Tobiáš
před 11 měsíci

Dobrý den Chtěl jsem zeptat jak velký je rozdíl mezi tímto multivitamínem a nexgem pro ? Je to markantní rozdíl , stojí za to si připlatit?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 11 měsíci

Dobrý den Jakube, Nexgen Pro je obohacen navíc o jednu složku antioxidantů a především o probiotický komplex. Také je u něj u některých složek vyšší dávka na kapsli. Obecně řečeno, pokud chcete brát jako prevenci, doporučuji spíše standartní Nexgen. Pokud však procházíte zátěžovějším období ať už v oblasti tréninku či chřipkových epidemií, doporučil bych zvolit variantu https://aktin.cz/reflex-nutrition-nexgen-pro. Hezký den.

Jakub Hrudka
před rokem

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli mi doporučené dávkování pokryje potřebný vápník, hořčík a zinek nebo jestli mám k tomu brát jiné tablety za tímto účelem? Děkuji.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Jakube, zinek je obsažen v dostatečném množství, hořčík již denní potřebu neporkyje a vápník není obsažen vůbec. Pokud tedy potřebujete zvýšit specificky příjem vápníku a hořčíku, doporučil bych Vám k nexgenu zařadit: https://aktin.cz/myprotein-calcium-magnesium. Hezký den.

Vojtěch Matečka
před rokem

Dobrý den, chci se zeptat když je to 95% extrakt ze zeleného čaje zda ho mohou užívat i lide s nízkým tlakem ?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Vojto, pravděpodobně máte na mysli extrakt z hroznových jader s obsahem 95% proanthokianidinů - tyto mají siln antioxidační účinek ale při problému s tlakem žádné riziko nepředstavují, můžete bez obav užívat. Hezký den.

eva zemanová
před rokem

Dobry den, chci se zeptat zda je mozne kombinovat nexgen i s jinymi vitaminy

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Evo, s jakými vitamíny by jste chtěla kombinovat? Otázka je, zda-li to má cenu a nebudete zbytečně užívat vysoké dávky vítamínů z vícero produktů nebo zda-li chcete doplnit pouze vitamíny jež Nexgen neobsahuje. Hezký den.

eva zemanová
před rokem

Mám na mysli omega 3 a kloubní vyzivu.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Evo, v tomto případě můžete produkty kombinovat, omega 3 bych volil např.: https://aktin.cz/bodylab-omega-3-liquid a kloubní výživu: https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-inflex. Hezký den.

Pavlína Vacínová
před 2 lety

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je tento produkt vhodný i pro starší osoby. Mám babičku (87), která nepřijme již tolik vitamínů a minerálů z potravy. Sama jej mimochodem užívám. Zajímá mě právě jeho stravitelnost a vstřebatelnost u starších osob, jestli je to přínosné. Děkuji.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Pavlíno,samozřejmě užívat může, využití bude samozřejmě u některých nutrientů nižší což ale ovlivňuje zdravotní stav jednotlivce. Doporučuji však snížit dávkování na polovinu. Hezký den.

Marcela Kobělušová
před 2 lety

Dobrý den, kdy budete mít tento produkt na skladě? Děkuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, dnes naskladníme. Hezký den.

Irena Baťová
před 3 lety

Jaký je prosím rozdíl mezi 60 a 90 kapslovym balenim ( kromě množství kapsli samozřejmě) Jeden je doporučeny 2x denně druhy 3x

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, když porovnáte nutriční hodnoty u obou verzí tak u verze Nexgen Pro 90 cps je vyšší obsah účinných látek. Hezký den.

Irena Baťová
před 3 lety

Tím spis ovšem.nechapu proč se doporučuje.o.jednu tabletu denně vic než u 60 cps

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Uvedené nutriční údaje v tabulce produktu u Nexgenu 60 cps odpovídají 1 kapsli a u Nexgenu Pro 3 kapslím. Po porovnání hodnot v tabulkách je zřejmé, že verze Nexgen Pro obsahuje více látek než standartní Nexgen a některé ve větších dávkách. Vzhledem k tomu, že jsou kapsle stejně velké, je u Nexgenu Pro větší počet kapslí v denní dávce. Naše doporučení je pak užívat standartní Nexgen 2 kapsle denně a Nexgen Pro 3 kapsle denně. Doporučuji si tedy porovnat tabulky složení obou produktů a zvolit ten, který bude odpovídat Vaší představě. Hezký den.

Nicole Škuláňová
před 4 lety

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda bude tento produkt v nejbližší době dostupný a popřípadě kdy? Děkuji za odpověď.

Kirill Plotnikov
před 4 lety

Dobrý den. Koukám se na tenhle multivitamínový komplex a líbí se mi, ale je tu jedna závada. V obsahu nevidím vitamín E. Opravdu tento vitamín tam není (což je smutný protože je pro sportovce potřeba), nebo jste ho jen zapoměli napsat?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Zdravím, složení odpovídá skutečnosti. Vitamín E lze ale dokoupit zvlášť, například od MyProtein.

Michal Webber
Michal Webber
před 3 lety

¨vitamín E¨ je obsažen (DeltaGolTokotrienoly)

Jan Koběluš
před 4 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda bude tento produkt v nejbližší době dostupný a popřípadě kdy? Děkuji za odpověd.

Jan Kern
Jan Kern
před 4 lety

Dobrý den, bude cca ve druhém týdnu prosince

Filip
před 5 lety

Dobrý den, prosím o posouzení suplementace v dietě. Ráno 5g PHP Edge BCAA + 5g Kreatinu + 15g ISO GROW PHP Edge Snídaně Coffeine + Synephrine - Tréning po tréninku 30g ISO GROW PHP Edge + 5g Kreatin Sváča - Oběd - Sváča Synephrine - hodina běh Večeře občas 2. večeře - tvaroh 3-4l pitný režim (voda, karo, Biotech Hypotronic drink) Ještě uvažuji o CLA před hlavními jídly, Co vy nato?

Filip
před 5 lety

Ještě doplním - po večeři tabletu Nexgenu

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Zdravím, suplementace je takto možná, účinné dávkování kreatinu je při udržovací fázi již 3g, jde o velmi dobře vstřebatelnou látku, proto není potřeba brát množství větší. V den výkonu se pak nyní doporučuje brát dávku po výkonu, v den mimo výkon pak kdykoliv během dne, například ráno. CLA mají diskutabilní účinek, resp. není ověřeno, že mají kladný vliv na spalování tuků.

Karel Vévoda
před 5 lety

Dobry den, kterej multivitaminovej suplement je kvalitnejsi REFLEX NEXGEN nebo UNIVERSAL UNI-VITE ? Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Moje ruka by šáhla na Reflex. Zvažte ještě možnost Nexgen Pro či Phyto Complex od Viridian.

HM
před 5 lety

Dobrý den, jaký vitaminový přípravek mi osobně doporučiíte ? Jako student bych byl rád za měně finančně náročné , popřípadě který dle Vás vyjde nejlépe v poměru cena/Množství/kvalita . ZA váš názor děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Odpověděl jste si sám volbou přidání příspěvku do diskuse právě pod tímto produktem :-).

Tomáš Pouzar
před 6 lety

Dobry den, chtel jsem se zeptat na vase doporuceni v souboji normalniho nexgenu a verzi pro, jsem student, cili pro verze je dost draha, ale jestli je o tolik lepsi jak normalni verze jsem ochoten investovat, cili jake je vase doporuceni kdyz zohlednite pomer cena/uzitek ? Aneb da mi tento vitamin vse potrebne kdyz mam vyvazenou stravu a denne cvicim ? Dekuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Pakliže máte slušnou stravu, pravidelně zeleninu, ovoce a vyvážený poměr živin z kvalitních potravin, vystačíte si s verzí obyčejnou. Druhým důležitým aspektem je trochu abstraktní ukazatel "jak moc hardcore" sportovec jste, pakliže profesionál, volil bych verzi PRO, pakliže amatér i když na slušné úrovni, klasická verze by měla svůj účel naplnit taktéž velmi obstojně.

Tomáš Pouzar
před 6 lety

Děkuji za rady, čili pro hardcore amatera zvolim klasickou verzi