Reflex Nutrition One Stop Xtreme

Reflex Nutrition One Stop Xtreme - diskuze k produktu

Pro nabírání a regeneraci

Reflex One Stop XTREME - THE HARDCORE BUILDER

One Stop XTREME je nejsilnější hardcore verzí společnosti Reflex Nutrition, která byla vyvinuta za posledních 15 let ! Koncepce celého produktu je určena pro všechny sportovce, jejichž cílem je nárůst svalové hmoty. Základ One Stop XTREME tvoří patentovaná směs bílkovin s postupným uvolňováním Quattro®, která je jako VŽDY v každé výrobní šarži produktu testována na garantovaný obsah použitých bílkovin a aminokyselin.

55 g speciální směsi bílkovin s postupným uvolňováním Quattro

Pravděpodobně nejsofistikovanější směs bílkovin a aminokyselin, která byla doposud vyvinuta a kterou nenaleznete v žádném jiném produktu. Základ tvoří kombinace dvou speciálních hydrolyzátů syrovátkové bílkoviny, bioaktivní syrovátkové bílkoviny a micelárního kaseinu.

Jednoduše řečeno – čtyři nejlepší mezi všemi! Jak speciální směs bílkovin s postupným uvolňováním Quattro® funguje? K maximálním výsledkům, potřebujete ty nekvalitnější bílkoviny, peptidy a aminokyseliny, které musí být navíc zastoupeny v optimálních poměrech. Těmi nejkvalitnějšími zdroji jsou syrovátková bílkovina a micelární kasein. Nicméně One Stop XTREME neobsahuje jenom „nějaký“ syrovátkový protein a „nějaké“ další bílkoviny. Základ tvoří dva speciální typy syrovátkového hydrolyzátu, což je vlastně bílkovina naštěpená na řetězce aminokyselin (peptidy) a volné aminokyseliny.

  • První složkou je tedy tzv. HIGH DH hydrolyzát syrovátkové bílkoviny, tedy bílkovina naštepená pod nejvyšším stupněm hydrolýzy. HIGH DH obsahuje vysoký poměr volných aminokyselin, di a tri peptidů (řetězce dvou až tří aminokyselin). HIGH DH frakci vstřebává naše tělo nejrychleji, doslova ve vteřinách.
  • Další složkou je LOW DH hydrolyzát syrovátkové bílkoviny, tedy bílkovina naštěpená pod nízkým stupněm hydrolýzy. LOW DH obsahuje vysoký poměr tzv.oligopeptidů a polypeptidů, tedy řetězců aminokyselin. LOW DH je tak po HIGH DH druhou nejrychleji se vstřebávající bílkovinou.
  • Třetí složkou je tzv. výběrový bioaktivní syrovátkový koncentrát, v kombinaci s CFM syrovátkovým izolátem (vysoký obsah BCAA a bioaktivních frakcí).
  • Čtvrtou složkou je čistý ultrafiltrovaný micelární kasein, který se vstřebává nejpomaleji a zásobuje tak organizmus esenciálními aminokyselinami po dobu delší než čtyři hodiny.

Pouze špičková kvalita: One Stop XTREME neobsahuje neplnohodnotné zdroje bílkovin jako je sojový koncentrát, kolagen (bílkovina hovězího původu), kaseinát vápenatý, sušený vaječný bílek a další.

Obsahuje organické sacharidy s nízkým GI

Základ sacharidové směsi tvoří organické vločky a organický ječmen, které jsou bohaté na přírodní formy vitamínů, minerálů a dietní vlákniny. Tato směs je doplněna o Trehalózu, speciální formu sacharidu s nízkým GI. Trehalóza je neredukující cukr ze skupiny disacharidů. Skládá se ze dvou molekul glukózy, které jsou mezi sebou spojené 1,1–vazbou.Již skutečnost, že trehalóza může být syntetizována třemi různými způsoby, naznačuje, že je tato látka v těle velice významná. Zmíněná kombinace těchto špičkových sacharidů je garancí toho, že tělo je zásobováno velmi stabilní, dlouhodobou energií bez většího kolísání.

Aditivum 3.000 mg mTOR L-Leucinu - Je známo, že L-Leucin je nejsilnější aminokyselinou ze všech esenciálních aminokyselin.

10.320 mg BCAA v každé dávce - Díky použití bílkovin s vysokým obsahem BCAA (zdroj fermentace), obsahuje každá dávka One Stop XTREME 10.320 mg BCAA v rámci použitých bílkovin. Pokud přičteme aditivum mTOR L-Leucinu, který je také jednou z BCAA aminokyselin, dostaneme neuvěřitelný součet 13.320 mg BCAA!

5.000 mg patentovaného Creapure® kreatin monohydrátu - Creapure® je považován za nejúčinnější dostupný kreatin na současném trhu.

Prověřená, funkční dávka Beta-Alaninu - Každá dávka One Stop XTREME obsahuje 1.800 mg beta-alaninu.

10.000 mg Glutaminových peptidů - Glutaminové peptidy vstřebává tělo mnohem snadněji než samotný L-Glutamin, což má svůj význam zejména u produktů typu One Stop XTREME, kde absorpci ovlivňují další bílkoviny a aminokyseliny. Plnohodnotné dávky vitamínů Se 100% DDD všech důležitých vitamínů (pozn. pro 2 dávky denně) je One Stop XTREME naprostým unikátem mezi formulemi all-in-one.

Monomethionin zinku, citronan hořečnatý a Avena Sativa  - Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat výhody této kombinace, nicméně vlastní zkušenost Vám dá jednoznačnou odpověď..

Obsahuje stabilní probiotické kultury a trávící enzymy - Probiotické kultury LactoSpore® a komplex enzymů Digezyme® napomáhá při trávení a vstřebávání živin. Další složkou je BioPerine® , který zvyšuje využitelnost jednotlivých ergogenů. REFLEX NUTRITION Vás bude plně podporovat po celou dobu Vaší cesty Pokud chcete využít maximálně potenciál One Stop XTREME, je důležité se ujistit, že Vaše tréninkové návyky jsou nastaveny správně. Níže je uvedeno několik kroků, které je třeba dodržovat. V případě potřeby můžete také kontaktovat náš tým odborných poradců.

Celkem dotazů Celkem dotazů
75
97 odpověď
jiri@
před 2 měsíci

Dobrý den, zajímalo by mě, kdy je vhodné tento sacharid užívat, resp. jak s ním pracovat ve spojení s proteinem. Doteď jsem užíval cca 60 g hard-sacharidu cca 30 m před cvičením, dalších cca 60 g ihned po cvičení a cca po 1 hod. od cvičení dávku proteinu. Chci ale omezit rychlé cukry a jak jsem se čerstvě dozvěděl, protein je vhodné užít ihned po cvičeni (jako asi další jsem žil mylně v tom, že ihned po cvičení není protein dobrý, aby se "cleý nespotřeboval" pro doplnění energie). Přemýšlím, že bych tento sacharid užíval jako pre-workout těch 30 min. před, jak jsem zvyklý, po cvičení protein pro doplnění energie a regenarci a další dávku proteinu pro povzbuzení regenerace později. Dává tento plán smysl?

Lucie Formánková
Lucie Formánková
Zákaznická podpora
před měsícem

Dobrý den, omlouváme Vám za naší pozdní odpověď. Doporučujeme poslední jídlo: 90-120 před tréninkem, které člověk dobře stráví, aby ho nezatěžovalo při cvičení, může se jednat buď o pevné jídlo, nebo klidně gainer. Ideálně v množství: Bílkoviny: 20-40 g na porci Sacharidy: zhruba 0,8-1 g sacharidů na kg TH Ihned po tréninku dát minimálně protein ve stejném množství jako před tréninkem + opět mohou být sacharidy (podle celkového denního příjmu). Za hodinu a půl až dvě hodiny pevné jídlo po tréninku typu "maso+příloha", které obsahuje všechny základní živiny. Přejeme pěkný den

Jan Přibyl
před 2 měsíci

Dobry den, shanim potreninkovy napoj bez lepku a laktozy, planuju do nej pridavat navic jeste kreatin a bcaa. Muzete mi, prosim, nejaky doporucit? A je kombinace bcaa s kreatinem v gaineru vhodna? Jak byste idealne tyto suplementy davkovali? Pred/po treninku a kam zaradit protein? Myslel jsem si, ze bych pred treninkem bral bcaa a po treninku bcaa a kreatin v gaineru a pozdeji bych si dal jeste protein. Trenuji brazilske jiu jitsu 3x tydne a prokladam to behanim, posilovnou a jogou. Diky za odpoved

Lucie Formánková
Lucie Formánková
Zákaznická podpora
před měsícem

Dobrý den, Jane, omlouváme se za naši pozdní odpověď. Doporučujeme si koupit obyčejný maltodextrin, syrovátkový izolát a kreatin. BCAA můžete a nemusíte dávkovat. Můžete nám napsat vaši hmotnost a my vám můžeme poradit s přesným dávkováním. Máte potravinové nějaké omezení? Všechny maltodextriny prakticky jsou vyrobeny v závodě zpracující i lepek. https://aktin.cz/tpw-maltodextrin Přejeme pěkný den

lukostpepa@
před 3 měsíci

Dobrý den, opravdu je tak, že čokoládová příchuť má tolik jednoduchých cukrů? V příchuti cookies & cream jsou pouhé 2g cukru, ale čokoláda dle nutričních hodnot obsahuje 14g. Vůbec se v tom nevyznám, ale přijde mi to jako šílený nepoměr, obzvlášť, když se všude píše, že tento produkt obsahuje málo cukru. Dále mi také přijde zvláštní, že na stránkách výrobce je i u čokoládové příchutě malé zastoupení cukrů. Děkuji. :)

Lucie Formánková
Lucie Formánková
Zákaznická podpora
před měsícem

Dobrý den, omlouváme se za naši pozdní reakci. Celou situaci jsme prověřovali s naším produktovým týmem a všechny hodnoty jsou dobře. Děkujeme za pochopení

Jan Pohl
před 4 měsíci

Dobrý den, chtěl bych nabrat co nejvíc hmoty a síly a posiluju hlavně s vlastní váhou. Špatně se mi nabírají kila, už jsem 4 roky zaseklý na 80kg a to jsem razantně překopal jídelníček. Snažím se nejíst nic s bílou moukou, hodně kvalitních bílkovin, tuků a zeleniny. Suplementuji multivitamín, omegu 3, Kreatin monohydrát od Reflexu a ptám se: Je tento produkt pro mě to pravý ořechový? Nebo snad doporučujete víc Instant Mass od Reflexu?

Jan Pohl
před 4 měsíci

Z výše uvedených nejím jen tu bílou mouku a právě jsem četl, že v tomhle výrobku je oves a ječmen, tak mě zajímá, jak to působí na tělo?

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 4 měsíci

Dobrý den, Jane, Reflex One Stop Xtreme je velice doporučován pro nabírání právě pro svoji komplexnost, s tím, že jej můžete obohatit zvlášť ještě o kreatin. Bohužel účinky nelze dopředu určit, každé tělo je individuální a každému produkt vyhovuje a působí jinak. Pokud ale nechcete užívat oves či ječmen, zkuste se podívat na Myotec Royal Mass https://aktin.cz/myotec-royal-mass, gainer bez obsahu ovesných vloček. Zkuste např. změnu tréninku, svalstvo na tyto změny většinou dobře reaguje. Přejeme pěkný den

Vojtěch Zeman
před 9 měsíci

Dobrý den, vážím 67 kg a chtěl bych přibrat, jak na celkové hmotnosti, tak svalovou hmotu. Chodím do posilovny 2x - 3x týdně a 2x týdně si chodím zahrát fotbal. Chtěl bych se zeptat, jestli je tento produkt správná volba nebo si mám pořídit spíše něco jiného ? Děkuji za Váš čas.

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 9 měsíci

Dobrý den, Vojto, pokud chcete celkově přibrat, je důležité mít dobře nastavenou stravu. Pro nabírání svalové hmoty potom zvýšit příjem bílkovin. Tento produkt bychom určitě pro oba dva cíle doporučili. Přeji pěkný den

Jiří Křepelka
před 10 měsíci

Dobrý den, bude někdy v nejbližší době dostupná varianta 4 + 2kg zdarma? Již jsem tuto variantu na Aktinu v minulosti viděl. Děkuji, Jirka.

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 10 měsíci

Dobrý den, Jiří, bohužel Vám nejsme schopni sdělit, kdy se tato akce bude opakovat. Doporučujeme Vám sledovat náš e-shop a sociální sítě, aby Vám nic neuniklo. Přeji pěkný den

Jan Hrdlička
před 10 měsíci

Dobrý den, Pokud mám nastavený jídelníček dle mé potřeby a chci zařadit suplementaci tohoto produktu, musím snížit příjem makroživin z potravin? Nebo mi poraďte produkt, který bude obsahovat vitamíny, BCAA, creatin a nebude mít tolik kalorií. Předem děkuji za odpoveď .

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 10 měsíci

Dobrý den, Jane, je třeba upravit potraviny tak, abyste i s užíváním tohoto produktu, splňoval nastavený denní příjem makroživin. Pokud žádáte co nejméně kalorií, doporučujeme užívat každý produkt zvlášť. Přeji pěkný den

Michal Pliska
před 11 měsíci

Dobrý den, může tento produkt zpúsobovat sůožkami ovlivňujíci testosteron vypadávaní vlasů?

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 11 měsíci

Dobrý den, Michale, žádné škodlivé látky jsme v produktu nenašli, tudíž by neměl být závadný. S pozdravem

Michal Pliska
před 11 měsíci

Dobrý den, bude veš fungovat jak má i při rozdělení dvou porcí do pěti menších koktejlů? (celá denní dávka na pět jídel místo dvou)

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 11 měsíci

Dobrý den, Michale, můžeme poprosit o informaci, čeho chcete docílit užíváním produktu?

Michal Pliska
před 11 měsíci

Nabrání svalové hmoty, využití už přidaných látek jako kreatin, beta-alanin... Vše co popisuje výrobce.

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 11 měsíci

V tom případě je třeba, aby v jedné přijaté porci bylo 25-30g bílkovin, dle toho dávkujte produkt. Přeji pěkný den

Radovan Valda
před 11 měsíci

Dobrý deň,kolik má celá odměrka co je v balení.Děkuji

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 11 měsíci

Dobrý den, Radovane, odměrka má 250ml, cca 145g. Přeji pěkný den

Jan Hrdlička
před rokem

Dobrý den, můj kolega, který se zabývá stravovanim, povídal ze tento produkt je úplně k ničemu, protože jeho účinné látky zejména, bcaa, kreatin a protein se navzájem rusi. Proto se ptám zdali to je pravda, případně jen nějaký kec.

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před rokem

Dobrý den, Jane, látky obsažené v produktu Reflex One Stop Xtreme se nenarušují, naopak je tento produkt velmi doporučován pro jeho komplexnost.

Tomáš Selzer
před rokem

Dobrý den, chci se zeptat ohledně dávkování: chodím brzo ráno cvičit (kolem 5-6 hodiny ranní před prací) a jestli mám tento produkt brát před cvičením 30 minut a po cvičení do 15 minut, protože tím však během cca 2 hodin spotřebuji denní dávku a nemám ji rozloženou tak jak se doporučuje ve "fitness dávkování" tohoto produktu. Je lepší vynechat dávku před cvičením a nechat si ji pak mezi obědem a večeří? Děkuji za radu.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Tomáši, nedoporučuji dávku těsně před tréninkem, pokud Vám nečiní problém trénink na lačno, dávkoval bych první dávku do 15 minut po tréninku a druhou můžete zařadit v odpoledních hodinách. Hezký den.

Mohannad Alzubi
před rokem

Dobry den, ja mam 172vm a 61kg. Svicim 5 krat dene ale jeste nejsem si jisty kolik musim mit davka dene. Normalne mam kazdy den 200g. Moje vaha jde pomalu na horu ale one stop me pomaha, nevim jestli me doporucujete abyc si pridal jeste k tomu neco. Dekuji Vam predem.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Mohannade, pokud užíváte denně 200g Ref One stop Xtreme, máte suplementaci slušně pokrytou a eventuelně bych Vám doporučil pro zvýšení anabolismu pouze doplnit o: https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-creatine-creapure v dávce 5g denně. Hezký den.

maty.dzavoronok@
před rokem

Dobrý den chci se zeptat jestli není lepší si dát rychlejší sacharidy jako např v gainerech než ty sacharidy které jsou v one stop extreme.

maty.dzavoronok@
před rokem

Po tréninku myslím

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Maty, zde záleží na povaze absolvovaného tréninku či stanovených cílech - u dlouhého vytrvalostního tréninku by bylo možné zařadit spíše gainer s obsahem rychlých sacharidů, které budou znamenat rychlejší přísun energie a doplnění glykogenu a u energeticky náročných výkonů, s dobou trvání delí než 1,5h bych doporučil spíše produkt typu: https://aktin.cz/myotec-royal-mass, kde je obsah jednoduchýh sacharidů. Při většině silových či silově-vytrvalostních výkonů s trváním do 1 hodiny, je Reflex One Stop Xtreme dostačující a nižší glykemický index produktu bude zárukou nárustu čisté svalové hmoty bez nežádoucích tukových přírustků. Hezký den.

Dominik Carda
před rokem

Dobrý den,když normálně snídám ,obědvám,svačím atd.. stačí dát po treninku jen 145g? + jestli můžu k tomu přidat dalších 5g Kreatinu monohydrate.Mám 70kg ,cvičím 4 týdně.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Dominiku, pokud máte dostatečně zabezpečený celkový denní příjem energie potřebných makroživin, můžete užívat One stop Xtreme pouze v jedné dávce 145g po tréninku, pochopitelně to bude znamenat i nižší příjem anabolicky podpůrných látek v produktu obsažených, pokud budete dávkovat pouze polovinu denní dávky produktu. Pokud doplníte během dne ještě druhou dávku 5g Creatine monohydrate, dostanete se na příjem 10g/den této látky, což je pro její účinnost dostatečné. Hezký den.

Dominik Carda
před rokem

Když bych teoretický dával plnou dávku 290g ,tak uz jen z toho bych měl 110g bílkovin ,takže z normální stravy bych mohl přijmout jen 20-30g ? A když jsem teď v udržovací formě (kreatin ) 5g denně a budu brát plnou dávku Extreme +5g kreatinu monohydrát,nebude to moc ? A můžu to popříadě smichat po tréninku dohromady ? Díky za trpělivost a za brzkou odpověď .

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Denní dávka 290g je pro Vás vzhledem k Vaší hmotnosti zbytečná, pokud dodržíte ve stravě příjem kolem 80g - 100g bílko, je jedná dávka One stopu denně optimální. U kreatinu je v udržovací fázi 10g přiměřené množství - k přihlédnutím k Vaší hmotnosti by bylo možné dávku i snížit např. na 7,5g ale doporučuji se spíše držet dávky 10g. Hezký den

Miroslav Černý
před rokem

Dobry den chtel bych se zeptat na nejakou vhodnou alternativu zda mate v nabidce? S reflexem jsem velmi spokojen ale chtel bych zkusit i neco jineho. Děkuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Mirku, vzhledem k tomu, že je Reflex One Stop Xtreme velice povedený all-in-one produkt, adekvátní alternativa se hledá těžce. Pokud by jste se chtěl zaměřit na gainer, doporučil bych Vám např.: https://aktin.cz/tpw-total-mass-matrix-new-improved, který Vám pomůže získat potřebné makroživiny a to v kombinaci s https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-creatine-creapure. Tímto dosáhnete podobného anabolického efektu, jaký poskytuje One Stop Xtreme. Hezký den.

zrfeo83@
před rokem

Dobry den.muzu kombinovat jeste se samostatnym creatinem monohydrate?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před rokem

Zdravim, muzete, avsak berte na pameti, ze one stop sam o sobe kreatin obsahuje v plne davce 5g, v den kdy si ho nedate, pak je vhodne ho davkovat rovnez, u kreatinu je dulezita pravidelnost 5g denne dlouhodobe pro umozneni vysledku.

Dan Syndula
před rokem

Zdravím, budete mit zas někdy k tem 4350 g ty 2 kg diky za info

Dana Kouřilová
Dana Kouřilová
před rokem

Dobrý den, Dane, tato akce ještě aktuálně běží, ale máme skladem už jen poslední kusy, proto doporučujeme neotálet s nákupem. Přeji příjemný den.

Adam Vymětal
před rokem

Zdravím, Můžu při dávkování 2x denně FITNESS kombinovat i s Argininem 2-3x denně (ráno,před tréninkem,před spaním)? Děkuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Adame, produkt můžete kombinovat s argininem jak uznáte za vhodné, produkty se nijak negativně neovlivňují. Hezký den.

Lukáš Zavadil
před rokem

Ahoj chtel bych ze zeptat jak dlouho bude platit akce na nakup 4kg Reflex OSX kde jako darek je 2 kg Reflex OSX??Diky za odpoved...

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Lukáši, akce platí do vyprodání zásob a vzhledem k jejich rychlému tenčení si netroufáme odhadnout délku trvání. Děkujeme za pochopení.

Lukáš Severa
před 2 lety

Dobrý den, chci se zeptat, jestli nevadí, že vynechám v tom mesici třeba pár dni...např Silvestr ? když budu chtít pít, nebo ten alkohol tak moc nevadí? Každý říká něco jiného... ? a ještě jedna otázka, můžu k tomuto produktu konzumovat COR PERFORMANCE WHEY protein? Mockrát děkuji ☺

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Lukáši, produkt můžete konzumovat i ve dnech, kdy alkohol pijete, jen pak musíte počítat s horší vstřebatelností a využitelností. Proto také doporučuji spíše vysadit a pokud se bude jednat nárazově o 1-2 dny, žádný negativní efekt nenastane, ten alkoholový exces bude mít mnohem negativnější výkonnostní dopad ;-). Produkt s proteinem můžete kombinovat, pouze doporučuji propočítat celkový denní příjem bílkovin aby pak nebyl zbyečně příliš vysoký, pokud jen s ONE STOPu přijmete např. 60g. Hezký den.

Milan Hronovský
před 2 lety

Dobrý den. Mám dotaz ohledně dávkování. V pixle je odměrka co udává počet v mililitrech, ne gramech. Doporučené dávkovaní je 2x70g. Abych se podle kuchyňské váhy dostal na 70g, tak v odměrce musim mít cca 125ml prášku. Chápu to prosím správně ? Nebo je to tak že 1ml=1g takze mám v odmerce 125g misto 70g.. Děkuji za radu. Ps je to můj první doplněk tak v tom ještě nemám úplně jasno.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Milane, řiďte se velikostí odměrky a tedy 1 odměrka = 70g. Tedy doporučená dávka by měly být dvě odměrky. V případě dalších dotazů nás bez obav kontaktujte na mail podpora@aktin.cz. Hezký den.

Milan Hronovský
před 2 lety

Dobrý den. Jde mi o to že odměrka je opravdu velká, má objem 250ml a nejsem si jistý že celá odměrka je 70g a že by se měli dávkovat 2x 250ml odměrky denně pro dosažení denní dávky 145g.. Pokud to tak je, tak budu tak dávkovat. Zde přidávám přílohu s fotkou ještě pro jistotu pro kontrolu https://www.imgup.cz/image/LU6d .Děkuji za trpělivost a odpověď :)

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, pro upřesnění: v produktu bývá standartně odměrka o objemu 60ml a ta odpovídá gramáží 35g přípravku. Tedy pro splnění denní dávky 145g produktu by jste měl užít dohromady cca 250g produktu a to tedy odpovídá jedné 250g odměrce, kterou dodavatel aktuálně k produktu přidává. Děkujeme za upozornění na nesrovnalost ohledně dávkování, upravíme informaci i přímo na stránce produktu, aby to bylo pochopitelnější. Hezký den.

Adam P
Adam P
před 2 lety

Ahoj, jsem rád že je akce 4+2kg zpět, chci se jen zeptat - je tam v plánu i jiná příchuť namísto vanilková zmrzlina? Třeba jako před půl rokem kdy jste dávali jahodu a za týden čokoládu jesti se nepletu? Pokud ne, tato příchuť vanilková zmrzlina je ta výše hodnocená "vanilka"? Děkuji

Dana Kouřilová
Dana Kouřilová
před 2 lety

Dobrý den, Adame, odlišný název příchutě v záhlaví byl naše chyba, děkujeme za upozornění. Příchuť dárku se v průběhu akce bude střídat, postupně se objeví i zbylé příchutě. Přeji hezký den.

Tomáš Selzer
před 2 lety

Dobrý den, rád bych se zeptal po užívání tohoto produktu v tréningový den je následně třeba užívat i proteinový koktel navíc, když vlastně jedna dávka (70g tohoto přípravku) již obsahuje cca 26g bílkovin... děkuji za odpověď

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Tomáši, tohle závisí na Vašem celkovém denním příjmu bílkovin, pokud přijímáte dostatek bílkovin ze stravy, není dávka proteinu navíc nutná. Pokud ovšem přijmete méně než 1,3g/kg tělesné hmotnosti bílkovin denně, doporučil bych ještě přidat jednu dávku proteinu. Hezký den.

Jiří Jančík
před 2 lety

Lze tento produkt využít společně při redukci váhy? Pokud ano, v jakých dávkách.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, tento produkt není vhodný při redukci hmotnosti, je to all-in-one gainer, který je vhodný k nabrání svalové hmoty a celkový nárust svalového objemu. Do redukčních diet zařaďte protein s nízkým obsahem sacharidů a tuků jako je např.: https://aktin.cz/the-protein-works-diet-whey-isolate-97. Případně pro méně radikální diety plně postačuje https://aktin.cz/tpw-whey-protein-80. Nahraďte těmito proteiny svačiny a snížíte tím celkový kalorický příjem jakožto příjem sacharidů a tuků, který je při dietě žádoucí. Hezký den.

Karel Hůla
před 2 lety

Dobrý den, koukám, že jahoda došla :) Nevíte cca kdy ji opět budete mít na skladě ? Děkuji.

Dana Kouřilová
Dana Kouřilová
před 2 lety

Dobrý den, Karle, jahoda by měla znovu přijít ještě koncem tohoto týdne. Mějte hezký den.

Radovan Makovsky
před 2 lety

Dobry den, byl mi doporucen tento produkt, jenze ja mam bezlepkovou dietu. Je nejaka alternativa tohoto produktu bez lepku? dekuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Radovane, bohužel bezlepková alternativa komplexního gaineru u nás na trhu v postatě chybí. Osvědčila se ovšem kombinace nějakého multisacharidového zdroje jako je například: https://aktin.cz/tpw-ultra-carb a produktu https://aktin.cz/tpw-whey-protein-360. Jejich kombinací dostanete vyvážený a bezlepkový gainer. Hezký den.

Karel Hůla
před 2 lety

Zdravim uzivam OSX jiz druhy mesic, naprosta spokojenost, ale nedavno jsem narazil na Omni mx hardcore, prijde mi ze je to skoro to same nemate s tim zkusenosti jestli zustat u OSX nebo vyzkouset tento ? dekuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Karle, Omni mx hardcore je podobně koncipovaný jako Reflex One stop ale nevolil bych jej z důvodu obsahu méně kvalitních surovin ať už je to obsah pšeničného či sojového proteinu nebo sacharidová směs které vévodí sice funkční ale pro nadstandartní produk lehce "prehistorická" sacharidová formule - dextróza, fruktóza, maltodextrin. Držel bych se tedy produktu Reflex One stop xtreme. Hezký den.

Adam P
Adam P
před 2 lety

Ahoj, chci se zeptat, plánujete ještě v brzké době opakovat akcí 4+2kg? Díky

Adam P
Adam P
před 2 lety

Pardon, všiml jsem si stejného dotazu níže až po odeslání svého :)

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Adame, v blízké době tuto akci neplánujeme. Hezký den.

Pavel Hroudný
před 2 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda-li bude ještě akce velkého balení 4350g +2030g?? Děkuji :)!

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Pavle, v blízké době tuto akci neplánujeme. Hezký den.

Radek Krejčíř
před 2 lety

Dobry den, potreboval bych poradit o vhodnosti tohoto produktu. Pravidelne cvicim (4-5x tydne tabata, crossfit, plavani) a do toho beham na delsi trate (nekdy i 20+ km). Nechtel bych behanim spalovat svalovou hmotu, spis udrzet stavajici, pripadne i nejakou pribrat. Jak by melo vypadat davkovani tohoto doplnku? A je vubec pro me ucely vhodny?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Radku, tento produkt je k Vašemu účelu ideální, zajistí dostatečný příjem energie a zároveň podpoří jak regeneraci tak anabolické procesy v organismu. Hezký den.

Zdeněk Duchek
před 2 lety

Dobrý den. Neplánujete opět akci 1+1 zdarma? Už mi pomalu dochází :)

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Zdeňku, bohužel tut o akci v plánu nemáme takže nezbývá než koupit samotný. Hezký den.

Matěj Hrabálek
před 2 lety

Dobrý den chtěl bych se zeptat ohledně dávkování takže dve odmerky ráno a pak po posilování?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Matěji, doporučuji užívat dávku 3 odměrek ihned po tréninku a druhou dávku dle potřeby jako svačinu, mezi jídly, nebo i ráno po probuzení dle potřeby. Hezký den.

Karel Hůla
před 2 lety

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně dávkovaní, davkuji 2x denně po 70g, rozhodně po tréninku a v netreninkových dnech odpoledne mezi jildy, ale jde mi o dopolední dávkování, jelikož v práci nemam moc čas se nasnídt, můžu OSX použít jako náhradu místo snídaně ? popřípadě kdy bych ho mohl zařadit v dopolednich hodinach jelikoz uz v 10 hod mam obed dekuji vam za odpoved :)

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Karle, pokud nesnídáte tak určitě dávkujte místo snídaně, klidně bych zařadil i větší dávku pokud Vám jde o nárust hmotnosti a to 3-4 odměrky. Pokud se nasnídat stihnete, zařaďte dávku 70g mezi snídaní a obědem. Hezký den.

Miloš Masaryk
před 2 lety

Mám dotaz nikdy jsem s žádným doplnkem stravy neměl takový problém s rozpustností jako s one stop extreme od reflexu..nevíte čím by to mohlo být? Prášek klasicky sypu do shakeru s vodou.. A stejně tak se mi nejhůř tráví :D a to dávám ˇˇjenˇˇ 100g což mě potom co sem četl jak je Reflex top kvalita opravdu překvapuje - tady je podle mého vysvětlení v té sacharidové složce- čím dřív ho po tréninku dám tím větší problémy, když ho dám občas během dne tak je to ok..

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 2 lety

Zdravim Milosi, zazivaci potize mohou byt duvodem ruznych podnetu, obzvlaste po treninku vsak neni nutne one stop xtreme davkovat, klidne si dejte po treninku cisty syrovatkovy protein, ktery je rovnez silne inzulinogeni a osx si nechte kdykoliv behem dne, v zavislosti na vasich makrech.

Jakub Rezniček
před 2 lety

dobry den, chtěl bych se zeptat jestli se má mezi 2 balení tohoto výrobku udělat nějaká pauza: děkuji za odpověď Jakub.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, pokud nepřekračujete doporučenné dávkování tak není potřeba vysazovat, záleží zda-li Vám produkt dlouhodobě vyhovuje do kompozice výživového plánu. Hezký den.

richard kapoun
před 2 lety

Zdravím. Při koupi balení 4+2 kg, jaká je nejdelší Expirační doba obou produktů? A ještě mám dotaz ten dárek ve formě 2kg musí být příchuť čokoláda? Nebo mohu dostat oba příchuť JAHODA ? Čokoláda je pro mne nestravitelná. Bohužel. Děkuji za rychlou odpověď.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Richarde, nejkratší expirace jsou do srpna roku 2018. Pokud máte zájem o jahodou příchuť i v menším balení, napište nám na mail: objednávky@aktin.cz číslo objednávky a my Vám rádi příchuť vyměníme. Hezký den.

Tomas Opela
před 2 lety

Zdravím, jaka je doba expirace u těch akci 4+2 zdarma,? Za tu akci by to stálo ale leželi by mi to doma ještě tak 2 měsice než doprasim to co doma mam rozdělane tak aby to do te doby neprošlo . Díky za odpověď

Tomáš Hanzlík
Tomáš Hanzlík
před 2 lety

Ahoj, u mého balení je minimálně roční rezerva, takže by to mělo být v pohodě.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, nejbliže expiraci je šarže s datem spotřeby do srpna 2018. Hezký den.

Pavel Hroudný
před 2 lety

dobrý den, bude v brzké době zase akce 4350+2030? Děkuji :)

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, tato akce je aktuálně platná a při objednání gramáže 4350g je automaticky přidán do Vašeho košíku 2030g One stop. Hezký den.

Filip Doležal
před 2 lety

Mohl bych se zeptat, co je na výrobku nevhodného pro mladistvé do 16-ti let ? Děkuji

Jan Kern
Jan Kern
před 2 lety

Dobrý den, nic, je to ale jakési nepsané pravidlo. Pokud nebudete překračovat doporučené dávkování a nebudete One stopem "šidit" běžnou vyváženou stravu můžete užívat

richard kapoun
před 3 lety

Promiňte a mám ještě dotaz na Maltodextrin,ohledně toho zvyšování cukru v krvi. Děkuji za odpověď i na tu předešlou.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Maltodextrin má nižší glykemický index než glukosa a zvyšuje hladinu krevního cukru mnohem mírněji než glukóza. Hezký den.

richard kapoun
před 3 lety

Zdravím.Psal jsem Vám ohledně gaineru a výši krevního cukru,který mi zjistili,ale mám ho hraniční. Ptal jsem se na OSX,odpověděl jste mi. Ale chci se zeptat na produkt od stejné fa. a to Reflex nutrition Instant Mass Heavy. Je tam velmi málo obyč. cukrů .1,1g. Mohl by jste si přečíst složení a poradit,zda je to kvalitní produkt. Děkuji za odpověď.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, produkt Instant Mass Heavy je rozhodně kvalitní ovšem při Vašich problémech bych se poradil s lékařem zda-li i užití tak velkého množství "pomalých" cukrů nemůže způsobit nějaké komplikace. Hezký den.

Daniel Brych
před 3 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, po jak dlouhou dobu můžu tento produkt užívat? Dva měsíce, půl roku? Nebo je zde nějaké omezení doby užívání? Děkuji za odpověď.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 3 lety

Zdravím, výrobce nijak neomezuje dobu užívání, ani já nevidím problém v dlouhodobějším užívání. Pokud chcete, není problém třeba jednou za půl roku dát pauzu na 2-4 týdny, nutné to ale není.

richard kapoun
před 3 lety

Zdravím. Mám dotaz. Nezvyšuje tento produkt hladinu krevního cukru v těle? Děkuji za rychlou odpověď.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, produkt záměrně zvyšuje hladinu krevního cukru, což je u produktu typu gainer žádoucí. Nicméně u Ref One stop Xtreme tvoří sacharidovou složku kombinace "pomalých" sacharidů s nízkým glykemickým indexem, tudíž nezvyšuje hladinu krevního cukru nijak agresivně a zajišťuje stabilní utilizaci glykogenu bez nežádoucích výkyvů inzulinu. Pokud jste ovšem diabetik či máte potíže s hladinou krevní glykémie, určitě se poraďte ohledně užívání produktu s ošetřujícím lékařem. Hezký den.

davidfesta22@
před 3 lety

Dobrý den, naberu s tímto produktem na váze i když nemam kvalitní jídelníček?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, kvalitní jídelníček je základ ovšem produkt tohoto typu může výrazně zlepšit celkový nutriční příjem co se týče obsahu kalorií i potřebných nutrientů a toto zlepšení může znamenat výrazný přírustek na hmotnosti. Hezký den.

David Knížek
před 3 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli bude skladem banánová příchuť v balení 4350g. Děkuji.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, nebude, tato příchuť se nevyrábí. Hezký den.

Bořivoj Kropáček
před 4 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli nemáte nějaké informace o tom, zda se s "novým obalem" nějak změnilo i složení nebo zústalo stejné..? Děkuji za odpověď.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Zdravím, došlo ke změnám i ve složení. Opravíme to co věřím snad ještě během dneška.

Petr Kuki
před 4 lety

Dobrý den, doporučil by jste tento produkt i po změně složení? Zdá se mi totiž horší než u starší verze. Děkuji za odpověď.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Určitě není vyloženě zle složený, je to pořád jeden z nejlepších produktů co v portfoliu Reflexu zbývá, ale osobně bych si tento produkt nekoupil, je prostě hrozně drahý a to i pro nás v nákupních cenách, přitom ty ingredience ačkoliv nejsou špatné, nejsou nijak výjimečné. Osobně bych volil cestu koupit si kvalitní syrovátkový proteinový přípravek, eventuelně jej doplňovat micelárním kaseinem, kreatin Creapure, nějaké vločky (pure fine oats/instant oats) a především se soustředit na kvalitní stravu, kterou doplňky pravidelně doplňovat dle Vašich denních specifických potřeb. Taktéž se možná podívejte na Super Greens, již poměrně značná část firmy je pravidelně spokojeně užívá.

Adam Kabát
před 4 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se vyplatí brát OSX jen jako potréninkovku. Dopoledne bych to vyplnil proteinem s rozmixovanými ovesnými vločkami. Děkuji za odpověď.

Jan Kern
Jan Kern
před 4 lety

Dobrý den, nic Vám v tomto nebrání, jedná se o komplexní doplněk

Vojtěch Nádeníček
před 5 lety

Zdravím, nevíte jak moc je v tomto produktu obsažen kasein? Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Zdravím, bohužel výrobce toto množství neudává.

JJ
před 5 lety

Dobrý den Neznehodnotí se protein pokud je zalit horkou vodou?Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Zdravím, může dojít, resp. pravděpodobně dojde k poškození mikrofrakcí, pakliže je protein zpracován ne-denaturační technologií za nízkých teplot.

Jan Greisiger
před 5 lety

Dobrý den, poradil byste mi, zda-li bude lepší koupit OSX (který ovšem na moc dlouho nevystačí), nebo nějaký kvalitní protein s gainerem (který mi vydrží déle, protože toho bude víc vcelku, za podobnou cenu) Zároveň pohledem kombinace gaineru a proteinu přijmu více sacahridů i bílkovin v jedné denní dávce než v jedné dávce OSX. V OSX toho přijmu méně, ale je tam trocha kreatinu,glutaminu a glycinu. Jaký máte názor vy OSX nebo protein + gainer? Popř. vhodná kombinace. Je opravdu znát německá kvalita reflexu i když toho bude méně? Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

OSX je v tuzemsku asi nejlépe složený all-in-one, nicméně jej řádně přeplatíte, možná až zbytečně moc. Osobně bych šel cestou vybrat si produkty zvlášť, nejenom, že ušetříte, ale budete mít lepší kontrolu nad ingrediencemi, které prostřednictvím suplementace přijímáte.

Bořivoj Kropáček
před 5 lety

Dobrý den, rád bych zareagoval na Váš komentář, který mě poměrně zarazil. Nepřijde mi, že pokud bych si koupil zvlášť protein, kreatin, BCAA, glutamin, multivitamín atd.., že by to vyšlo mnohem levněji. Dokonce jsem to zkoušel přepočítávat a na tuhle cenu jsem se s produkty koupenými jednotlivě prostě nedostal (a to jsem nepoužil jednotlivé produkty s "cenami reflexu", ale levnější alternativy jiných firem). Navíc pokud bych to měl přepočítat a koupit stejné množství jednotlivých výrobků přímo od reflexu zvlášť, tak by ta cena byla daleko jinde. Ale jen můj názor, ta cena mi z hlediska toho, co přípravek obsahuje prostě sedí. Spíš bych se pozastavil nad tím, že BOHUŽEL člověk musí vše přijmout v jednom drinku a nemůže si jednotlivé produkty rozložit během dne, tak jak by je třeba bylo výhodnější pokud by zakoupil produkty jednotlivě. Ale jak jsem psal, je to asi jen otázka názoru :)

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Denní doba většinou není zas až tak důležitá, ale skutečně když budete kupovat všechny složky zvlášť mělo by Vás to vyjít lépe, od Reflexu není potřeba, ten je u nás předražený opravdu značně. Nepočítal jsem to, ale z podstaty věci by tomu tak logicky být mělo. Na druhou stranu One Stop Xtreme je velmi oblíbený a slušně složený all-in-one, proto bych se nebál jej užívat, pokud Vám vyhovuje tento charakter výrobku, kdy nemusíte nic moc řešit a jenom pravidelně pít doporučenou dávku. Druhá strana mince je ztráta kontroly nad poměry účinných látek denně přijmutých, přičemž některé z nich pokládám za zbytečně obsažené.

Vašek
před 5 lety

Dobrý den, chtěl jsem se zepta jak mám brát OSX když mám ještě protein Reflex Instatn Whey Native? Cvičívám tak okolo 16 hodiny. Zajímá mě, jestli po treninku si dát protein nebo OSX. Děkuji, Vašek

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

OSX je pravděpodobně lepší dávat po výkonu než samotný protein, pakliže bude dávka v souladu s Vaším celkovým denní příjmem makroživin.

patrik
před 5 lety

Dobry den,cvičím už nějakou dobu,ale teď jsem měl 3 měsíce pauzu.. Finanční problémy,čas atd..Nyní chci zpátky začít,ale tentokrát už poprvé pořádně i s kvalitní stravou.Moje výška je 171 cm.Váha před třemi měsíci ukazovala 85 nyní 81-82 :( Svalovou paměť mám.OSX jsem už jednou měl a byl jsem spokojen.Chci se zeptat,když budu mít kvalitní jídelníček,stačí mít jako doplněk pouze OSX nebo si k tomu mám ještě něco dokoupit?Co by jste mi doporučil?Děkuji mnohokrát za radu :)

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Na otázku zda-li něco "stačí" prakticky nelze objektivně odpovědět. Pakliže bduete mít kvalitní stravu, dobře složenou a kvalitní suroviny, budete dodržovat denní příjmy potřebné k nabírání svalové hmoty, budete provozovat vhodnou fyzickou aktivitu, pak výsledky bez pochyby mít budete. Investovat lze i do dalších doplňků, které mohou kromě podpory růstu svalové hmoty pomoci k celkovému zdraví. Klasické doporučení je multivitamín, kloubní výživa, fish oil, vitamín D, kreatin (5g monohydrát denně), pre-workout, intra-workout, post-workout (ideálně syrovátkový izolát) atd.. DOporučil bych jít postupně podle toho jakých výsledků budete dosahovat pouze s OSX. Přidat něco navíc můžete vždy, každopádně minimálně fish oil se hodí vždy (kromě případů, kdybyste jedl pravidelně ryby, které jsou bohaté na příslušné kyseliny).

patrik
před 5 lety

Dobrý den,děkuji mnohokrát za vaši odpověď.Jak říkáte, počkám jaké budou výsledky s OSX a poté podle potřeby kdyžtak něco doplním.Samozřejmě budu dodržovat stravu,kvalitní trénink a denní příjem živin.Ještě jednou děkuji :)

Patrik Landori
před 5 lety

Dobrý den, tak mám za sebou skoro druhý měsíc pravidelného cvičení,spolu s vyváženou stravou.Snažil jsem se dodržovat denní příjem bílkovin,sacharidů,tuků.Po dobrání OSX jsem měl spíše problém se sacharidy.Většinou jsem se dostal tak nějak kolem 300g za den +- .Bílkoviny jsem měl vždy minimálně 150g za den i více.Výsledek?Zvýšení síly mě mile překvapilo,i objem je lepší.Tvrdost svalů a tvar také,ALE co nechápu je,že váha je pořád 80kg :( Nevím jestli je to těmi sacharidy,že jich bylo méně,trénink jsem měl sestavený na objem.První měsíc jsem ale jel "bear metodu" ale nedokončil jsem to,protože cvičit chodím sám a to je nemožné v té další fázi,když nejste na to 2.(asi jsem spíše shodil tuk,než nabral na váze).Ale to mi nevadilo.Druhý měsíc klasika rozdělení partií,pouze priklad (prsa,biceps -záda,triceps..)atd..SÍLA spokojenost,ale jak říkám tělesná váha je pořád stejná.(kolísal jsem 79-80,ale nikdy ne víc jak 80).Žádný jiný doplněk jsem po tuto dobu neměl pouze strava.(rýže,maso,luštěniny,zelenina,ovoce,pitný režim).V čem je prosím chyba?Nebo co byste mi nyní doporučil?děkuji mnohokrát a promiňte za tak dlouhý a vyčerpávající příspěvek. :)

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Doporučil bych zapracovat na příjmu sacharidů, jelikož se jedná o velmi individuální věc, někomu stačí 3g/kg někomu nestačí 5-6g/kg i více. Proto doporučuji vyzkoušet a uvidíte sám, kolik denně budete potřebovat, abyste nabíral více hmoty, najít optimální poměr pro budování svalvé hmoty s minimem tuku je častý cíl, který je dosažitelný kupodivu pořád pravděpodobně nejlépe metodou pokus/omyl.

Patrik
před 5 lety

Zapracuji na tom.Děkuji za rychlou odpověď.

Adam Fránek
před 5 lety

Dobrý den, USN Muscle Fuel Anabolic v nabídce sice nemáte, přes to věřím, že odpověď díky tomuto nebude orientována.. Jednoduchá otázka - Reflex One Stop Extreme nebo USN Muscle Fuel Anabolic? Případně proč.. Děkuji. :-)

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Díval jsem se na to USN a objektivně bych volil One Stop Xtreme, je to opravdu slušně složený all-in-one, jeden z nejlepších doplňků, které Reflex dělá.

addis
před 5 lety

díky;)

Diblík
před 5 lety

Dobrý den , máte na skladě i čokoládu, popřípadě kdy jí budete mít ?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Již je znovu dostupná.

abc
před 6 lety

Dobrý den, dne 20.11.2013 jsem u Vás objednal One stop xtreme a nexgen on reflexu. Doručení jsem dal DPD Express. Nevíte náhodou datum kdy by mě to meli dovést ? Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Dobrý den, dotazy ohledně objednávek prosím směřujte na email objednavky@aktin.cz.

Martin
před 6 lety

Dobrý den, nevíte náhodou, kolik může být v tomto přípravku laktózy? Jsem na ni alergický. Díky předem za odpověď.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Dotaz jsem zaslal distributorovi, očekávejte odpověď do pondělka. Děkuji za strpení.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Dobrý den, odpověď se mi dostala přes ditributora přímo od Reflexu až dnes. One Stop Xtreme má 6,6% laktózy.

Tomáš
před 6 lety

Dobry den, jake je nevhodnejsi davkovani, treninkovy x netreninkovy den ? Dekuji za odpoved.

Tom
před 6 lety

Dobrý den,dávkoval bych tak,jak je psáno od výrobce- v den volna mezi snídaní a obědem,druhou dávku mezi obědem a večeří. V den tréninku dle času tréninku-jednu na svačinu a druhou po cvičení. Dá se i v tréninkový den tak jako v netréninkový a po cvičení kvalitní syrovátkový protein-záleží kdy -v kolik hodin cvičíte.Množství ...je psáno 145g na dávku,ale já dávám 120g-3 odměrky,od zkušených profiků mám doporučeno ,jen 100 g na dávku-aby se příliš nezatěžovalo zažívání-ono záleží i na trávení každého či tělesné váze... .Úplně přesné dávkování Vám nedá nikdo-musíte vyzkoušet si sám na sobě,začněte vždy radši menší dávkou a po týdnu poznáte-zvýšit či snížit dávku. Přeji ať Vám OSX slouží. Z mého pohledu je to jeden z nej co se dá koupit,ale jako každý doplněk výživy-je to jen "doplněk" a základ je v kuchyni+posilovně... .

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

^

Roman
před 6 lety

Dobrý den ,na originální etiketě je uvedeno,že 3 odměrky jsou cca 75 gr čili hardcore dávka by měla být cca 6 odměrek a ne 4,5 jak uvádíte...

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Dávkování dle české etikety se může díky české legislativě od originálu lišit. Osobně bych dával 145g ONE STOP Xtreme denně a zbytek utričních hodnot doplnil jinými přípravky a vhodnou stravou.

Aleš
před 6 lety

K ohodnocení bych se musel registrovat, každopádně tento produkt nemá konkurenci. Po dvaceti letech naturálního cvičení a až po uvedení na trh tohoto výrobku, věřím, že se dá dosáhnot naturálně vysoké úrovně. Neuvěřitelný. Stačí mít k tomu jen cca třkkrát 100 gramů rýže natural a klidně i jen 150 gramů masa. Po koktejlu minimálně 2,5 hodiny nic nepít a nejíst ať dojde k maximálnímu využití. Držet se dřepů, přítahů a benchpressu. Rozhodně to není suplement pro někoho, kdo chodí cvičit biceps o koleno. Tento suplement vás podrží tak, že tomu sami neuvěříte. Nic se mu ani nepřibližuje v tomhle. po dřepech za dvě a půl hodiny po koktejlu mám pocit, že bych mohl cvičit znova. Největší problém pro mě vlastně je udržet se na uzdě a vydržet necvičit. co šlo dřív jen z dopingem, hravě zvládnete s tímto. Není potřeba přepalovat trénink. Řekněme,že tři tvrdé série dřepů se 100 kilogramy o cca dvaceti opakováních stačí až až. držte se zpátky, kupte OSX a uděláte pro své zdraví a tělo to nejlepší, co můžete. Nejsem nijak zainteresovaný, nepropaguji, jen jsem nadšený, že jsem dvacet let (bohužel) musel čekat na tento produkt. pokud jste byli někdy z tréninku unavení, rozlámaní, po tomhle už to znovu nezažijete. na to dám čestné slovo. tohle je suplement suplementů.

Aleš
před 6 lety

Tento produkt je splněný sen každého naturálního cvičence. Stačíbk tomu mít jen tři kvalitní jídla a dvě plné dávky OSX. Doporučuji všem vsadit na tento produkt, protože má sice nízký glykemický index, ale celozrnné sacharidy jsou speciálně upravené hydrolýzou, tedy okamžité vstřebávání je zjištěno bez extrémní stimulace inzulínu, který nafutruje všechnmo stejně do tuků. Však to znáte z levných gainerů. Tady se nevyplatí šetřit. Prioritně po tréninku, kdo má víc peněz, dvakrát denně a to bude fakt váha letět nahoru a v čistotě. Nic lepšího neexistuje.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Dobrý den, děkujeme za referenci. Rád bych Vás ještě požádal, zda-li byste nebyl tak hodný a hodnocení produktu v záhlaví stránky nevyplnil ať se o Vašem názoru dozví ostatní lépe.

Jiří Novotný
před 6 lety

Dobrý den moc jsem nepochopil dávkování, když mám pestrý jídelníček denně hovězí a kuřecí..vajíčka, tvrdý tréning, 70g dopoledne a 70g odpoledne bude stačit na to abych nabral za měsíc cca 2-3 kg svalové hmoty takže 6-8 kg měsíčně nebo bych musel k takovému výsledku nahodit ten hardcore dávkování ? víte osobně rači vrazím peníze do zadního hovězího než do suplementů (nepatřím k těm co je odsuzují..naopak) de mi o to co je pro mě nejlepší, jestli tento výrobek nebo se mám soustředit na něco jiného pro můj cíl a to je nabrat čistou svalovou hmotu s nejméně tuku ve 2 měsících. Výška 195 váha 85kg. Cvičím pravidelně 4x týdně za rok jsem nabral 20 kilo cca 15 svalové hmoty. Budu Vám moc vděčný za radu, v suplementech se sice trošičku orientuji, ale neumím si vybrat to nejlepší. Děkuji Jiří

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Zadní hovězí je fajn, určitě ho zařazujte, ale každý den ho jíst by bylo pro tělo obrovskou zátěží. Hovězí se typicky tráví až okolo 12ti hodin a to je poměrně hodně práce, tělo musí vynaložit patřičné úsilí, které není zadarmo. Doporučuji maso kombinovat, zařazovat krůtí, jehněčí, kvalitní kuřecí, ideálně ryby, vejce, kvalitní sýry, to jsou všechno slušné zdroje bílkovin. Dávkování One Stop Xtreme by se každý den mělo odvíjet od toho, jaké makroživiny získáte ze stravy a ty doplnit One Stopem, který je pro tělo jednoduše stravitelnou jednohubkou, přesto dádáte svalům vysoce kvalitní živiny a nějaké ty účinné látky pro podporu regenerace/budování svalové hmoty navíc. Denní dávkování tedy přizpůsobte stravě tak, abyste naplnil Váš denní příjem, ten je totiž nejdůležitější. Kolik za měsíc/tři měsíce naberete svalové hmoty nelze ani odhadnout, je to velmi individuální. Pokud ale budete vše dělat dobře, výsledky budou brzy viditelné.

Lukáš Vejr
Lukáš Vejr
před 6 lety

Dobrý den, takže dávkovat dopoledne 145G a odpoledne po treningu nebo mezi objedem a večeří dalších 145G to mi dá na 15 dnů říkám to dobře ? za 15 dnů 5 kilo nahore ?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Rozhodne ne svalove hmoty. Davkovani muzete takto praktikovat, ale musite se soustredit zejmena na nejdulezitejsi vec - kazdodenni prijem makrozivin. Do nej pak vhodne zaradit One Stop Xtreme. Nejdulezitejsi je v tomto segmentu se alespon trochu vzdelat, pak vysledky jiste uvidite. Proces nabirani svalove hmoty neni kratky, ale vysledky byvaji z pocatku videt velmi rychle, coz by Vas melo motivovat pokracovat ve Vasem snazeni a dostat se k vysledkum komplexnejsim.

Tomas
před 6 lety

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli není možné rozdělit celkovou denní dávku do tří dávek místo do dvou. Např. místo 145g dopoledne a 145g po tréninku, třeba 100g dopoledne, 100g mezi obědem a svačinou a 100g po tréninku. Resp. jestli oba způsoby dávkování budou mít ve výsledku stejný efekt. Jde mi o to, že 145g najednou se mi jednoduše špatně dávkuje (stravitelnost, rozmíchatelnost... jednoduše je to už na mě trochu moc). Na druhou stranu bych chtěl, abych produkt pokud možno co nejvíce využil a měl co největší "efekt" a nešlo jen o vhozené peníze. Děkuji za odpověď.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Dávkování můžete bez obav rozdělit do 3 denních dávek. Účinek One produktu to nijak neovlivní.

Pavel
před 6 lety

Dobrý den tedka jsem dobral celé balení one stopu, přibral jsem na tom cca 6-8 kg. Chtěl bych se nějak udržet na té stejné váze a přemýšlím co dál koupit, jestli další balení one stopu nebo něco jinýho. Na léto pak zvolím něco do rysu. Díky za odpověd

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Pokud Vám One Stop Xtreme takhle dobře posloužil, nevidím důvod měnit.

patrik
před 6 lety

Dobry den chtel bych poradit jestli tento produkt je lepsi jak Growth matrix chci nabrat alespon 8 kg

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Growth Matrix je potreninkova formule, One Stop Xtreme je all-in-one s pridomkem "gainer". Pro celkovy naber svalove hmoty prispeje lepe One Stop Xtreme.

Lukáš
před 6 lety

Dobry den, rozhoduji se mezi tímto gainerem a BIG compres, co by jste mi doporučil? O cenu mi az tak nejde, compres jsem již bral a byl jsem celkem spokojeny, rad bych ale zkusil něco nového a reflex mi přijde dost kvalitni, mohl by jste mi tyto dva produkty porovnat, merim 176cm a váha 75kg, jde mi samozřejmě o nahrání kvalitni svalové hmoty:) Dekuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Volil bych radeji Instant Mass, nebo tento One Stop, levnejsi variantou gaineru s rozumnym slozenim je Royal Mass, v soucasnosti jeden z nejoblibenejsich gaineru na trhu.

Tom
před 6 lety

Dobrý den prosím Vás u toho one stopu na dávkování fitness v tréninkový den je jedna dávka ráno a pak ihned po skončení tréninku a v netréninkové dny je ráno a pak mezi obědem a večeří a nebo jen mezi tím obědem a večeří? Díky za odpověd

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Dobrý den, dával bych 70g 2x denně v netréninkový den. V den výkonu bych pak zařadil jednu dávku 70g navíc po výkonu. Celkově jde ale hlavně o to, abyste každý den přijmul okolo těch 140g.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Denní doba je vedlejší, rozdělte si to např. na období mezi jídly (svaičny).

Martin
před 7 lety

Dobrý den, je možné dávkovat 2x denně One Stop Extreme 90g a popřípadně to doplnit ještě Matrixem? Bude to mít účinnek?186 cm 77kg Díky za odpověď

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 7 lety

Můžete záleži na Vašem celkovém denním příjmu bílkovin. Dávkujte suplementaci i bílkoviny ve stravě tak, abyste měl zhruba 1,8g bílkovin na kg hmotnosti (silový sportovec).

Ota Poidinger
před 7 lety

Dobrý den, používám Anabolic Monster od Amixu, ale už jsem vyzkoušel všechny příchutě a teď chci přejít na jiný protein a uvažuji o Reflexu, ale u Amixu bylo o hodně méně cukrů a tuků, je proto vhodný, když chci pouze nabrat jen čistou svalovou hmotu a spíše ještě trochu shodit (190 cm - 104 kg). Nebo mi doporučíte jiný protein. Díky. P.S. jinak s Anabolic Monster spokojenost :-)

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 7 lety

Anabolic Monster je v první řadě gainer, tedy spojení zejména základních makroživin v určitém poměru se specifickým složením s vysokou kalorickou hodnotou s cílem podpořit celkový energetický příjem a pomoci tak svalovému růstu. Gainer se hodí zejména pro ty, kteří chtějí nabírat hmotu a mají s tímto jevem problémy. Pokud máte dobře zvládnutou stravu, volil bych raději čistě proteinový přípravek. Mezi gainery jsou dobré volby ROyal Mass, XLean Mass, Maxxmuscle gainer, quick mass, instant mass i tento one stop, jedná se ale o tzv all in one, který je poměrně drahý. Z proteinů: Combat, Fusion Pro, cokoliv od SMartlabs, Scitec proteiny...

Martin Zemánek
před 7 lety

Dobrý den, jak se dívám, tak ONE STOP má sacharidové složky s pomalým vstřebáváním. Je tedy vhodné ho dávkovat před tréninkem a po tréninku spíše Royal Mass? Popř jak potom užívat Royal Mass a ONE STOP v netréninkové dny, když bych je chtěl kombinovat. Díky moc předem za rady.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 7 lety

One Stop berte pravidelně každý den dle dávkování. Royal Massem si udržujte energetický přebytek. Royal Mass je vhodné jak říkáte dávat před i po výkonu. One Stop můžete dávat kdykoliv během dne jako svačinu.

Anonym
před 7 lety

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda je možné tento produkt používat čistě jako potréninkový doplněk v případě, že už mám BCAA, KREATIN, GLUTAMIN a PROTEIN od Reflexu v kombinaci s Assaultem a Tribulem od Vemoherbu. Také bch se rád zeptal, zda není možné tento produkt užívat jako gainer, porovnával jsem jeho nutriční hodnoty s Reflex Instant Mass gainerem a na 100g má tento produkt více sacharidů i kalorií. Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 7 lety

Ano Instant Mass je možné užívat pouze po tréninku. I jako gainer lze využít, ale nemá smysl překračovat doporučené dávkování (145g), protože nejde o typický sacharido-bílkovinný nápoj nicméně o tzv All-in-one produkt, kde se nevyplatí dávkování přetahovat, ale denní kalorický příjem si jím taktéž nijak vyloženě znatelně nezvýšíte, což je hlavní účel gaineru - dodat kvalitní živiny ve specifickém poměru v lehce stravitelné formě a zvýšit tak energetický příjem efektivním způsobem. Pokud chcete gainer, doporučil bych Vám již zmíněný Instant Mass, nebo nyní velmi oblíbený Royal Mass či Rapid Mass.

Tomáš
před 7 lety

Dobrý den chtěl bych se zeptat na dávkování ... přijde mi 70 g 2x denně hodně ale nevím nechám si poradit měřím 195 cm mám kolem 80 kilo a používám předtrénkový suplement assault od mp a protein ....

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 7 lety

Ve vašem případě bych naopak bral 70g 2x denně jako minimum. Vzhledem ale k tomu, že máte Assault a Combat, doporučil bych Vám ke zvýšení kalorického příjmu spíše (přepdokládám, že o to se Vám jedná?) gainer typu Rapid Mass, Royall Mass, Freak n Huge apod..

Tomáš
před 7 lety

Dobrá vyzkouším ... děkuji za odpověď .....

pavel
před 7 lety

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,začínám cvičit,co by jste mi doporučil,gainer a protein a kreatin nebo stačí jen one stop xtreme reflex a nic víc,prosím o radu,děkuji s pozdravem Pavel.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 7 lety

Tento produkt je vhodný a kvalitní. Jediným problémem může být cena. Pokud však nechcete mít několik balení zvlášť a poměrně složité dávkování, doporučil bych Vám právě One Stop.

Martin Hladík
před 8 lety

Ahoj, chci se zeptat, co si myslíte o tomto výrobku...? Jestli má význam si ho kupovat a vyzkoušet. Podle toho, co o něm čtu, tak to musí být vynikající přípravek. Stačí jen tenhle a už nemusím zvlášť užívat kreatin, BCAA apod, když všechno je v tomhle...? Díky.

Martin Procházka
před 8 lety

Já jsem s tímto produktem naprosto spokojen. Není potřeba ho ničím doplňovat snad jen nějaký předtréninkový suplement, který může být bez kreatinu (toho je dost v ONE).