3,6
21 hodnocení

Za mně průměr

Nechci protein nějak odsoudit, ale mne vyloženě nechutnal :/ Jinak mi byl doporučován pro jeho složení.

Přínosná recenze?

Velice dobrý protein,není problém s trávením tohoto proteinu.Chut: mohla by být lepší,každopádně nedoporučuji přichut čokoláda nebot do čokolády to má daleko :) ostatní přichutě jsou lepší.

Přínosná recenze?

Né to co jsem čekala

Nebyl špatný, ale o proti klasickým proteinům dost hutný, taková písková konzistence. Krásně voněl, tak jsem se na něj těšila, ale po smíchání s vodou to zaniklo. Věřím však že ostatním by mohl vyhovovat, možná jiná příchuť.

Přínosná recenze?

Horší veganský protein

Veganské proteiny jsou jiné než syrovátkové, určitě to víte. Tvoří hustější, pocitově "pískovou" konzistenci, jsou jako kaše, krémové. Všechny jsou méně sladké než syrovátkové. Reflex ale stvořil takový paskvil. Je méně sladký, jahoda je spíš vůně (chuť téměř nejde cítit), naopak vnímám hrách a umělou pachuť (připomíná písek, drhne). Finančně vychází dobře, ale příště raději zvolím oblíbence od Vega sport nebo growing naturals

Přínosná recenze?

Cena x množství

Skvělý poměr cena x množství, ale příchuť se už po polovině balení dost přepije

Přínosná recenze?

tohle ne

Moje druhá zkušenost s hrachem a ne. Koupila jsem příchuť jahoda, voní krásně ale pachuť je odporná(míchám do kaše s banánem). Dá se přebít citronovou šťávou, ale popravdě se mi nelíbí cpát do sebe něco, co mi nechutná a odpornou chuť přebíjet. Za mě jedině rýžové proteiny. S tímhle obřím balením nevím ani co dělat. Nedoporučuji.

Přínosná recenze?

Chuťově nejhorší protein

Chuťově jsem opravdu horší protein neměl. Se syrovátkovými proteiny to nelze srovnat, to jsem dopředu věděl, ale i tak mě to překvapilo. Protein pěkně voní, ale chutná po hrachu. Jahodová příchuť tam není skoro cítit. Je hodně hustý s dost pění. Na chuť jsem si postupně zvykl, ale o dalším nákupu určitě neuvažuju. Pozitivně hodnotím pouze složení.

Přínosná recenze?

Na chuť si musíte zvyknout

Ze začátku Vám protein bude připadat téměř nepitelný, ale časem si zvyknete. Není moc sladký, ale do kaší je výborný :) Nicméně znova už bych si ho nekoupila

Přínosná recenze?

Kvalitní protein

Je opravdu kvalitní. Chuť sice není úplně nejlepší, ale dá se na to zvyknout.

Přínosná recenze?

Slozeni skvele, za 1-2 tydny si perfektne na zpocatku zvlastni chut zvyknete. Je hodne hutny, vzdy se po cviceni tesim az si jej dam :)

Přínosná recenze?