Reflex Nutrition Omega 3

Reflex Nutrition Omega 3 - diskuze k produktu

Omega kyseliny

Reflex Nutrition Omega 3 -  nenasycené mastné kyseliny v kapslích

Omega 3 značky Reflex Nutrition jsou výjimečným zdrojem nenasycených mastných kyselin, s vysokým obsahem EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová), které nejsou snadno dostupné v přirozeném jídelníčku. DHA například přispívá k udržení zdravého zraku a spolu s EPA napomáhá normální srdeční a mozkové činnosti. Hlavním rysem Omega 3 od Reflexu je farmaceutická kvalita bez obsahu těžkých kovů a dalších znečišťujících složek.

Reflex Nutrition Omega 3 v bodech:

  • nenasycené mastné kyseliny v kapslích
  • přirozený obsah EPA a DHA
  • farmaceutická kvalita
Celkem dotazů Celkem dotazů
2
2 odpověď
Ivana Doleželová
před rokem

Dobrý den, Dávkování je 3x 1 tableta s jídlem. Je možné dávat 3 tablety večer a naráz? Bude účinek stejný? Děkuji za odpověď. Ivana

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Ivano, je lepší dávku rovnoměrně rozdělit do vícero dávek v průběhu dne, z důvodu lepší saturace a využití. Produkt bude mít účinek i při jednodenních dávkách ovšem doporučil bych rozdělit alespoň na dvě dávky denně. Hezký den.

Jiří Kůs
Jiří Kůs
před rokem

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, proč u tohoto produktu je dávkování 3 tablety denně a u Omega3 kyselin od firmy Prom-In je denní dávka 6-12 tablet?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Jirko, i když mají oba produkty na kapsli stejný obsah 1000mg rybího oleje, produkt od Reflexu je koncentrovanější co se týče účinné složky EPA a DHA a to téměř v dvojnásobném množství oproti produktu Prom-in. Doporučení 3 tablety od Reflex a 6 tablet produktu Prom-in by tedy mělo být optimální dávkování produktu Omega 3. Hezký den.