Reflex Nutrition Thermo Fusion

Reflex Nutrition Thermo Fusion - diskuze k produktu

Komplexní spalovače tuků

Reflex Nutrition Thermo Fusion - spalovač tuku s garancí špičkových výsledků

Dlouhá léta zákazníci žádali termogenní produkt založený na nejnovějších trendech a garantující špičkové výsledky. Tento požadavek splnil Reflex Nutrition v komplexní formuli Thermo Fusion.

Thermo Fusion obsahuje naprosto bezpečné a prověřené složky, které vám pomohou dosáhnout co nejrychleji požadovaných výsledků a to v kombinaci s vhodným tréninkem a stravou. Každá dávka Thermo Fusion obsahuje účinné množství extraktu ze zeleného čaje, karnitinu, kofeinu, cholinu, fenylalaninu, kajenského pepře, alfa lipoové kyseliny, bioperinu a chromu. Thermo Fusion se tímto složením řadí mezi výjimečné doplňky stravy.

Precizní kontrola kompletního výrobního procesu a výběr těch nejlepších složek jsou vždy cestou k úspěchu. Právě proto je kontrola kvality hlavním faktorem pro Reflex Nutrition. Thermo Fusion je vyráběn v souladu s normami ISO 9001, kde je velmi striktní kontrola kvality za použití těch nejčistějších ingrediencí.

Reflex Nutrition Thermo Fusion v bodech:

  • komplexní spalovač
  • nejefektivnější poměr složek
  • extrakty ze zeleného čaje, karnitinu, kofeinu
  • vyráběn v souladu s normami ISO 9001
  • vyroben ze 100% zelené energie
  • bez zakázaných složek
Celkem dotazů
4
4 odpověď
Zdarvicko :) Chtel bych znat vas nazor. Myslite, ze muzu kombinovat jeste se syneprhine, nebo je uz by ro bylo moc/zbytecne?
Dobrý den, Filipe, ano určitě můžete Reflex Nutrition Thermo Fusion kombinovat se synefrinem. Přejeme pěkný den
Dobry den , jak dlouho mohu pripravek pouzivat ? mohu stale dokola? nebo jenom na určity čas . Dekuju za odpoved
Dobrý den kateřino, vzhledem k obsahu kofeinu doporučuji užívat maximálně 2 měsíce, aby jste si zbytečně nebudovala toleranci na kofein a přípravek by pak ztrácel účinnost. Hezký den.
Dobrý den, lze Thermo fusion kombinovat s nakopávačem Nitrox ?
Dobrý den, pokud jste citlivější na kofein tak bych tuto kombinaci nedoporučoval jelikož oba produkty dohromady poskytují 360mg kofeinu v denní dávce. Pokud jste ovšem na kofein zvyklá a nezpůsobuje Vám žádné potíže tak můžete produkty kombinovat, po měsíci však doporučuji vysadit. Hezký den.
Můžu kombinovat s One Stop Extreme, abych neztratil svalovou hmotu, ale pouze tuk?
Ano, kombinace je možná.