Reflex Nutrition Omega 3

Reflex Nutrition Omega 3 - diskuze k produktu

Omega kyseliny

Reflex Nutrition Omega 3 -  nenasycené mastné kyseliny v kapslích

Omega 3 značky Reflex Nutrition jsou výjimečným zdrojem nenasycených mastných kyselin, s vysokým obsahem EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová), které nejsou snadno dostupné v přirozeném jídelníčku. DHA například přispívá k udržení zdravého zraku a spolu s EPA napomáhá normální srdeční a mozkové činnosti. Hlavním rysem Omega 3 od Reflexu je farmaceutická kvalita bez obsahu těžkých kovů a dalších znečišťujících složek.

Reflex Nutrition Omega 3 v bodech:

  • nenasycené mastné kyseliny v kapslích
  • přirozený obsah EPA a DHA
  • farmaceutická kvalita
Celkem dotazů
3
3 odpověď
Dobrý den,chtěl bych ze zeptat jestli je možné vysypat tabletu třeba do vody a vypit. Nebyl by to problem a nesnizil by se efekt? Děkuji
Dobrý den, Filipe, určitě nebyl, ale s tabletou je to komfortnější. Přejeme pěkný den
Dobrý den, Dávkování je 3x 1 tableta s jídlem. Je možné dávat 3 tablety večer a naráz? Bude účinek stejný? Děkuji za odpověď. Ivana
Dobrý den Ivano, je lepší dávku rovnoměrně rozdělit do vícero dávek v průběhu dne, z důvodu lepší saturace a využití. Produkt bude mít účinek i při jednodenních dávkách ovšem doporučil bych rozdělit alespoň na dvě dávky denně. Hezký den.
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, proč u tohoto produktu je dávkování 3 tablety denně a u Omega3 kyselin od firmy Prom-In je denní dávka 6-12 tablet?
Dobrý den Jirko, i když mají oba produkty na kapsli stejný obsah 1000mg rybího oleje, produkt od Reflexu je koncentrovanější co se týče účinné složky EPA a DHA a to téměř v dvojnásobném množství oproti produktu Prom-in. Doporučení 3 tablety od Reflex a 6 tablet produktu Prom-in by tedy mělo být optimální dávkování produktu Omega 3. Hezký den.